اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رکاوری کردن ios 4.3.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رکاوری کردن ios 4.3.3

سلام دوستان.ورژن ایپد من ۴.۳.۳ هست و جیلبریک کردم ولی الان چند روزیه هنگ میگنه و سرعتش خیلی پایینه ولی فعلا سیستم عاملش بالا میاد و میشه باهاش کار کرد.حالا میخوام اگه بشه ios 4.3.3 رو دوباره رکاوری کنم روش و از اول نصب کنم و دوباره جیلبریک کنم.
    حالا یکی دقیق بهم بگه چطوری باید این کارو انجام بدم.البته لطفا راه حلی بذارید که تضمینی باشه.

نوشته اصلی توسط aminrajabi1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان.ورژن ایپد من ۴.۳.۳ هست و جیلبریک کردم ولی الان چند روزیه هنگ میگنه و سرعتش خیلی پایینه ولی فعلا سیستم عاملش بالا میاد و میشه باهاش کار کرد.حالا میخوام اگه بشه ios 4.3.3 رو دوباره رکاوری کنم روش و از اول نصب کنم و دوباره جیلبریک کنم.
    حالا یکی دقیق بهم بگه چطوری باید این کارو انجام بدم.البته لطفا راه حلی بذارید که تضمینی باشه.
    اگر آیپد 1 باشه فقط با داشتن shsh میشه

اگر آیپد 2 باشه کلا نمیشه باید بیخیال بشی بری5.0.1 و بیخیال جلبریک بشی

نظر

دوست عزیز توی یکی از تایپیک ها نوشته بود که طریقه دانگرید ios از ورژن ۵ به ۴.۳.۳ و من از پرسیدم و جواب دادن که حتما ورژن ios از فابریک باید 4.3.3 میبوده که همینطور هم هست ولی دقیق نمیدونم چطوری میشه اینکارو انجام داد

نظر

باید shsh رو داشته باشی وگرنه محاله بتونی دانگرید یا حتی ریستور مجدد کنی!
        اگه ایپد 1 4.3.3 هستی با ifaith shsh بگیر و بوسیله فایلی که بهت میده کاستوم بساز راحت ریستور میکنی
        ایپد 2 هیچ راهی واسه برگشتن4.3.3 به نداری یا باید تحمل کنی یا بری 5.0.1
        ویرایش توسط DONYA : https://i-phone.ir/forums/member/238-donya در ساعت 16-12-2011, 05:48 PM

نظر

صبر کنید ..
        X