اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یه مشکل جدی با مصرف باطری آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه مشکل جدی با مصرف باطری آیفون 4

سلام.من یه آیفون 4 ورژن 5.0.1 دارم.یه مشکلی که خیلی وقته دارم اینه که مصرف شارژم خیلی بالاست.جالب اینجاست که وقتی ریستور میکنم اگه بک آپمو بر نگردونم همه چیز خوبه ولی وقتی بک آپ قبلیمو بر میگردونم دوباره اونطوری میشه.چند بار تا حالا به صورت دستی ریختم ولی بعد یه مدت که بک آپ میگیرم ازشون و بعد ریستور اونارو بر میگردونم دوباره اونطوری میشن.آیا رراهی هست که از طریق آیتونز بشه فقط شماره تلفن ها و اس ام اس هارو برگردوند؟کلا ممنون میشم یه راهی بهم بدین.

sms رو من مطمین نیستم.
    ولی واسه تلفنات اگه قبلا بکاپ گرفتی با سینک مجدد میاد و کافیه تیک همه گزینه هارو برداری فقط تیک info رو بزنی و سینک کنی اگرم نگرفتی برو تو همون info گزینه contact رو باز کن پنجره جلوییشو بزار رو ویندوز کانتکت(اگر مک داری فرق میکنه) بعدم سینک کن.
    آخر سرم تو سرچ استارت ویندوز بنویس contact برات میاره.
    اینجوری بکاپ تلفنات میمونه بعدم مثل همون روش بالا سینک کن که فقط تلفن ها بیاد.

نظر

پویا جان ممنون از جوابت ولی مشکل من این نیست.حتما مسیج هامم میخوام برگرده یا کسی بهم بگه واسه چی اینطوری میشه؟توی اون بک آپم چه مشکلی وجود داره؟

نظر

اس ام اس رو من نمیدونم برنامه داریم که بریزه تو pc ولی عکسش رو نمیدونم.
        گوشیت جیلبریکه؟

نظر

آره جیلبرکه.مثلا برنامه ای نیست که از هر قسمت جدا بک آپ بگیره؟

نظر

اون رو دیگه باید از جیلبریکی ها بپرسی من جیلبریک نمی کنم زیاد اطلاع ندارم..

نظر

ios5 به خودیه خود واسه اکثر دیوایس ها مصرف بالای باطری رو به همراه داشته. اما اینی که بعد از هر بار ریستور بهتر میشه !!!؟؟؟
              مکنه اصلا ربطی به بک آپتون هم نداشته باشه و شما هر بار بعد از جیلبریک یه برنامه رو نصب میکنید که این امر رو باعث میشه.(احتمالا از سری برنامه های سیدیا) چون خیلی از برنامه های سیدیا در مصرف باطری تاثیر میزارن(sbsetting) که ممکنه در ios5 هم اون رو بیشتر حس کنید.

واسه کانتکت هاتون هم بهترین راه اینه که simanager رو از سیدیا نصب کنید و شماره هاتون رو به سیم کارتتون منتقل کنید و بعد از ریستور از روی خود سیم کارت شماره ها رو باز یابی کنید .
              واسه sms ها پیشنهادی ندارم .

نظر

ربطی به برنامه سیدیا نداره حتی بک آپمو برمیگردوندم ولی جیلبرک نکرده بودم و بازهم مشکل باطری داشتم.
                این مشکل قبلا تو 4.3.3 هم بود.
                ویرایش توسط armin_punisher6 : https://i-phone.ir/forums/member/27086-armin_punisher6 در ساعت 12-12-2011, 02:52 PM

نظر

صبر کنید ..
                X