اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خطا دراضافه کردن سورس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خطا دراضافه کردن سورس

سلام دوستان من 4.3.3 بودم حالا به 5.0.1 آپدیت کردم الان نمی تونم بعضی سورس ها رو اضافه کنم این خطا رو میده

حتماً اسم سورسو اشتباه وارد میکنی.کدوم سورسه؟

نظر

این سورسه

http://test-cydia.bitesms.com

اگه دوستان فایل Dep راهم لطف کنند ممنون میشم
      برای ورژن 5.0.1 یا همان 5
      ویرایش توسط ashil_42 : https://i-phone.ir/forums/member/34141-ashil_42 در ساعت 17-12-2011, 03:00 AM

نظر

واسه اینه که دیگه این سورس تست نیست.اینو بزن:
        Cydia.bitesms.com

نظر

ممنون دوست عزیزموردهمان بود بااین لینگ موردحل شد

نظر

سلام
            من از وقتی که ورژن 5.0.1 رو آنتترد جیل کردم دیگه نمیتونم با سایدیا برنامه نصب کنم ! فقط appsync نصب شد ! من شدیدا به activator نیاز دارم ! دکمه home زود خراب میشه ! به چندتا برنامه دیگه هم نیاز دارم ! موقع اد کردن سورس هم امکان نداره که ارور نده !!! تو رو خدا من چیکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط torshak نمایش پست ها
              سلام
              من از وقتی که ورژن 5.0.1 رو آنتترد جیل کردم دیگه نمیتونم با سایدیا برنامه نصب کنم ! فقط appsync نصب شد ! من شدیدا به activator نیاز دارم ! دکمه home زود خراب میشه ! به چندتا برنامه دیگه هم نیاز دارم ! موقع اد کردن سورس هم امکان نداره که ارور نده !!! تو رو خدا من چیکار کنم ؟
              فایل deb برنامهactivator رو دانلود کن بعد با ifunbox بریز رو گوشیت

نظر

دوستان من هم در اضافه کردن سورس همین مشکل دوستمون رو دارم (پست اول) ولی میدونم که مشکل از سورس ها نیست

من سورس bigboss روهر چی میزنم این اررور رو میده!

سورس modmyi رو هم حذف کردم و حالا دوباره همون اررور رو واسه اینم میده!

ولی چند تا سورس دیگه رو نصب کردم بدون مشکل نصب کرد...

برنامه Zephyr رو هم هر چی میخوام نصب کنم اررور con not Comply میده نمیزاره نصب کنم

موقع رفرش کردن هم اررور میده

کلا سیدیام ریخته به هم...

هر کی میدونه لطفا کمک کنه

البته اینم بگم که چون فریمور ۵.۰.۱ رو ندارم نمیتونم دوباره سیدیا رو نصب کنم

نظر

به روشی که در تاپیک زیر گفتم انجام بدید راحت اد میشه

اد کردن سورس هنگام ارور Did Not Find The Repository

نظر

منم همین مشکل بعضی از دوستانو دارم ورژن 5.1 ارورم اینه اصلن هیچ برنامه ای نصب نمیشه
                    note :the requested modification cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed
                    این یعنی چی؟

نظر

ببینید دوستان این ارور وقتی میاد که در حال رفرشه و شما شروع به نصب یه برنامه میکنید
                      راه حل
                      اون برنامه ای که موقع نصبش این ارور رو گرفتید رو به اضافه برنامه هایی که در change سبز رنگ شدن واردشون بشید و بعد از زدن گذینه modify گذینه clear رو انتخاب کنید مشکلتون حل میشه
                      نصیحت برادرانه
                      وقتی رفرش میکنه برنامه نصب نکنید اگر هم نمیخواستید رفرش کنه اول ضربدر رو بزنید بعد برنامه را بنصبید
                      با ارزوی موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط smart00boy نمایش پست ها
                        دوستان من هم در اضافه کردن سورس همین مشکل دوستمون رو دارم (پست اول) ولی میدونم که مشکل از سورس ها نیست

من سورس bigboss روهر چی میزنم این اررور رو میده!

سورس modmyi رو هم حذف کردم و حالا دوباره همون اررور رو واسه اینم میده!

ولی چند تا سورس دیگه رو نصب کردم بدون مشکل نصب کرد...

برنامه Zephyr رو هم هر چی میخوام نصب کنم اررور con not Comply میده نمیزاره نصب کنم

موقع رفرش کردن هم اررور میده

کلا سیدیام ریخته به هم...

هر کی میدونه لطفا کمک کنه

البته اینم بگم که چون فریمور ۵.۰.۱ رو ندارم نمیتونم دوباره سیدیا رو نصب کنم

شما برين سيديا اينو بزنين

More package source

اونجا هر سورس پيشفرضي كه حذف كردين ميتوني اد كني حالا چه بيگ باس چه ماد مي

ديگه اد كردنشو خودتون بلديد

البته اون تاپيكي كه دوستمون گفته هم خوبه اما خيلي پيچيده است همين راهو بريد تمامه

نظر

نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                          ببینید دوستان این ارور وقتی میاد که در حال رفرشه و شما شروع به نصب یه برنامه میکنید
                          راه حل
                          اون برنامه ای که موقع نصبش این ارور رو گرفتید رو به اضافه برنامه هایی که در change سبز رنگ شدن واردشون بشید و بعد از زدن گذینه modify گذینه clear رو انتخاب کنید مشکلتون حل میشه
                          نصیحت برادرانه
                          وقتی رفرش میکنه برنامه نصب نکنید اگر هم نمیخواستید رفرش کنه اول ضربدر رو بزنید بعد برنامه را بنصبید
                          با ارزوی موفقیت
                          ممنون از راهنماییت ولی من هرچی میخام نصب کنم اون ارورو میده رفرشم کردم تو چنج هم هیچ برنامه ای سبز نیس که بخام اون کارو کنم راهه دیگه ای پیشناهاد میکنین. تازه ام ریستور کردم به 5.1 کلافم کرده

نظر

وقتی ام clear این ارور میده
                            sub-process/usr/bin/dpkg teturned an error code (100)

نظر

بعضی از سورس طی زمان از بین میرند و یا فعلا بسته شده اند پس جای نگرانی نیست و سیدیا مشکلی ندار

نظر

صبر کنید ..
                              X