اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد فایلهای PDF و صفحه نمایش ipad (آیپد داران لطفا پاسخ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد فایلهای PDF و صفحه نمایش ipad (آیپد داران لطفا پاسخ

دوستان درود ...

چند سوال کوتاه دارم در مورد iPad (خودم آیپد ندارم !)

دوستان ببخشید اگه تاپیک جداگانه زدم بعد پاسخ خواستین لطفا پاک کنین !

شاید سوالات تکراری باشه ولی چون نمیدونستم پرسیدم :

1- در آیپد انواع فایلهای PDF نظیر مجله و کتاب فارسی و انگلیسی به راحتی قابل خوندن هستند ؟منظورم از لحاظ بزرگ بودن و راحت بودن هستش !(مثلا همین مجله سایت خودمون که دوستان زحمت میکشن و خیلی جالب و حرفه ای درستش میکنن به صورت PDF راحت تو آیپد میشه خوند از لحاظ بزرگی و راحت بودن ؟)

یا انواع مجلات انگلیسی در زمینه های مختلف مد و کامپیوتر و ماشین و چیزهای مختلف PDF که روی کامپیوتر راحت نمایش داده میشه و با Pc دانلود میکنیم زا لحاظ تسلط و همه چیز در ipad چطوریه؟

چون میدونید که خوندن PDF و مجله فارسی و انگلیسی با آیپاد و آیفون عذاب آوره و نمیشه خوند و همش باید صفحه رو جپ و راست کنی بخاطر کوچیک بودن صفحه !(کلا منظورم راحت بودن و بزرگ نمایش دادن PDF و کیفیتش هستش که مثل آیپاد نیست که ؟)

2-- سوال دومم هم مثل سوال اوله ولی در مورد Safari :

A: قابلیت وب گردی و خوندن صفحات مختلف Web با آیپد چطوریه و چه لذتی داره ؟(از لحاظ بزرگ بودن و کیفیت و راحت بودن هستش و تسلط داشتن روی صفحه PDF در آیپد؟) میدونید که با آیفون و آیپاد خوندن اکثر سایتها خیلی سخته و لذت صفحه نمایش بزرگ رو نمیده !

B : قابلیت Reader در IOS 5 واسه ipad از آیپاد و آیفون بهتره یا فرقی نمیکنه ؟(چون میدونید که فقط روی آیپاد تست کردم بعضی سایتها قابلیت Reader رو داره و تبدیل میشه به اندازه صفحه آیپاد و راحت میشه خوند و خیلی از سایتها این قابلیت رو نداره !منظورم قابلیت Reader هستش ! حتی خود سایت اپل هم Reader نمیشه انجام داد روش !

کلا خوندن باهاش با آیپاد فرق داره در PDF و سافاری و هر چیزی؟آیا آدم لذت میبره یا مثل آیپاد .... ؟؟

فرمت Epub رو میدونم ولی فقط PDF فقط منظورمه دوستان عزیز از کتاب فارسی تا انگلیسی و مجله...

ممنون میشم این 3 سوالم رو کامل جواب بدین ..چون خیلی مهمه واسم در انتخاب و خرید ipad این 3 مسئله !!!

تشکر از دوستان عزیز پیشاپیش

در مورد سوال اولت در مورد پی دی اف،با ایپد به راحتی می تونید هزاران صفحه کتاب بخونید و اصلا قابل قیاس با خوندن در ایفون نیست،بنده خودم بالغ بر ۷۰۰۰صفحه پی دی اف در ایپد خوندم و واقعا از خوندن در ایپد لذت می برم (مخصوصا epubکه دیگه حرف نداره!)
    پی دی اف هم که هر جور پی دی افی روش بریزی راحت اجرا میکنه و اصلا مشکلی از این نظر نداره،تا پی دی اف حجم۳۰۰مگابایت ریختم و خیلی روون می شد خوند!
    در مورد سوال دومت هم که بخاطر صفحه بزرگ و راحتی خوندن و تایپ کردن وبگردی بسیار لذتبخشه!
    سوالی بود در خدمتم!
    ویرایش توسط hmalekny : https://i-phone.ir/forums/member/18299-hmalekny در ساعت 13-12-2011, 07:49 PM

نظر

دوست عزيز تقريبا هر سه تا سوال مثل همه ولي بايد بهت بگم كه جواب سه سوالت مثبته و اگه قصد خريد رو داري شك نكن چون من شخصا هم زياد اهل وب گردي هستم و هم اهل خواندن كتاب با ايپد اينجوري بهت بگم تو اين دوتا موضوع اگه نوت بوكم باشه ايپدم هم باشه مطمئنا ايپد و برميدارم

نظر

تشکر از 2 دوست عزیز بابت پاسخ گویی کاملشون

من تنها مشکل و مسئله ای که واسم سوال بود همون بزرگی و روان خوندن باهاش بود !چون واقعا به جز Epub با آیپاد و آیفون نمیشه چیزی خوند و عذابه بقیه چیزها !که دوستان عزیز فرمودن اتفاقا بزرگه و به راحتی و روانی اجرا میشه ...

دلیلی که اینو میگم خیلی کتاب PDF و مجلات فارسی و انگلیسی دارم ولی تو آیپاد و اینا واقعا نمیشه خوند و میترسیدم تو آیپد هم اینطوری باشه و فکر میکردم صفحه نمایش تقریبا 10 اینچش به اندازه کافی بزرگ نیست و باید همش صفحه رو کوچیک و بزرگ کرد واسه خوندنش مثل آیپاد که عذاب آوره با اون صفحه نمایش 3.5 اینچش !

پس این چیزی که من فکر میکردم کاملا اشتباهه و انواع مجلات فارسی و انگلیسی و کتابهای مختلف PDF رو به راحتی نشون میده و اینکه تصویر 10 اینچش کوچیکه کاملا اشتباهه؟

تشکر از دوستان عزیز پیشاپیش

نظر

تمام سوالات رو ميتونستي در يك خط بنويسي و حتي ساده تر از اون با ريختن يهدونه فايل pdf و نگاه كردن به اون جوابتو هم ميگرفتي انقدر هم انگشتات از تايپ كردن خسته نميشد

نظر

صبر کنید ..
          X