اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو کردن بعد از ریستور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکتیو کردن بعد از ریستور به 5.0.1

بالاخره ریستور شد و اومد بالا ولی حالا موقع راه اندازی آیفون وقتی وایرلس رو بهش معرفی می کنم و وارد مرحله بعدی میشم گوشی سیم کارت می خواد برای اکتیو شدن باید چیکار کنم ؟

گوشی رو خاموش کنید...به dfu ببرید جیلبرک کنید گزینه ی ipad baseband رو با install cydia بزنید بعد از نیم ساعت به بالا گوشی که بالا میاد باید setup رو ادامه بدین خودش active میشه
    اگر آیفون تون رو می خواین آنلاک کنین از این آموزش استفاده کنین

نظر

می تونید کاستوم هم بسازید و هک اکتیو کنید. اگه هم بیس بندتون جزو بیس بند هایی هست که آنلاک می شه، می شه با ساختن فریمور کاستوم، بیس بند رو آپدیت نکرد.
      البته در مورد گوشی شما فکر کنم دیگه دیر شده باشه واسه این کار ها!

با ریختن نصب بیس بند آیپد، ریسک کار نکردن gps وجود داره!

نظر

من با sn0wbreeze کاستوم ساختم و ریستور کردم ، حالا گوشی که می خواد بیاد بالا باز هم گیر میده که باید اکتیو کنی
        بیس بند هم 6.15.00 یعنی همون مال آیپده !!!!!!
        حالا باید به نظرتون چی کار کنم ؟
        این که شما میگید جیلبریک کن منظورتون با چه برنامه ای هست ؟
        من با کاستوم ریستور کردم و Redsn0w فریمور های کاستوم رو برای جیل کردن قبول نمی کنه !!!!!!

نظر

دوست عزیز اگه کاستوم ساختید که دیگه خودش جیلبرک شده. فقط موقع ساختن کاستوم باید تیک Active رو می زدید تا گوشی اکتیو بشه و سیم کارت اصلی رو نخواد!

نظر

نوشته اصلی توسط xman0411 نمایش پست ها
            بالاخره ریستور شد و اومد بالا ولی حالا موقع راه اندازی آیفون وقتی وایرلس رو بهش معرفی می کنم و وارد مرحله بعدی میشم گوشی سیم کارت می خواد برای اکتیو شدن باید چیکار کنم ؟
            سلام گوشیه شما انلاک یا لاک؟این مهم تر از معرفی بیس بانده.

نظر

نوشته اصلی توسط Xman0411 نمایش پست ها
              من با sn0wbreeze کاستوم ساختم و ریستور کردم ، حالا گوشی که می خواد بیاد بالا باز هم گیر میده که باید اکتیو کنی
              بیس بند هم 6.15.00 یعنی همون مال آیپده !!!!!!
              حالا باید به نظرتون چی کار کنم ؟
              این که شما میگید جیلبریک کن منظورتون با چه برنامه ای هست ؟
              من با کاستوم ریستور کردم و Redsn0w فریمور های کاستوم رو برای جیل کردن قبول نمی کنه !!!!!!
              دوست من این کاری که میگم رو انجام بدید 100% مشکلتون حل میشه.

اینکه بیس باند شما 6.15.00 باشه مهم نیست مهم اینه که فرم ور اصلی رو ریستور کنید. با redsn0w جیلبریک کنید. وقتی گوشی اومد بالا دوباره به DFU برید و گزینه just boot رو بزنید که گوشی بصورت تترد بوت بشه. دوباه گوشی رو به DFU ببرید و با وجود اینکه بیس باندتون 6.15.00 هست دوباره در redsn0w آیپد بیس باندو انتخاب کنید و بزارید مراحل خودش طی بشه که یکمی طول میکشه. بازم میگم اگه بیس باندتون 6.15.00 هست بازم در redsn0w آیپد بیس باندو انتخاب کنید وگرنه گوشی اکتیو نمیشه.

حالا این بار که گوشی بیاد بالا اکتیو میشه. اگه گوشیتون لاک باشه که باید برید و از سیدیا ultrasn0w رو نصب کنید تا آنتنتون بیاد.

موفق باشید.
              ویرایش توسط afalaki : https://i-phone.ir/forums/member/27835-afalaki در ساعت 17-12-2011, 11:05 PM

نظر

من ایفون 3gs انلاک رو 5.0.1 کردم ولی حالا سیم رو نمیشناسه اکتیو هم نمیشه

نظر

من3gs lock new boot rom دارم هرچی با redsn0w .0.9.10b2 می زنم اکتیو نمیشه. چکار کنم ؟

نظر

برای اکتیو فقط تیکه ipad base band رو بزنیو بعد حدود 11 مگابایت رو دانلود میکنه بعد شروع میکنه به اکتیو و ریختن بیس باند .

نظر

نوشته اصلی توسط alimilad نمایش پست ها
                      من ایفون 3gs انلاک رو 5.0.1 کردم ولی حالا سیم رو نمیشناسه اکتیو هم نمیشه
                      ببینید بیسباندتون چند هست>>؟

نظر

6.15.00
                        به 4 دانگرید کردم بعد بیسباندم رو فلش کردم دوباره اومدم رو 5 با اولترااسنو انتم رو برگردوندم

نظر

نیازی نبود دانگرید کنید رو همون 5 هم من بیس باند رو فلش کردم اکتیو شد !

نظر

سلام تورو خدا کمک

من تر جی اس دارم و رو 4.3.2 بودم .و تمام مراحل ریستور به 5.0.1 رو دقیق طی کردم و قبلا با آنتن هم مشگلی نداشتم و پارت نامبر هم MC131KS/B هستش.و هر جا پرسیدم میگن آنلاک هست.الان تو مرحله activating your iphone گیر کردم.وایرلس هم دارم هرچی میزنم میگه به آیتینوز وصل کن و دوباره سعی کن/there is no sim card installed in the iphone you are attempting to activate.

نظر

من حتی برا آگاهی بیشتر قبل از ریستور با مدیران تماس حاصل کردم و از من پارت نامبرو پرسیدن mc131ks/b گفتن که گوشی آنلاک هست.حالا نمیدونم چرا تو activating your iphone مراحلو جلئ نمیره؟
                              تمنا می کنم جواب بدین.

نظر

صبر کنید ..
                              X