اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

error blaklist

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• error blaklist

برنامه بلک لیست رو نصب کردم و خیلیم برام مفید بوده فقط تنها ایرادی که داره اینکه وقتی برام مسیج میاد و اون شماره تو بلک لیست باشه گوشی به حالت سیف مود رفته و دستور ری استارت میده نمیدونم کجای کارم اشتباهه کمکم کنید ممنون میشم.

یا این ورژنی که دانلود کردین سازگار نیست با گوشیتون با به برنامه ی دیگه با باک لیستتون تداخل داره.ورژن گوشی چنده؟

نظر

نوشته اصلی توسط saghar نمایش پست ها
      برنامه بلک لیست رو نصب کردم و خیلیم برام مفید بوده فقط تنها ایرادی که داره اینکه وقتی برام مسیج میاد و اون شماره تو بلک لیست باشه گوشی به حالت سیف مود رفته و دستور ری استارت میده نمیدونم کجای کارم اشتباهه کمکم کنید ممنون میشم.
      خب قطعا ورژن برنامه با گوشی سازگار نیست.ورژن جدیدشو نصب کنین

نظر

ممنون از راهنماییتون ورژن گوشی من 4.1 هستش اخه برام جالب چرا وقتی فقط اس ام اس میاد این جوری میشه ولی زمانی که زنگ میخوره هیچ مشکلی وجود نداره

نظر

کلا بلک لیست از 4.1 به بالا دیگه خوب کار نمیکنه .منم مشکل دارم .دیگه قابل اعتماد نیست .شماره هاو اس ها رو بعد از چند ثانیه از توی گوشی بر میداره .که این خیلی بده . متاسفانه برنامه دیگه ای هم نیست که این کارو بکنه

نظر

نوشته اصلی توسط alen delon نمایش پست ها
            کلا بلک لیست از 4.1 به بالا دیگه خوب کار نمیکنه .منم مشکل دارم .دیگه قابل اعتماد نیست .شماره هاو اس ها رو بعد از چند ثانیه از توی گوشی بر میداره .که این خیلی بده . متاسفانه برنامه دیگه ای هم نیست که این کارو بکنه
            از کدوم بلک لیست استفاده می کنید؟ من از آی بلک لیست تو سیدیا استفاده می کنم، و فوق العاده ازش راضیم.

نظر

سلام
              من برنامه iBlacklist manager از آیتونز خریدم ولی اصلا" هیچ کاری نمیکرد !! کامنت های برنامه هم خوندم همه همینو میگفتن .. قبلا" که جیلبرک میکردم iBlacklist خیلی خوب کار میکرد .
              میخواستم بدونم برنامه ایی نیست که بشه اس ام اس و زنگ ها رو بلاک کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Singapore نمایش پست ها
                از کدوم بلک لیست استفاده می کنید؟ من از آی بلک لیست تو سیدیا استفاده می کنم، و فوق العاده ازش راضیم.

من از iblacklist_5.0-3 استفاده میکنم .در فریمور 4.3.3 ولی مثل سابق دیگه کار نمیکنه .از سینفول دانلود کردم .آخرین ورژنشه .قبلا تماسهایی که بلوک میشد رو در بالای STATUS BAR به صورت یه علامت بالن کوچک دیده میشد ولی الان که این کزینه رو در سیتینگ برنامه فعال میکنم ارور میده و میگه باید libstatusbar رو نصب کنم .و همونطور که گفتم چند تا مشکل دیگه هم داره مثلا خط ارسال اس ام اس ها تا آخر پر نمیشه و گیر میکنه .یا اس ام اس ها در قسمت SMS خود گوشی نشون داده میشه و بعد از سه یا چهار ثانیه میره توی بلک لیست .

نظر

نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
                  من از iblacklist_5.0-3 استفاده میکنم .در فریمور 4.3.3 ولی مثل سابق دیگه کار نمیکنه .از سینفول دانلود کردم .آخرین ورژنشه .قبلا تماسهایی که بلوک میشد رو در بالای STATUS BAR به صورت یه علامت بالن کوچک دیده میشد ولی الان که این کزینه رو در سیتینگ برنامه فعال میکنم ارور میده و میگه باید libstatusbar رو نصب کنم .و همونطور که گفتم چند تا مشکل دیگه هم داره مثلا خط ارسال اس ام اس ها تا آخر پر نمیشه و گیر میکنه .یا اس ام اس ها در قسمت SMS خود گوشی نشون داده میشه و بعد از سه یا چهار ثانیه میره توی بلک لیست .
                  من از همین ورژن استفاده می کنم. هیچکدوم از این مشکلاتی رو که گفتید نداره. از xsellize نصب کردم.

نظر

من هم از ورژن 5.0.3 دارم استفاده میکنم و فقط رو اس ام اس مشکل دارم و الی با زنگ خوردنا مشکلی ندارم .ورژن گوشیمم که گفتم 4.1

نظر

باید به همگی بگم مشکل من رفع شد برنامه hidde sms رو پاک کردم درست شد و دیگه مشکل نداره فقط یه نکته وقتی تو حالت آدی این برنامه رو پاک میکنید کامل پاک نمیشه و باید وقتی گوشی در حالت سیف مود هم هست برین و پاکش کنید که کامل برنامه حذف بشه

نظر

صبر کنید ..
                      X