اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستوری از کلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من دیشب ارور نگرفتم
    امتحان دارم مگر نه آموزش کامل رفع ارور رو می زاشتم
    با این راح تقریبا حل میشه
    برین توی ستینگ و ریست بعد ریست آل ستینگ رو بزنین اونجوری برین
    در ضمن رفتم وسطش گیر کرد بهتره با همون آیتیونز بک آپ رو برگردونید

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
      اکانت می همون اپل آی دی هست
      شما همزمان نمیتونید هم می ، داشته باشید هم کلود
      شاید مشکلی توش ایجاد شده ، یه بار sign in و sing out کنید بعد icloud رو مجدد sign in کنید انشالله درست میشه
      سلام
      راستش من اکانت می ندارم و در جریان اون نیستم ولی تا اونجایی که من می دونم اکانت کلود هم همون اپل آی دی شما هست که یک باکس میل هم البته میده که اون رو میشه با آدرس جدید ست کرد.
      من الان داشتم از ساپورت اپل لیست کل ارورهایی که ممکنه در حالت ریستور کردن بکاپ آیکلود داده بشه نگاه میکردم. جالبه که تو لیست ارورهای اپل چیزی به این عنوان وجود نداشت که بکاپ رو از می به کلود انتقال بدید!
      لینکش اینه:
      iCloud: Troubleshooting restore issues with iCloud Backup
      خودتون هم چک کنید. شاید من ندیده باشم.
      موفق باشید

نظر

سلام
        چه کسی می دونه شماره های که در آی کلود بودن من پاک کردم می خام برگردونم اگر کسی می دونه بگه ممنون

نظر

ریستوری از کلود

نوشته اصلی توسط صفدر حسین نمایش پست ها
          سلام
          چه کسی می دونه شماره های که در آی کلود بودن من پاک کردم می خام برگردونم اگر کسی می دونه بگه ممنون
          شما وارد setting - icloud شوید و گزینه contact را on کنید و چند min طول می کشد تا برگردد.

----------------------------------------------
          برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

سلام دوستان،من iphone5 64GB دارم به یه مشکل عجیبی توی ریستور کردن از icloud بر خوردم من الان یک ماه که از icloud ریستور کردم تو قسمت photo 383 عدد عکس داشتم الان بعد ریستور همین تعداد عکس هست ولی حدود 90 تاشون سفیده خوب اولش طبیعی بود اول همشون سفید بودن ولی الان حدود 40 روز حتی یک دونه از این 90 عکس هم باز نشده وقتی هم که روشون تاچ میکنم مینویسه داره لووود میکنه که عکس باز کنه ولی ساعتها و روزها صبر کردم فایده نداشته عکسا خیلی برام مهم هستن اولش هم به ios7.0.1 ریستور کردم بعد به ترتیب به7.0.2 , 7.0.3 اپ دیت کردم فکر میکردم امنیتicloud بالا باشه اخه چرا اینجوری شد لطفا کمکم کنید امید وارم چاره ای براش باشه
            در ضمن مشک اینترنتی هم ندارم بااینترنتهای مختلف امتحان کردم حتی تو کانکشنم ****** هم ست کردم گفتم شاید مشکل *****ینگی چیزی پیش اومده

نظر

صبر کنید ..
            X