اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در هنگام دریافت اس ام اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در هنگام دریافت اس ام اس

سلام،الان که برای من اس ام اس میاد، روی صفحه بلافاصله متن پیام رو نشون میده،ولی من نمیخوام متن پیام دیده بشه و فقط اسم فرستنده مشاهده بشه، این مشکل توی 3gs با آف کردن گزینه show preview حل شدولی 4sاین گزینه رو نداره، کسی میدونه که باید چطوری این مشکل رو حل کنم؟؟؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط phone 1 نمایش پست ها
    سلام،الان که برای من اس ام اس میاد، روی صفحه بلافاصله متن پیام رو نشون میده،ولی من نمیخوام متن پیام دیده بشه و فقط اسم فرستنده مشاهده بشه، این مشکل توی 3gs با آف کردن گزینه show preview حل شدولی 4sاین گزینه رو نداره، کسی میدونه که باید چطوری این مشکل رو حل کنم؟؟؟؟؟؟
    از قسمت notification غير فعال كن مسجت رو
    يا حالتش رو عوض كن

نظر

ممنون از پاسختون

نظر

خواهش ميشه عزيز

نظر

لطفا این سواله منو هم جواب بدید، با توجه به اینکه 4S جیل نشده و من برنامه های داخله گوشیمو از فروشگاهی که گوشیمو خریدم گرفتم ، آیا میتونم از همون فروشگاه برنامه ای برای Delivery اس ام اس بگیرم، ایا اینچنین برنامه ای وجود داره،آخه معلوم نیست که جیل بشه، ممنون میشم اگه جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط phone 1 نمایش پست ها
            لطفا این سواله منو هم جواب بدید، با توجه به اینکه 4s جیل نشده و من برنامه های داخله گوشیمو از فروشگاهی که گوشیمو خریدم گرفتم ، آیا میتونم از همون فروشگاه برنامه ای برای delivery اس ام اس بگیرم، ایا اینچنین برنامه ای وجود داره،آخه معلوم نیست که جیل بشه، ممنون میشم اگه جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            هنوز برنامه اي براي دليوري نيومده دوست من
            فعلا اينجوري سر كن تا جيلبريك اش بياد
            همراه اول بنداز تا مطمئن شي ميرسه :-)

نظر

این برنامه رو که فری هم هست از اپ استور دانلود کن و مثل اینکه برای ایران فقط رو ایرانسل جواب میده. SMS+ Delivery reports
              http://itunes.apple.com/us/app/sms-d...387194182?mt=8
              ویرایش توسط dashtekahe : https://i-phone.ir/forums/member/10507-dashtekahe در ساعت 18-12-2011, 05:52 PM

نظر

خیلی ممنون که اهمیت میدید و راهنمایی میکنید.

نظر

نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
                  این برنامه رو که فری هم هست از اپ استور دانلود کن و مثل اینکه برای ایران فقط رو ایرانسل جواب میده. Sms+ delivery reports
                  SMS + Delivery Reports for iPhone on the iTunes App Store
                  شما تست کردی جواب داده؟
                  من که نتونستم جواب بگیرم خطمم ایرانسله

نظر

وقتی میخواد واسم اس ام اس بیاد چند بار رینگ اس ام اسم تا نصفه میخوره بعد کامل میشه
                    اگه هم سایلت باشه برا 2-3 ثانیه ویبره آرومه آروم میخوره یه هو درست میشه این مشکل 4s منه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
                      وقتی میخواد واسم اس ام اس بیاد چند بار رینگ اس ام اسم تا نصفه میخوره بعد کامل میشه
                      اگه هم سایلت باشه برا 2-3 ثانیه ویبره آرومه آروم میخوره یه هو درست میشه این مشکل 4s منه ؟
                      برای حل این مشکل از ستینگ گوشی یا imessage رو خاموش کنید یا اجازه بدید اکتیوشن imessage کامل انجام بشه!

نظر

نشد کردم

نظر

من ایرانسل ندارم به خاطر همین امتحان نکردم،
                          ضمنا من با این مشکلی که شما در مورد دریافت اس ام اس دارید مواجه نشدم، صدای اس ام استون رو عوض کنید ببیند باز هم همینطوری میشه.

نظر

بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم
                            اگه هم سایلت باشه برا 2-3 ثانیه ویبره آرومه آروم میخوره یه هو درست میشه این مشکل 4s منه ....
                            و نمیدونم مشکل از چیه
                            و گیج شدم..
                            دوستان لطفا راهنمایی کنن

نظر

صبر کنید ..
                            X