اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل skype در 4.3.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل skype در 4.3.3

سلام به همه ی دوستان

کسی هست که روی ایفون 4 ورژن 4.3.3 skype نصب داشته باشه و استفاده کنه؟

من با سرچی که تو انجمن کردم دیدم خیلی ها طالب چنین برنامه ای هستند اما لینکهایی که داده شده یا کار نمی کنه یا اینکه بعد از نصب از برمامه می پره بیرون.

بعد یه سرچی هم تو گوگل و خود سایت skype کردم دیدم این مشکل تقریبا" ماله بیشتر 4.3.3ها هست.

اگر کسی راهی می دونه لطفا" بگه تا بقیه استفاده کنند.

کسی نبود؟؟!!!

نظر

نه دوست من من ٤.٣.٣ هستم راحت استفاده ميكنم
      تو سايت apptrack.org با خود اپ ستور سرچ كن اخرين ورژنشو نصب كن مشكلي نداره

نظر

10بار اینکار رو کردم و appstor گرفتم و از چندتا سایت دیگه اما همشون همون ورژن3 هستن که تو گوشیم اجرا نمی شه

نظر

من از خود ايتيونز گرفتم و مشكلي باش ندارم اگر نميتونيد sign in كنيد ويا شما رو انلاين نشون نميده مشكل از شركت ارايه كننده اينترنتون هست كه بعضي ها مثل شاتل و ... اسكايپو جلوشو گرفتند ، من خودم با شاتل كه وصل ميشم به هيچ وجه با گوشيم نميتونم sign in كنم و اگر بعد از ١٠ بار اين كار وارد برنامه بشه اونوقت همش به صورت offline نشونت ميده ولي همزمان كه با اينترنت پيشگامان وصل ميشم skype مثل بنز كار ميكنه
          Iphone 4.3.3

نظر

خیلی ممنونم از شماها
            نه
            مشکل من sing in نیست.وگرنه یا im+ وارد می شم
            مشکل من اینه تا روی برنامه می زنم صفحه سیاه می شه می پره بیرن

نظر

من پیشنهاد میکنم از oovoo استفاده کنید.

نظر

از پیشنهاد شما خیلی ممنونم اما فکر نمی کنید این راه حل نیست؟
                من oovoo هم نصب دارم msn هم دارم و با همه انلاینم اما مشکلم گیر ِ skype هستم.
                به هر حال ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط asir38 نمایش پست ها
                  خیلی ممنونم از شماها
                  نه
                  مشکل من sing in نیست.وگرنه یا im+ وارد می شم
                  مشکل من اینه تا روی برنامه می زنم صفحه سیاه می شه می پره بیرن
                  ماله من هم همین مشکل رو داره! روی ایپدم که ورژنش 5 هست کار میکنه ولی روی ایفونم 4.3.3 صفحه سیاه میشه و میپره بیرون ، بعید می دونم به اینترنت ربطی داشته باشه . چون اسکایپ اینجا ( دبی ) هم بلاک هست ولی فقط وب سایتش نمیشه وصل شد ، ازش میشه به راحتی استفاده کرد.

نظر

دوسته خوب

من الان مجددا اسکایپ رو از ایتونز نصب کردم. موقع وصل شدم نوشت :

this version belonges to unmodified iphone

که فکر میکنم چون موبایله من جیلبرک شده منظورش به همونه . ولی بعد از این ارور به راحتی ساین این شد و وصل شد. درحالیکه قبلا سیاه میشد میپرید بیرون.

نظر

من هم ios 4.3.3 دارم و تا بحال نتونستم sign-in کنم و به ناچار نرم افزارهای دیگه رو جایگزینش کردم.
                      البته با وجود yahoo, viber, imessage ,.. نبود skype احساس نمیشه..

نظر

سلام
                        آیفون من روی همین ورژنه تا حالا از اسکایپ و مسنجر یاهو براحتی استفاده میکردم اما بعد از اینکه دو هفته پیش ریستورش کردم من هم همین مشکل رو پیدا کردم البته هم با اسکایپ و هم مسنجر یاهو البته با +im براحتی هر دوش رو دارم و کانکت میشم
                        اگه کسی مشکل رو تونست حل کنه به من هم خبر بده
                        ممنون

نظر

ببخشید این im+ یعنی چی؟از کجا میشه گرفتش؟ببخشید که به موضوع ربط نداشت

نظر

دوست عزیز با آیتونز و اپل آیدی خودت ریختی اسکایپو ؟ اگه با یه آیدی دیگه ریخته باشی و بعد به آیتونز خودت وصلش کنی غیر فعال میشه .برنامه رو هم از رو گوشی و هم از رو آیتونزت پاک کن بعد یه بار با اکانتی که رو آیتونز authorize شده دانلود و نصب کن

نظر

دروووووووووود شما میتونی im+pro ورژن جدیدشو بنصبی
                              ک میتونی باهاش وارد اکانت اسکایپت بری و راحت کار کنی

نظر

صبر کنید ..
                              X