اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ذخیره نشدن پسورد در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ذخیره نشدن پسورد در آیفون

سلام از وقتی رفتم به ورژن پنج ایفونم پسوردا رو ذخیره نمیکنه مثلا هر بار که میخوام به پی پی ان وصل بشم باید پسورد رو وارد کنم یا هر بار که میخوام چک میل کنم
    لطفا راهنمایی بفرمایید هر چی گشتم پیدا نکردم

نوشته اصلی توسط eliteron05 نمایش پست ها
    سلام از وقتی رفتم به ورژن پنج ایفونم پسوردا رو ذخیره نمیکنه مثلا هر بار که میخوام به پی پی ان وصل بشم باید پسورد رو وارد کنم یا هر بار که میخوام چک میل کنم
    کسی نبود کمک کنه

نظر

مشكلت يه خورده عجيبه
      بيشتر توضيح ميدي؟

نظر

بله حتما - من رو گوشیم چند پی پی ان دارم که هر بار که میخوام بهشون کانکت بشم ازم رمز میخواد یعنی رمز رو ذخیره نمیکنه
        ایمیلهامم همینطور هر بار که وارد میل میشم ازم رمز میخواد یعنی باید رمز ایمیلمو دوباره وارد کنم

نظر

ايميل رو نمي دونم ولي توي كانكشن هاي ماموت شكنتون يه قسمت به نام RSA
          SecurID
          رو on نذاشتين؟

نظر

نوشته اصلی توسط eliteron05 نمایش پست ها
            منم چند وقت پيش دقيقا گوشيم همين مشكل و پيدا كرد هرچي توي سايتهاي مختلف مطرح كردم كسي نتونست كمكي كنه نهايتا ناچار شدم عليرغم ميلم از 4.3.3 به 5 ريستور كنم و حالا با بوت شدن كلي مشكل دارم!!!😒😒😒
            فكر ميكنم تنها راه حل مشكل شما هم همين باشه .☝اما قبل از ريستور از سديا issl fix
            رو يه بار نصب كن شايد حل شد💊💊اميدوارم .
            اساتيد محترم فكر كنم اين مشكل داره اپيدمي ميشه اگه ميشه يه بررسي كنن علتش چيه؟؟؟

👉Sent from my iPhone using Tapatalk👈
            🔰♨♨♨♨♨♨♨♨♨🔰

نظر

صبر کنید ..
            X