اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Unknown Error در هنگام ریستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Unknown Error در هنگام ریستور

سلام...
    من امروز اومدم گوشیم رو ریستور کنم به همون ورژنی که بودم...اولش 1394 داد که فایل Host رو از انجمن پیدا کردم و دیگه 3194 نداد...ولی حالا وسطای ریستور 1دفه اررور میده که عکس رو هم گذاشتم!
    با iReb هم بردم به DFU بعد ریستور کردم بازم همین مشکل بود!
    حالا هم که توی ریکاوری مد مونده!و هربار هم که ریستور میکنم بازم همون اررور رو میده!
    گوشیم آیفون 4 ورژن 4.2.1 هم هستم!
    درضمن از Fix Recovery هم استفاده کردم که روی GreenPois0n Initialize میمونه!
    اگر کسی میتونه لطفا راهنمایی کنه...
    ممنون...

بدون shsh این کارارو کردی؟

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
      بدون shsh این کارارو کردی؟
      ببخشید...ولی من کلا سر از SHSH در نمیارم!!!!
      نمیدونم منظورتون اینه که کجا استفاده کردم!؟
      ولی الان 1فایل SHSH از همین ورژن 4.2.1 ام دارم روی لپ​تاپ ام!ولی طریقه استفاده ازشو نمیدونم!
      اینم بگم که وقتی میرفتم توی Cydia اون بالا تمام SHSH ها رو تا ورژن 4.3.5 نشون میداد!

نظر

ببین عزیزم شما وقتی گوشیتو می خوایی به ورژنی رستور کنی که ماله قبلا هستش باید حتما shsh اون ورژن رو داشته باشی وگرنه نمیشه.
        مثلا الان که شما میخوایی رستور کنی باید حتما بری 5.0.1 ولی در صورتیکه shsh ورژن 4.2.1 رو داشته باشی میتونی به اون ورژن رستور کنی به زبون ساده تر shsh مجوزی هست برای دانگرید چون اپل همیشه اجازه اپدیت رو میده نه دانگرید.
        من چون جیلبریک نمی کنم دقیق نمی تونم بگم چیکار کنی ترجیح میدم یکی از دوستان که اهل جیلبریک هست کمکت کنه چون بهتر راهنمایی میشی.
        اون ارور هم بخاطر همین دانگریدت هست.

نظر

ببخشید...ولی اگه کسی هست که میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم!
          آخه دفه قبل هم که خواستم گوشیم رو ریستور کنم به اررور 1013 خوردم و مجبور شدم آخرش هم ببرم دفتر سایت و هزینه رو بدم تا ریستور کنن برام!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط omidr65 نمایش پست ها
            ببخشید...ولی اگه کسی هست که میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم!
            آخه دفه قبل هم که خواستم گوشیم رو ریستور کنم به اررور 1013 خوردم و مجبور شدم آخرش هم ببرم دفتر سایت و هزینه رو بدم تا ریستور کنن برام!!!!!
            دوست عزيز اينجارو مطالعه كنيد ببينيد به نتيجه ميرسيد
            http://www.i-phone.ir/forums/thread50592.html

نظر

نوشته اصلی توسط AVA007 نمایش پست ها
              دوست عزيز اينجارو مطالعه كنيد ببينيد به نتيجه ميرسيد
              http://www.i-phone.ir/forums/thread50592.html
              ممنون!مطالعه کردم...ولی مشکل من در حال حاضر اررور 1013 نیست...اگر پست اول رو بخونید میبینید که مشکلم چیه!
              ولی کلا هر دفه که با tiny Umbrella دکمه exit Recovery رو میزنم...بعد از چند ثانیه 2باره برمیگرده به همون Recovery Mode!!!!

نظر

تو fix recovery دو تا فایل هست که یکی به نام 421 هست ودیگری 43 شما که به 4.2.1 رفتین باید از 421 استفاده کنین.گوشی رو به ریکاوری ببرین (یعنی علامت کابل و سی دی )وقتی این علامت اومد fix recovery رو باز کنین با دقت به DFU ببرین ومنتظر باشین تا مراحل تموم شه گوشیتون بالا میاد. موفق باشین

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                  تو fix recovery دو تا فایل هست که یکی به نام 421 هست ودیگری 43 شما که به 4.2.1 رفتین باید از 421 استفاده کنین.گوشی رو به ریکاوری ببرین (یعنی علامت کابل و سی دی )وقتی این علامت اومد fix recovery رو باز کنین با دقت به DFU ببرین ومنتظر باشین تا مراحل تموم شه گوشیتون بالا میاد. موفق باشین
                  Greenpois0n Initialized ميده و گوشي همينجوري ميمونه!

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                    خیلی ممنون!
                    من 1کم کم​حوصله شده بودم...بخاطر همین زود قضاوت کردم!
                    خیلی طول کشید...اما در نهایت درست شد و گوشی اومد بالا...
                    وقتی داشت میومد اصلا باورم نمی​شد!چون واقعا ناامید شده بودم...
                    در هر صورت خیلی ممنونم...خیلی کمک کردین...
                    حیف که فقط 1بار میتونم سپاس بزنم!
                    ویرایش توسط omidr65 : https://i-phone.ir/forums/member/29309-omidr65 در ساعت 17-12-2011, 04:24 PM

نظر

من بالاخره تونستم که به همون 4.2.1 ریستور کنم!
                      ولی الان مشکلم اینه که با Greenpois0n نمیتونم جیلبرک آنتتر کنم و مجبورم با RedSn0w جیلبرک تتر کنم!
                      حالا می​خوام ببینم با این شرایط که الان آخرین ورژن 5.0.1 هست، من میتونم از 4.2.1 به 4.3.3 برم تا جیلبرک آنتتر کنم با RedSn0w؟!
                      اگر میشه لطفا بگین چجوری!؟روش خاصی داره؟!یا اینکه مثل حالت عادی توی آیتونز Shift+Restore و فرمور 4.3.3 رو بهش بدم؟!
                      ممنون...

نظر

برق گوشیتو قطع کن دوباره ریستور کن درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط farid hashemi نمایش پست ها
                          برق گوشیتو قطع کن دوباره ریستور کن درست میشه
                          برق گوشی؟!
                          منظورتون رو نمی​فهمم!!!!
                          چجوری باید برق گوشی رو قطع کرد؟!
                          برای ریستور کردن به 4.3.3 باید برق گوشی رو قطع کنم؟!
                          ویرایش توسط omidr65 : https://i-phone.ir/forums/member/29309-omidr65 در ساعت 18-12-2011, 12:33 AM

نظر

ببخشید...
                            ولی اگه کسی میتونه کمک کنه که تا آخر همین امشب 1بلایی سر این گوشیم بیارم و تموم شه!
                            ممنون!

نظر

کاری نداره ریستتور کن به 4.3.3 بدون هیچ مشکلی با جیلبریک می با رد اسنو جیلبریک کن!

نظر

صبر کنید ..
                              X