اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل عجيب در اتصال Wi Fi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط wuzzzup نمایش پست ها
    واسه ما هم كه پيشگامان ريدس.كسي از پيشگامان مشكل منو نداره اگرم پيشگامان داريد و اي ديوايس داريد ومشكلي نداريد هم بگسد لطفا
    ادب رو رعایت کنین

نظر

من از مخابرات گرگان سرویس adsl رو میگرم با مودم tp link واسه من روی گوشی مشکل وای فای وجود داره ولی وقتی توی اون مغازی ی تعمیرات موبایل روی یه مودم tp link دیگه که اونم از همون مخابرات سرویس میگرفت امتحان کردم هیچ مشکلی نبود !
      عجیب اینه که یهو اینطوری شد !! لطفا اگه میدونید کامل راهنمایی کنید
      ممنون
      ویرایش توسط armin1991 : https://i-phone.ir/forums/member/6972-armin1991 در ساعت 16-12-2011, 04:15 PM

نظر

نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
        من از مخابرات گرگان سرویس adsl رو میگرم با مودم tp link واسه من روی گوشی مشکل وای فای وجود داره ولی وقتی توی اون مغازی ی تعمیرات موبایل روی یه مودم tp link دیگه که اونم از همون مخابرات سرویس میگرفت امتحان کردم هیچ مشکلی نبود !
        عجیب اینه که یهو اینطوری شد !! لطفا اگه میدونید کامل راهنمایی کنید
        ممنون
        توي يك شركت مخابراتي ممكنه در يك مركز مشكلي نباشه ولي در مركز ديگه مخابراتي اين مشكل وجود داشته باشه

نظر

نوشته اصلی توسط smartchain نمایش پست ها
          توي يك شركت مخابراتي ممكنه در يك مركز مشكلي نباشه ولي در مركز ديگه مخابراتي اين مشكل وجود داشته باشه
          خب حالا من باید چکار کنم ؟ باید مودم رو کجا ببرم؟ به مخابرات؟

نظر

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
            ادب رو رعایت کنین
            اخه نميدوني چه حالي دارم كه

نظر

دوستان خبر خوش
              من تونستم مشکل خودم رو حل کنم گفتم اینجا بگم شاید واسه شما هم درست بشه
              من مودمم همون طور که گفتم tp-link هست و به روش زیر مشکل حل شد :
              برید توی اینترنت اکسپلورر و توی ادرس بار اینو بنویسید : 192.168.1.1
              بعد یه پنجره باز میشه که ازتون یوزر نیم و پسورد میخواد که اکثرا admin هست اونو بزنید تا وارد قسمت تنظیمات مودمتون بشید
              بعد برید به قسمت Interface setup بخش wireless ( البته این مال مودم tp-link هست و واسه مودم های دیگه احتمالا بخش ها با اسم های دیگه هست )
              بعد بگردید دنبال گزینه ی Authentication Type و اونو روی WPA-PSK/WPA2-PSK قرار بدید و قسمت Encryption رو هم که زیرش هست روی TKIP بزارید و در اخر هم روی Save بزنید تا تنظیمات دخیره بشه
              حالا برید وای فای ایفون یا ایپد رو روشن کنید و ببینید وصل میشه یا نه
              واسه من این روش جواب داد
              ویرایش توسط armin1991 : https://i-phone.ir/forums/member/6972-armin1991 در ساعت 17-12-2011, 04:03 PM

نظر

شما ظاهرا اصلا متوجه نيستي داستان چيه
                ما وصل ميشيم صفحات باز نميشه!! اونم بخاطر mtu روي اين ٢ isp هست!!
                مشكل وصل نشدن شما هيچ ربطي به بحث هاي اين تاپيك نداره!!
                البته حق ميدم اسم تاپيك اشتباهه!

نظر

شما ظاهرا اصلا متوجه نيستي داستان چيه
                  ما وصل ميشيم صفحات باز نميشه!! اونم بخاطر mtu روي اين ٢ isp هست!!
                  مشكل وصل نشدن شما هيچ ربطي به بحث هاي اين تاپيك نداره!!
                  البته حق ميدم اسم تاپيك اشتباهه!
                  نه شما متوجه نشدی
                  من مشکل وصل شدن نداشتم اگه پستهای قبلیم رو میخوندی میدیدی مشکل من باز نشدن صفحات یا اپدیت نشدن اب و هوا و .. بود که با روش بالا حل شد یعنی من الان هم سایت باز میکنم هم چیز پی ان کانکت میشم و خلاصه همه چی ردیف شد

نظر

نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
                    دوستان خبر خوش
                    من تونستم مشکل خودم رو حل کنم گفتم اینجا بگم شاید واسه شما هم درست بشه
                    من مودمم همون طور که گفتم tp-link هست و به روش زیر مشکل حل شد :
                    برید توی اینترنت اکسپلورر و توی ادرس بار اینو بنویسید : 192.168.1.1
                    بعد یه پنجره باز میشه که ازتون یوزر نیم و پسورد میخواد که اکثرا admin هست اونو بزنید تا وارد قسمت تنظیمات مودمتون بشید
                    بعد برید به قسمت interface setup بخش wireless ( البته این مال مودم tp-link هست و واسه مودم های دیگه احتمالا بخش ها با اسم های دیگه هست )
                    بعد بگردید دنبال گزینه ی authentication type و اونو روی wpa-psk/wpa2-psk قرار بدید و قسمت encryption رو هم که زیرش هست روی tkip بزارید و در اخر هم روی save بزنید تا تنظیمات دخیره بشه
                    حالا برید وای فای ایفون یا ایپد رو روشن کنید و ببینید وصل میشه یا نه
                    واسه من این روش جواب داد
                    مودم منم دقيقا عين شماست ماله من اصلا رو اين تنظيمات بود از اول ولي مشكلم هنوزم هست
                    خوش بحالت درست شد

نظر

دوستان يك مقدار ادبياتتون رو عوض كنيد
                      خوشايند نيست

نظر

امروز مشكل از طرف isp برطرف شده!

نظر

امروز مشكل از طرف isp برطرف شده!
                          خوش به حالت واسه ما كه حل نشده هنوز

نظر

شما خلاصه دیوایستون رو با یه وای فای دیگه امتحان کردید؟

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                              شما خلاصه دیوایستون رو با یه وای فای دیگه امتحان کردید؟
                              بله چك كردم و درست بود همين الانم چك كردم

نظر

نه برا منم بهتر شده ولي درست نشده!
                                بهترين راه فسخ قرارداد هست دوست عزيز
                                ١٥ روزه مشكل رو نتونستن درست كنند و نخواهند تونست
                                تا فردا درست نشه يه شكايت تشكيل ميدم هفته ديگه در صورت پس ندادن پول
                                دوستاني كه مشكل مشابه دارن اعلام كنند

نظر

صبر کنید ..
                                X