اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در ريختن برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل در ريختن برنامه

با سلام خدمت شما
    دوستان اولا واقعا بايد بكم كه خيلي ممنون از راهنمايي هايتون كه واقعا اينقدر خوب راهنمايي ميكنين كه يه دفعه كل ايبدم اطلاعاتش بريد!!!!
    من در بست قبلي به شما كفتم كه مشكل دارم ولي شما كفتيد كه تيك برنامه ها رو برداريد سبس سينك كنيد كه اينكارو كردم و اطلاعاتم كه نزديك به ٤g بود همش بريد!!!
    حالا هم يه سري برنامه داخل ايتونز دارم بهم بكيد كه جطوري بريزمش رو ايبد؟!!!
    ايا براي ريختن اهنك يا برنامهةهايي كه از قبل دانلود شدن نياز به وصل شدن اينترنت هست؟!!!

در اخر هم عذرخواهي ميكنم جون با كيبورد عربي ايبد تايب كردم ....

نه!!جلبريك نشده

نظر

شما برنامه هات رو ایتیونز pc بود که پرید؟؟

نظر

يه سري رو از طريق آيپد دانلود كردم يه سري هم از طريق آيتونز pc كه بعد از سينك برنامه هايي كه روي pc بودن هم از روي pc و هم از روي اآيپد پاك شدن....

نظر

اینکه تیک apps رو برداشتی و برنامه هات پاک شدن یه کم عجیبه چون با این کار شما همگام سازی دیوایس و ایتیونز رو غیر فعال کردید.
          دوم اینکه حتی اگر تیک apps رو بر نمی داشتی قاعدتا برنامه هایی که رو ایپد بود و رو pc نبود حذف میشد نه اینکه از تو pc هم حذف شه.
          الانم میتوند اونایی رو که دارین با سینک مجدد بریزید رو ایپدتون.
          نیلزی هم به اینترنت نیست واسه اهنگ اینا.

نظر

نه ٢ تا از برنامه ها پاك شدن از روي pc ولي موقعي كه ميخوام بقيه رو روي آيپد بريزم ميگه كه يا كلا برنامه هارو پاك كنيد يا اينكه اوترايز كنيد....

در مورد ريختن آهنگ هم بايد بگم كه من تيك app رو برداشتم و آهنگ هامو سينك كردم ولي همزمان برنامه هامم كه روي pc بودن از روي آيپد پاك شد!!

نظر

خوب از قسمت store گزینه authorize this computer رو انتخاب کن و بعدش اپل ایدیتو وارد کن دوباره سین کن.
              نمیدونم والا خیلی عجیبه تا حالا همچین چیزی ندیدم.
              ایتیونز رو خواستی رییموو کن 10.5.2 رو نصب کن.

نظر

باور كنيد براي خودم هم خيلي عجيبه ....اوتورايز كردنو بلدم baw...

ايتونز جديد هم ميگيرم ببينم بازم اين مشكلو دارم يا نه!!!فقط اين برنامه هايي كه الان تو اين ايتونز هست همه ميپرن در صورت ارتقاء؟!!!

نظر

نوشته اصلی توسط leberman نمایش پست ها
                  با سلام خدمت شما
                  دوستان اولا واقعا بايد بكم كه خيلي ممنون از راهنمايي هايتون كه واقعا اينقدر خوب راهنمايي ميكنين كه يه دفعه كل ايبدم اطلاعاتش بريد!!!!
                  من در بست قبلي به شما كفتم كه مشكل دارم ولي شما كفتيد كه تيك برنامه ها رو برداريد سبس سينك كنيد كه اينكارو كردم و اطلاعاتم كه نزديك به ٤g بود همش بريد!!!
                  حالا هم يه سري برنامه داخل ايتونز دارم بهم بكيد كه جطوري بريزمش رو ايبد؟!!!
                  ايا براي ريختن اهنك يا برنامهةهايي كه از قبل دانلود شدن نياز به وصل شدن اينترنت هست؟!!!

در اخر هم عذرخواهي ميكنم جون با كيبورد عربي ايبد تايب كردم ....
                  دوست عزیز ما هم انسانیم شاید اشتباه کنیم در ضمن دنیا دو روزه عصبانی نباش
                  شما اول اپل ایدیتو وارد کن بعد از قسمت store گزینه authorize this computer رو انتخاب کن و بعد از ایتونز در حالیکه گوشیت با کابل وصله رو ایفونت کلیک راست کن و گزینه ی transfer purchases رو بزن.
                  بعد از این با هر ایتونزی که سینک کنی دیگه هیچ اطلاعاتی از رو گوشیت قاعدتا نباید پاک بشه
                  در ضمن در مورد پاک شدن برنامه ها از روی pc باید بگم که این مورد نادر هست.احتمالا خودت پاکشون کردی

نظر

باور كنيد براي خودم هم خيلي عجيبه ....اوتورايز كردنو بلدم baw...

ايتونز جديد هم ميگيرم ببينم بازم اين مشكلو دارم يا نه!!!فقط اين برنامه هايي كه الان تو اين ايتونز هست همه ميپرن در صورت ارتقاء؟!!!
                    با ایتونز دالود کردیشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

باور كنيد خودمم دارم شاخ در ميارم كه چطوري اون ٢تا پاك شدن!!زياد هم مهم نيست چون بازي ها free بودن دوباره ميگيرمشون....
                      در مورد اون اشتباه هم بايد بگم خودتونو بزاريد جاي من 4g حجم كمي نيست!!!
                      در هر حال ممنون از راهنماييتون الان دسترسي به pc ندارم به محض امتحان كردن آموزشتون بهتون اطلاع ميدم كه كارم ok شد يا نه...

نظر

بله با آيتونز دانلود كردم!!

نظر

بله با آيتونز دانلود كردم!!
                          شما برید تو قسمت library وبعد وارد سربرگ app بشید
                          حالا روی هر برنامه ای که میخواید کلیک راست کرده و گزینه ی show in windows explorer رو بزنید
                          حالا به شما فایل نصب برنامه ی مورد نظرتون رو نشون میده البته اگر با ایتونز دانلود کرده باشید
                          موفق باشی

نظر

سلام
                            بچه ها من دیشب یه ipad2 خریدم ولی هیچی نمیشه روش ریخت همش faid to inestall میده
                            فکر کردم خوب حتما از اینه که جلبریک نشده ولی یکی از دوستامم جلبریک نکرده با این حال اون یه سری بازی داشت که ریخته بود روی ipad2 ولی روی ipad من بازم همین ارور رو میده
                            ios دستگاهمم 5
                            اگه کسی علت رو میدونه یه راهنمایی کنه
                            مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط hoomy60 نمایش پست ها
                              سلام
                              بچه ها من دیشب یه ipad2 خریدم ولی هیچی نمیشه روش ریخت همش faid to inestall میده
                              فکر کردم خوب حتما از اینه که جلبریک نشده ولی یکی از دوستامم جلبریک نکرده با این حال اون یه سری بازی داشت که ریخته بود روی ipad2 ولی روی ipad من بازم همین ارور رو میده
                              ios دستگاهمم 5
                              اگه کسی علت رو میدونه یه راهنمایی کنه
                              مرسی
                              شما باید خودتون از طریق ایتونز مستقیم با اپل ایدی خودتون دانلود کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X