اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش Downgrade از iOS 5.0.1 به 5.0

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش Downgrade از iOS 5.0.1 به 5.0

این آموزش توسط iH8sn0w امده و برای دانگرید از iOS 5.0.1 به iOS 5.0 است

نکته :
    • باید ویندوز داشته باشید و همونطور که میدونید برنامه iFaith برای مک نیست

• این ورژن iFaith با exploit ه limera1n کار میکنه و فقط iPhone 3GS, iPhone 4, iPod touch 3G and 4G, iPad 1 و Apple TV 2g کار میکنه و iPad 2 و iPhone 4s را ساپورت نمیکنه

• شما باید قبلش ( زمانی که روی iOS 5.0 بودید SHSH ش رو با iFaith میگرفتید ) و اگه الان روی 5.0 هستید طبق این آموزش SHSH ه دیوایس خودتون رو بگیرید

http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html

مرحله 1 :

برنامه iFaith رو برای ویندوز دانلود کنید :

مرحله 2 :

روی ‘Build *signed* IPSW w/Blobs کلیک کنید :

مرحله 3:

فایل های SHSH blobs یی که وقتی Save کردید رو از کامپیوتر انتخاب کنید و بعد فایل iPSW ی فرمور رو بدید بش و روی Build IPSW بزنید و سپس SHSH , iFaith هارو داخل فایل Custom فرمور قرار میده و خودکار iPSW ه جدید رو داخل Desktop قرار میده.

مرحله 4 :

روی Proceed کلیک کنید و بعد Start رو بزنید و iDevice خودتون رو به حالت DFU ببرید

مرحله 5:

با دنبال آموزش DFU رو صفحه ، دیوایس خودتون رو به DFU Mode ببرید

iDevice تون رو خاموش کنید
    15 سانیه Home + Power رو نگه دارید
    بعد Home رو 15 سانیه نگه دارید
    ( صفحه iDevice تون باید سیاه باشه )

مرحله 6 :

برنامه iTunes رو باز کنید و Shift رو بگیرید و روی دکمه Restore کلیک کنید ، سپس فایلی iPSW یی که iFaith با SHSH ذخیره شده رو ساخته رو پیدا کنید و انتخاب کنید و Restore کنید

موفق باشید
    ویرایش توسط beranoosh : https://i-phone.ir/forums/member/48101-beranoosh در ساعت 10-12-2011, 07:37 PM

میتونید با Redsn0w این کار رو انجام بدید

ولی من 100% نیستم که با Redsn0w بشه ( مال iFaith بهتره )

مرحله اول :

روی Extra کلیک کنید

مرحله دوم :

روی SHSH Blobs کلیک کنید

مرحله سوم :

روی Stitch کلیک کنید

مرحله چهارم :

سپس iPSW رو انتخاب کنید و بعد SHSH هایی که توسط Redsn0w ( یا iFaith ) ذخیره کردید رو انتخاب کنید

و SHSH ، RedSn0w هارو تشخیص میده ( چند دیقه طول میکشه و سرعت کامپیوتر رو یکم پایین میاره تا کامل شه )

مرحله پنج :

RedSn0wیه فایل iPSW میسازه :

مرحله 6:

برنامه iTunes رو باز کنید و Shift ( توی ویندوز ) alt ( توی مک ) رو بگیرید و روی دکمه Restore کلیک کنید ، سپس فایلی iPSW یی که RedSn0w با SHSH ذخیره شده رو ساخته رو پیدا کنید و انتخاب کنید و Restore کنید

نظر

iH8sn0w در توئیتهاش گفت این روش برای جیلبریک untethered در ورژن 5.0 جواب نمیده چون کرنل همون 5.0.1 میمونه و راهی فعلا نداره...

نظر

نوشته اصلی توسط eAmin نمایش پست ها
        iH8sn0w در توئیتهاش گفت این روش برای جیلبریک untethered در ورژن 5.0 جواب نمیده چون کرنل همون 5.0.1 میمونه و راهی فعلا نداره...
        این اصلا ربطی به جیلبرک نداره ، فقط برای downgrade از iOS 5.0.1 به 5.0 هست که خیلی وقت بود میگفتن نمیشه

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
          این اصلا ربطی به جیلبرک نداره ، فقط برای downgrade از ios 5.0.1 به 5.0 هست که خیلی وقت بود میگفتن نمیشه

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
          ممکنه شما به من بگید اصلا برای چی دانگرید میکنیم؟
          درضمن بنده فقط اطلاع رسانی کردم تا دوستان متوجه این موضوع بشن و بیخودی دانگرید نکنند.

نظر

اپل بازم شکست خورد!!!
            خدا رو شکر اون جیلبریک که pod2g روش کار کرده گفته روی ۵ و ۵.۰.۱ کار خواهد کرد و همچنین روی ایپد۲ و ایفون ۴اس رو ساپورت خواهد کرد و اینم از دانگرید که شکست ناپذیر بود
            http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post544280

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23
              اپل بازم شکست خورد!!!
              خدا رو شکر اون جیلبریک که pod2g روش کار کرده گفته روی ۵ و ۵.۰.۱ کار خواهد کرد و همچنین روی ایپد۲ و ایفون ۴اس رو ساپورت خواهد کرد و اینم از دانگرید که شکست ناپذیر بود
              http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post544280
              شما هيچ وقت نميتوني يك سيستم عامل super stable بسازي . ممكنه خيلي stable باشه ولي در آخر هميشه يك باگ ريز و كوچيك داره . اين در مورد تمامي شركت هايي كه سيستم عامل و ... منتشر كردن صدق ميكنه و اپل هم استثنا نيست ولي تونسته os ايي بسازه كه خيلي استيبل باشه . بنابراين نميشه گفت اپل شكست خورده
              Rest in peace Steve
              Do What You Love
              Steve Jobs

نظر

میدونم ولی این تیتر رو از هیجان انتخواب کردم بعد از ۳ ماه دارم به اغوش جیلبریک برمیگردم بدون ترس قبلیم از دانگرید ios5.
                حالا این روش رو تا الان کسی تست کرده؟؟

نظر

سلام دوستان برای دانگرید باید حتما جیلبریک کرد؟
                  البطه فکر نکنم چون من دانگرید کردم

نظر

دوستان یک سوال از این روش ۱۰۰٪ میشه برای ریستور به ۵ استفاده کرد منظورم الان بریم ۴.۳.۳ وقتی جیلبریک اومد بدون دردسر برگردیم ۵ که اصولاً باید بشه ولی میخوام ببینم کسی تست کرده!

نظر

دوستان اگه كسي تست كرده نتيجه رو اعلام كنه

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                        دوستان یک سوال از این روش ۱۰۰٪ میشه برای ریستور به ۵ استفاده کرد منظورم الان بریم ۴.۳.۳ وقتی جیلبریک اومد بدون دردسر برگردیم ۵ که اصولاً باید بشه ولی میخوام ببینم کسی تست کرده!
                        نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
                        دوستان اگه كسي تست كرده نتيجه رو اعلام كنه
                        در حال حاضر این روش چند بار تست شده و جواب میده.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                          اره اگه با SHSH فرمور رو بسازی میشه ( پیشنهاد میکنم با Snowbreeze کار کن )

نظر

سلام من الان روی 4.3.3 هستم وshshفرمور5 را هم دارم وطبق آموزشها جلو میرم ولی ارور 21 را میگیرم در ضمن کلیه نرم افزارهای امنیتی را هم بستم

نظر

موقع تغییر هاست حتما ری استارت یا حداقل لاگ اف لاگ این کنید خیلی مهمه به احتمال زیاد مشکل از خود فایل فریمورتونه من هم یک زمانی این ارور رو میگرفتم فایل فریمور رو عوض کردم درست شد.

نظر

صبر کنید ..
                              X