اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پول بی نهایت، برای تیغ بی نهایت 2! (infinity blade 2)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bluesky_m92 نمایش پست ها
    من ایفون ۴ جیلبریک ۵.۰.۱
    دارم.
    کرک شده 2 infiniti blade را نصب کردم (چند بار) اما هر بار از بازی میپره بیرون بعد از ۳۰ ثانیه. با برنامه های دیگه مشکل ندارم همه درست اجرا میشن. چه کار کنم ؟
    شما سعی کن قبل از بازی برنامه های اضافه رو حتما ببند و ram دستگاتو خالی کن .میتونی قبل از بازی از برنامه memstatus استفاده کنی .مشکلت حل میشه عزیز

نظر

دوستان من تونستم با استفاده از سورس زیر خیلی راحت مبلغ 100.000.000 رو بگیرم و مشکل save رو هم ندارم .یعنی هر وقت وارد بازی میشم از save قبلیم load میشه
      Baddgoat's Repository - MyRepoSpace.com
      امیدوارم بکارتون بیاد. البته این سورس قابلیتهای دیگه ای داره . حتی میتونید قدرت شمشیر یا سپر یا دیگرتجهیزاتتون رو تا هزاران برابر قوی کنید
      موفق باشید
      ویرایش توسط mehdifard : https://i-phone.ir/forums/member/62075-mehdifard در ساعت 11-02-2012, 01:13 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mehdifard نمایش پست ها
        دوستان من تونستم با استفاده از سورس زیر خیلی راحت مبلغ 100.000.000 رو بگیرم و مشکل save رو هم ندارم .یعنی هر وقت وارد بازی میشم از save قبلیم load میشه
        Baddgoat's Repository - MyRepoSpace.com
        امیدوارم بکارتون بیاد. البته این سورس قابلیتهای دیگه ای داره . حتی میتونید قدرت شمشیر یا سپر یا دیگرتجهیزاتتون رو تا هزاران برابر قوی کنید
        موفق باشید

نشد !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
          کسی داستان این سلاح های مخفی که مشکلی هستند رو میدونه ؟ با چیزی به جز آپدیت باز میشن ؟
          با سلام آقا من صفحه اول دیدم این پست رو ببخشید الان جواب میدم سلاح مشکی ها یا مخفی هارو شما توی بازی میتونید دونه دونه باز کنید ولی یه راه دیگه هم داره که تو قسمت آیتم ها قسمت supplies 3نوع آیتم به نام prize wheel , big prize wheel , rare prize wheel وجود داره که با خرید اونا میتونین اون آیتم هارو بگیرید که 2 تا اولی ارزونتر هستن و آیتم های روشنو رایگان میدن و rare prize wheel آیتم های مشکی رو باز میکنه و میتونین بخریدشون!

نظر

منم ياد نيست ولي از يه سورسي بازي رو هك كردم بهم 45 ميليون پول داد
            بعد همه سلاح هام رو اپ كردم لولم فكر كنم شد 45
            مشكل سيو هم نداشت
            همون شب هم بازي رو تموم كردم
            خسته نباشم.

نظر

دستان من کپی کردم ولی باز از سیو خودم میاد در ضمن سیو خودمو هم پاک کردم
              ویرایش توسط karen_love : https://i-phone.ir/forums/member/91465-karen_love در ساعت 21-06-2012, 10:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط karen_love نمایش پست ها
                واقعا محیط سردی داره این انجمن،یکی نیست جواب مارو بده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط karen_love
                  دوست من.
                  نیاز نیست این کارها رو انجام بدید.
                  برنامه iapfree را از سیدیا نصب کنید.
                  از این به بعد هر چند پول خواستید از داخل بازی خریداری کنید(به صورت رایگان)

نظر

نوشته اصلی توسط imohamad نمایش پست ها
                    دوست من.
                    نیاز نیست این کارها رو انجام بدید.
                    برنامه iapfree را از سیدیا نصب کنید.
                    از این به بعد هر چند پول خواستید از داخل بازی خریداری کنید(به صورت رایگان)
                    مطمئنی کار میکنه ؟ من امتحان کردم نمیاد !

نظر

ممنون به خاطر هک بازی زیبای infinity bladeII

نظر

صبر کنید ..
                      X