اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كمك براي اپديت نرم افزار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كمك براي اپديت نرم افزار

من يه پك نرم افزار مخصوص ايپد گرفتم ولي حدود ١٨٩ از نرم افزاراش اپديت نيست چطوري ميشه همشونو يه جا اپديت كرد؟

نوشته اصلی توسط magnet0888 نمایش پست ها
    من يه پك نرم افزار مخصوص ايپد گرفتم ولي حدود ١٨٩ از نرم افزاراش اپديت نيست چطوري ميشه همشونو يه جا اپديت كرد؟
    با سرعت ایران یه ۳ ماهی طول میکشه
    اما نمیتونین آپدیت کنین چون پک کرک شده باید نرم افزارها رو دوباره بخرین تا بتونین آپدیت کنین

نظر

نمیشه چنین کاری کنید باید دونه دونه فایل آپدیت شده هر نرم افزار کرک شده رو دانلود کنید

نظر

کلی نمیشه
        اما دونه دونه میتونید اینستالوس رو باز کنید رو دکمه updates بزنید اتوماتیک اپدیت هارو پیدا میکنه روشون بزنید و اپدیت کنید

نظر

این راهو خودمم می دونستم که مثله اینه که تمامی نرم افزارا کرک شدن و از pandaapp.com دانلود شدن من فقط می خوام مشونو یه جا اپدیت کنم در ضمن سرعت اینترنتم بدک نیست یعنی فکر کنم حرف نداره

نظر

شايد ميدونين كه اپديت در ios معنى نداره بلكه در كل فايل جديد دانلود ميشه يعنى مثلا از نرم افزار page 1.4 به 1.5
            بايد از اول ١٠٠ مگ دان شه
            حالا پس اگه شما نرم افزار هاى اپظديت شده ميخواين بيخيال اين پك شين
            فقط ببينين كدوم اپ با حاله همونو دان كنين

نظر

نوشته اصلی توسط ipadsaei نمایش پست ها
              شايد ميدونين كه اپديت در ios معنى نداره بلكه در كل فايل جديد دانلود ميشه يعنى مثلا از نرم افزار page 1.4 به 1.5
              بايد از اول ١٠٠ مگ دان شه
              حالا پس اگه شما نرم افزار هاى اپظديت شده ميخواين بيخيال اين پك شين
              فقط ببينين كدوم اپ با حاله همونو دان كنين
              مثله همينه ديگه من نرم افزاراي دل خواهم و انتخاب كردم و حدود ١٢٠-١٣٠ تا شدن و وقتي تو اينيستاليوس اپديتاشون و نگاه ميكنم همشون ٣-٤ ورژن عقبن منظورم ١.٢ اپديت شده به ١.٦ نيست بلكه از ٢.٣ ايپديت شدن به ٤.٣

نظر

کسی اطلاع داره چه طور میشه نرم افزار نصب شده را در داخل گوشی آپدیت کرد؟ ورژن جدید یک نرم افزار رو می خوام و می خوام بدونم آیا باید جدا دانلود کنم یا راهی هست که همون نرم افزار به روز بشه..؟ ( مثل بازی ها)

نظر

نوشته اصلی توسط mytech نمایش پست ها
                  کسی اطلاع داره چه طور میشه نرم افزار نصب شده را در داخل گوشی آپدیت کرد؟ ورژن جدید یک نرم افزار رو می خوام و می خوام بدونم آیا باید جدا دانلود کنم یا راهی هست که همون نرم افزار به روز بشه..؟ ( مثل بازی ها)
                  اگه از اپ استور گرفتی خودش اپدیتش رو اعلام میکنه.

نظر

آره . اما دانلود نمیشه. ارور 1009 ایران رو میده. مشکلم همینه

نظر

باید از چیز پی ان استفاده کنی عزیز.

نظر

چیز پی ان رو از کجا رو گوشی نصب کنم؟ می تونید راهنمایی کنیدو ممنون می شم.

نظر

کسی نیست این دور و بر.. منو راهنمایی کنه !!؟
                          ویرایش توسط Mytech : https://i-phone.ir/forums/member/74764-mytech در ساعت 24-02-2012, 10:55 PM

نظر

کسی نیست این دور و بر.. منو راهنمایی کنه !!؟
                            سلام
                            دوست عزیز . پیام خصوصی برات فرستادم....!!!

نظر

از چییییییز پیییییییی ان استفاده کن وقتی دیدی نوشت لودینگ چند ثانیه بعد خاموشش کن

نظر

صبر کنید ..
                              X