اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو کردن بعد از ریستور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این گوشی قبلا جیلبریک بوده.من اپدیتش کردم به 5.0.1
    حالا رو پیغام میده
    iy may take up to three minutes to activate your iphone
    بعد از چند دقیقه میگه ترای اگین...
    این 3GS - 32GB ازمالزی خریداری شده و جیلبریک هم بوده ولی زمانی که من خواستم اپدیتش کنم IOS نصب نبود و از ابتدا شروع کردم

نظر

این گوشی قبلا جیلبریک بوده.من اپدیتش کردم به 5.0.1
      حالا این پیغام رو میده
      It may take up to three minutes to activate your iphone
      بعد از چند دقیقه میگه ترای اگین...
      این 3GS - 32GB ازمالزی خریداری شده و جیلبریک هم بوده ولی زمانی که من خواستم اپدیتش کنم IOS نصب نبود و از ابتدا شروع کردم

نظر

روی 3gs new boot rom میشه ipad baseband ریخت ؟

نظر

یکی کمکم کنه گوشیم 3gsبود ورژن 4.3.2 به 5.0.1 رستور کردم دیگ هاکتیو نشد به dfu هم رفتم بالا اومد اما اکتیو نشد حالا هم دیگه خاموش شده روشن نمیشه ترو خدا کمکم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط n93i نمایش پست ها
            یکی کمکم کنه گوشیم 3gsبود ورژن 4.3.2 به 5.0.1 رستور کردم دیگ هاکتیو نشد به dfu هم رفتم بالا اومد اما اکتیو نشد حالا هم دیگه خاموش شده روشن نمیشه ترو خدا کمکم کنید
            گوشی لاکه یا آنلاک ؟

نظر

اقا نمیدونم از همین 3gs های جدید بود که هر کسی یک چیزی میگفت فقط میدونم که بیس باندشهم 6.15 بود در ضمن shsh هم ندارم تورو خدا کمکم کنید در ضمن n** ندارم اگه لازمه داشته باشم شماره حساب بدین به حسابتون پولشو واریز میکنم اما نمیتونم تهیه کنم چوه تو این طرفها n**گیر نمیاد

نظر

اقا نمیدونم از همین 3gs های جدید بود که هر کسی یک چیزی میگفت فقط میدونم که بیس باندشهم 6.15 بود در ضمن shsh هم ندارم تورو خدا کمکم کنید در ضمن n** ندارم اگه لازمه داشته باشم شماره حساب بدین به حسابتون پولشو واریز میکنم اما نمیتونم تهیه کنم چوه تو این طرفها n**گیر نمیاد
                بیس باند گوشیتون لاکه .اگه بالا نمیاد مجدد ریستور کنید و موقع جیلبریک تیک بیس باند آیپد رو بزنید . مشکلتون حل میشه .

نظر

اقا ممنون من تیک بیس باندرو هم زدم گوشی بالا اومده اما باز هم no seervice از اینکه انقدر سریع هم جوابمو دادین منمنون راستی پارت نامبر گوشیم mc637aeهستش به نظر شما امیدی هست درست بشه

نظر

اقا ممنون من تیک بیس باندرو هم زدم گوشی بالا اومده اما باز هم no seervice از اینکه انقدر سریع هم جوابمو دادین منمنون راستی پارت نامبر گوشیم mc637aeهستش به نظر شما امیدی هست درست بشه
                    فکر میکنم گوشیتون لاکه .
                    ultrasn0w رو از سیدیا نصب کردین ؟ بعد نصبش chiz pi en رو فعال کنید و آیتونز رو باز کنید ببینید گوشی اکتیو میشه !

نظر

بعد از اینکه ipad baseband رو میزنم در مرحله بعدی دو بار سئوال میکنه که YES یا NO .کدوم رو انتخواب کنم

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                        فکر میکنم گوشیتون لاکه .
                        Ultrasn0w رو از سیدیا نصب کردین ؟ بعد نصبش chiz pi en رو فعال کنید و آیتونز رو باز کنید ببینید گوشی اکتیو میشه !
                        قا مثل اینکه گوشی ما درست بشو نیست با این کارهم اکتیو نشد چه کار کنم راهی نیست

نظر

سلام.
                          گوشی منم لاک هست و بیس باندش هم 6.15 بود با اسنوبریز کاستوم ساختم و تیک ipad baseband رو زدم. بعد از ریستور الان گوشی اکتیو شده ولی آنتن ندارم. حتی با دوباره فلش کردن ipad baseband و بعد نصب کردن ultrasn0w 1.2.5 هم آنتن نمیاد.

تو فرمور 5 هم همین مشکل بود. گوشی اکتیو میشد ولی برای نصب ultrasn0w و داشتن آنتن حتما قبلش باید دوباره ipad baseband رو فلش میکردی ولی تو 5.0.1 این کار جواب نمیده!!! راه دیگه ای به نظرتون نمیرسه؟

ممنون

نظر

به 4.1 ریستور کنید ببینید باز هم با همین مشکل مواجه میشید ؟

نظر

صبر کنید ..
                            X