اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ای برای ضبط صدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من تمام برنامه هارو تست کردم و هیچ کدومشون به درد ایران نمیخوره متاسفانه
    انشا الله یکی پیدا بشه این برنامه رو بنویسه

نظر

تمام برنامه appstore که ضبط مکالمه دارند باید به ازای زمانی که میخواهی ضبط کنه پول بدی که اصلا به صرفه نیست-- ک
      اگه از برنامه نویسان ایرانی یا این سایت این کارو انجام بدن
      در قبال هزینه که دریافت میکنن برنامه را بدن -دیگه راهی هم برای کرک یا ... باقی نمیمونه
      فکر کنم نوی همین سایت خیلی ها دنبال این برنامه هستند
      اگه یک لیست درست کنیم که افرادی که قصد خرید این برنامه دارن فکر کنم پشت گرمی برای برنامه نویس هم باشه
      فقط اگه افرادی را میشناسید که در این سایت کاره برنامه نویسی میکنن بفرمایید تا پیگیری کنم
      ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 05-02-2012, 01:06 AM

نظر

من هم با نظر دوستان موافقم من حاظرم برای 2 برنامه زیر بابت پرداخت به برنامه نویسان عزیز حتی مبلغ توافقی را پرداخت نمایم:
        1-پیغامگیر
        2-ضبط مکالمات
        سپاس.

نظر

سلام
          منم حاضربه خرید این برنامه هستم

نظر

دوستان عزیز؛ کلا برنامه نویسان ایرانی تو نوشتن برنامه های دیگه خیلی مهارت و سلیقه به خرج میدن، و اکثر کارهاشون هم حرف نداره و عالی هستن...
            ولی من خودم هم تعجب می کنم هنوز یکشون اقدام به نوشتن برنامه ضبط مکالمات تلفنی انجام ندادن (می دونم که واسه خیلی از بچه های انجمن جای
            سوال هست)

{در ضمن برنامه نویس پشوانه می خواد،نه کرک کردن برنامه نوشته شده اش رو}

نظر

اقا یکی بنویسه بعد یه مبلغی رو بگه که هر کسی خواست بخره.البته یه مبلغ منصفانه

نظر

نوشته اصلی توسط NERDESIN نمایش پست ها
                دوستان عزیز؛ کلا برنامه نویسان ایرانی تو نوشتن برنامه های دیگه خیلی مهارت و سلیقه به خرج میدن، و اکثر کارهاشون هم حرف نداره و عالی هستن...
                ولی من خودم هم تعجب می کنم هنوز یکشون اقدام به نوشتن برنامه ضبط مکالمات تلفنی انجام ندادن (می دونم که واسه خیلی از بچه های انجمن جای
                سوال هست)

{در ضمن برنامه نویس پشوانه می خواد،نه کرک کردن برنامه نوشته شده اش رو}
                دوست عزیزاین حرف شما راتایید میکنم
                حتما راهی هم داره که بشه جلوشو گرفت ؟!!!!
                ویرایش توسط ashil_42 : https://i-phone.ir/forums/member/34141-ashil_42 در ساعت 13-02-2012, 06:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط toraj123 نمایش پست ها
                  اقا یکی بنویسه بعد یه مبلغی رو بگه که هر کسی خواست بخره.البته یه مبلغ منصفانه
                  مطمئن باشین همه دوست دارن این کار رو بکنن ولی حتما توانش رو ندارن.چون مطمئن باش هر کسی میدونه اگه همچین برنامه ای بنویسه فروشش شاید همپای celeste هم بشه.

نظر

دوستان برنامه نویس به نظر من هم این برنامه ایده ی خیلی خوبی هست؛ می تونید از این ایده استفاده کنید!

نظر

اگه کسی تو این سایت برنامه نویس سراغ داره بگه تا بهش دلگرمی بدیم

نظر

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                        دوست خوبم؛ تو این سایت برنامه نویس های زیادی هست مثل آقای RedBull

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                        دوست خوبم؛ تو این سایت برنامه نویس های زیادی هست مثل آقای RedBull

نظر

برنامه ای برای ضبط صدا

دوست عزيز: خودت رو معطل نكن ،
                          برنامه نويسان ايراني نمي تونند اين برنامه رو بنويسن ،،،
                          فكرش رو از سرت كلا بيرون كن ،وقتت رو هم الكي تلف نكن

نظر

نوشته اصلی توسط NERDESIN نمایش پست ها
                            دوست عزيز: خودت رو معطل نكن ،
                            برنامه نويسان ايراني نمي تونند اين برنامه رو بنويسن ،،،
                            فكرش رو از سرت كلا بيرون كن ،وقتت رو هم الكي تلف نكن
                            این حرفی که زدین توهین هست ! لطفا توهین نکنید

نظر

اگه توهین نیست پس بسم ا..

ایا کسی هست که این کارو بکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟

هزینه ساختن برنامه هم خیلی از دوستان قبول میکنن و اولیش هم خودم هستم
                              ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 11-11-2012, 12:32 AM

نظر

منم هیچ مشکلی واسه پرداختش ندارم

نظر

صبر کنید ..
                                X