اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن نشدن ایپد ! ( فوری )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روشن نشدن ایپد ! ( فوری )

یکی از اشناها ایپد 1 گرفته و داده براش جیلبریک کنم

اطلاعاتی نداشتم از سایت موبایلستان متوجه شدم که باید به ورژن 4.3.3 برم

خلاصه رفتم و با راهنمایی های اشتباه مدیرا 1 هفته ای ماجرا طول کشید تا اینکه امروز به جایی رسید که ایپد خاموش شد و دیگه روشن نمیشه

تو رکاوری مود گیر کرده

هرکاری میکنم روشن نمیشه

یه بار تونستم تو همون حالت جیلبریک کنم و بالا اومد روی جیلبریک اما وقتی خاموش میکردم دوباره باید با برنامه ریست میکردم

خلاصه یه بار خاموش شد و دیگه روشن نشد

از طریق برنامه redsn0w تونستم ریستش کنم خودش روشن میشه و صدای بالا اومدن و درخواست باز شدن قفل میده اما مانیتور اصلا روشن نمیشه

ری استور کردم مجدد و با کمال تعجب ری استور میشه اما دیگه حتی زمان ری استور هم تو مانیتور چیزی نشون نمیده اصلا

مدیرا و کاربرایی که تو موبایلستان اموزش دادن اصلا دیگه پیداشون نمیشه و جواب نمیدن

از اونجایی که اینجا تخصصش تو اپل هست از شما میخوام که کمک کنید

ایا دستگاه کلا درست میشه؟

ایتونز اخرین ورژن رو بگیرم میتونم به اخرین نسخه اپدیت کنم و ایا اینطوری قطعی روشن میشه ؟

با تشکر / حجت

نوشته اصلی توسط hojatshabani نمایش پست ها
    یکی از اشناها ایپد 1 گرفته و داده براش جیلبریک کنم

اطلاعاتی نداشتم از سایت موبایلستان متوجه شدم که باید به ورژن 4.3.3 برم

خلاصه رفتم و با راهنمایی های اشتباه مدیرا 1 هفته ای ماجرا طول کشید تا اینکه امروز به جایی رسید که ایپد خاموش شد و دیگه روشن نمیشه

تو رکاوری مود گیر کرده

هرکاری میکنم روشن نمیشه

یه بار تونستم تو همون حالت جیلبریک کنم و بالا اومد روی جیلبریک اما وقتی خاموش میکردم دوباره باید با برنامه ریست میکردم

خلاصه یه بار خاموش شد و دیگه روشن نشد

از طریق برنامه redsn0w تونستم ریستش کنم خودش روشن میشه و صدای بالا اومدن و درخواست باز شدن قفل میده اما مانیتور اصلا روشن نمیشه

ری استور کردم مجدد و با کمال تعجب ری استور میشه اما دیگه حتی زمان ری استور هم تو مانیتور چیزی نشون نمیده اصلا

مدیرا و کاربرایی که تو موبایلستان اموزش دادن اصلا دیگه پیداشون نمیشه و جواب نمیدن

از اونجایی که اینجا تخصصش تو اپل هست از شما میخوام که کمک کنید

ایا دستگاه کلا درست میشه؟

ایتونز اخرین ورژن رو بگیرم میتونم به اخرین نسخه اپدیت کنم و ایا اینطوری قطعی روشن میشه ؟

با تشکر / حجت
    ورژن اولیه چی بود؟ اینجوری که باد میاد و شاخه ها تکون می خوره، رفتی به ورژن ۵.۰.۱ !

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
      ورژن اولیه چی بود؟ اینجوری که باد میاد و شاخه ها تکون می خوره، رفتی به ورژن ۵.۰.۱ !
      نه چون تو جیلبریک یه لحظه بالا اومد و تو ایتونز هم نوشت 4.3.3

من از 4.2.1 ری استور کردم به 4.3.3

با ایتونز 10.2

همه کارها رو درست انجام دادم و ریاستور شده به 4.3.3

منتها از نوع دی اف یو رفتنش هست که با برنامه ireb انجام دادم یا از چیز دیگه به هر حال از اون موقع که ireb بردش تو حالت ریکاوری دیگه بالا نیومد درست

نظر

نوشته اصلی توسط hojatshabani نمایش پست ها
        نه چون تو جیلبریک یه لحظه بالا اومد و تو ایتونز هم نوشت 4.3.3

من از 4.2.1 ری استور کردم به 4.3.3

با ایتونز 10.2

همه کارها رو درست انجام دادم و ریاستور شده به 4.3.3

منتها از نوع دی اف یو رفتنش هست که با برنامه ireb انجام دادم یا از چیز دیگه به هر حال از اون موقع که ireb بردش تو حالت ریکاوری دیگه بالا نیومد درست
        سعی کن با آیفیث اس اچ اس اچ ورژن فعلی ت رو بگیری. بعد با همون برنامه به ۴.۳.۳ ریستور کن.

نظر

دیگه زدم روی فابریک 5.0.1 بره
          انشالله روشن بشه

توی تاینی shsh رو بگ اپ گرفته بود قبلا

نظر

ظاهرا 5.0.1 نسخه مشکل داری هست که باگ میندازه و دیگه هیچوقت جیلبریک نمیشه

نمیدونم چه کنم دیگه کنسل کردم

این ایفیث رو کجا باید دانلودکنم ورژنبندی داره؟

نظر

با اپگرید به 5.0.1 بالا اومد

نظر

صبر کنید ..
              X