اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو کردن بعد از ریستور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

هنوزم جیلریک نکردمو میترسم مشکل بزرگتری برام پیش بیاد.
    بابا تو رو خدا کمک کنید .

نظر

سلام
      شما گوشیتو با کابل وصل کن به ایتوز
      اینترنتم فعال باشه خودش اکتیو میشه

نظر

دستتون درد نکنه. من مشکلم تا حدودی حل شد با کاستوم 5.0.1 ریستور جیلبریک کردم.بیس باندم همون قیلی هستش بدون اینکه آپدیت شه. 06.15.00
        ولی هرچی ultrasn0w 1.2.5 رو نصب میکنم ،آنتن بالا نمیاد.
        تعجب که با الترا آنتن بالا نمیاد.
        میگم احتمال داره که الترا برا 5.0.1 و iphone 3gs آپدیت نشده باشه؟
        تو سیتینگ گوشیم قسم carrier فعال ولی آنتن لامسب بالا نمیاد.

دوستان محترم اگه من با redsn0w برم گزینهinstall ipad baseband بزنم.بیس باند 06.15.00 در حال حاضر که دارم اگه آپدیت بشه آنتن بالا میاد؟
        مشکلی برام پیش نمیاد؟

نظر

دوستان منم این مشکلو دارم گشیم سیم کارت رو نمیشناسه بعد نصب تو مرحله اکتیو گیر کردم با وایرلس وصل میشم می خواد چک کنه ولی خطا سعی دوباره میده تازه آی تونز هم می نویسه سیم کارتی رو گوشی نصب نیست راستی از کجا بفهمم بیس باند گوشیم چیه ؟ در ضمن گوشی من 3gs 16 گیگ هستش

نظر

نوشته اصلی توسط goodarz_ نمایش پست ها
            دوستان منم این مشکلو دارم گشیم سیم کارت رو نمیشناسه بعد نصب تو مرحله اکتیو گیر کردم با وایرلس وصل میشم می خواد چک کنه ولی خطا سعی دوباره میده تازه آی تونز هم می نویسه سیم کارتی رو گوشی نصب نیست راستی از کجا بفهمم بیس باند گوشیم چیه ؟ در ضمن گوشی من 3gs 16 گیگ هستش
            منم این مشکل را دارم باید همه منو های اسنوبریز را تنظیم کنید
            ویرایش توسط sportlovly : https://i-phone.ir/forums/member/691-sportlovly در ساعت 10-02-2012, 05:31 PM

نظر

نوشته اصلی توسط goodarz_ نمایش پست ها
              اگر گوشيتون لاك هست كاستوم فريمور بريزيد
              اگر هم انلاك هست وصل كنيد گوشيو به ايتونز و با چيز پي ان اكتيوش كنيد
              اينترنت مشكل پيدا كرده و با خود گوشي اكتيو نميشه

نظر

دوستان مشکل از اینترنته 2-3 روزه همه این مرحله گیر میکنن. باید بعد از جشنمون امتحان کنین انشاالله حل میشه. حتی cydia هم کار نمیکنه .

گوشیهاتونو دست کاری نکنین خاموش کنین تا چند روز دیکه وقتی روشن کنین مراحل از اول خودش میاد.

تشکر هم یادتون نره.

نظر

من همین دیروز تو اوج داغونی اینترنت گوشیمو ریستور کردم !
                  بیس بند 6.15 هستش !
                  فقط باید با Redsn0w شما تیک Install Cydia و iPad Baseband رو حتما بزنید !
                  بعد خودش همه کارارو میکنه !
                  یعنی وقتی گوشی جیلبرک میشه قسمت Activate هم رد میکنید میرید تو گوشی اوکی همه چی.
                  فقط واسه گوشی های لاک مثل خودم باید برید Cydia و آخرین ورژن Ultrasn0w رو دانلود کنید !
                  که دیروز Cydia کلاً تعطیل بود امروزم همینطور من مجبور به سرچ کردن شدم و بعد از چند ساعت پیدا کردن ورژن آخر Ultrasn0w دستی ریختمش تو گوشی و Cydia نصبش کرد و الان اوکیه همه چی فقط مشکل Backup iTunes برام پیش اومد.

نظر

من با سا+ک+س امتحان کردم نشد، ولی با سرور uk یه چیز پی ان امتحان کردم و شد

نظر

این ipad base band کجای redsnowهستش که تیکش رو بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

بعد از مرحله اي كه ازتون ميخواد به dfu mode ببريد. يه صفحه مياد پايينش لود ميشه، بعد از اون يك صفحه مياد سه تا گزينه داره يكيش ipad base band هست

نظر

سلام دوستان
                          من یک 3gs دارم.اپدیت 5.0.1 انجام دادم هم سیم رو نمیشناسه هم اکتیو نمیشه
                          لطفا راهنمایی کنید
                          ممنون

نظر

من هم این پیغام رو دارم
                            علتش اینترنته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط لنگرودی نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              لطفا راهنمایی کنید
                              ممنون
                              من هم این پیغام رو دارم
                              علتش اینترنته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              گوشیتون لاکه ؟ کدوم پیغام؟

نظر

نوشته اصلی توسط لنگرودی نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                لطفا راهنمایی کنید
                                ممنون
                                شما احتمالا گوشیتون لاکه(توضیحاتون کامل نیست)
                                به همین خاطر پس از ریستور گوشی رو جیلبریک کنید و در ضمن حتما تیک insal cydia و ipad base band رو بذارید.
                                بعدش هم ultrasn0w رو از سیدیا نصب کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X