اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Ipad 2 یا Galaxy tab

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ادم به چيزايي كه باورشون داره بايد متعصب باشه!!!
    البته نظرم جاي توضيح داره

نظر

نوشته اصلی توسط omidnnn نمایش پست ها
      مرسی از همه دوستای گلم.
      فقط این توضیحم بدم که من یه iphone 3GS دارم یدونم Galaxy s. لپتاپم دارمو یعنی میخوام تبلت بخرم نه لپتاپ.
      حدوده 1.5 ساله دو تا سیستم عاملم تجربه کردم . کارمم برنامه نوسیسه.
      فقط سوالم رو قدرت مانور روی سیستم عامل هس و اینکه اصلا تا حالا تبلت استفاده نکردم.
      اگه هر کدوم از آیپد یا گالاکسی رو بخرم میرم سمت برنامه نوسیسی سیستم عامل اون تبلت.
      آیا بازم نظرتون آیپده؟
      اگه میخوای برنامه نویسی کار کنی بهتره رو iOS کار کنی. چون میتونی راحت تر پول دربیاری. همین حالا برو XCODE و ObjectiveC رو استارت بزن بعد شب میخوابی صبح میبینی حسابت پر شده.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط elec60 نمایش پست ها
        اگه میخوای برنامه نویسی کار کنی بهتره رو ios کار کنی. چون میتونی راحت تر پول دربیاری. همین حالا برو xcode و objectivec رو استارت بزن بعد شب میخوابی صبح میبینی حسابت پر شده.

Sent from my ipad using tapatalk
        همه ی برنامه نویسا که به خاطر پول برنامه نویس نشدند 90% برنامه نویسی رو دوست دارند حتی اگه ضرر بده.

نظر

دوباره از تمام دوستان تشکر میکنم.
          نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
          ازنظر من نوشتن برنامه برای ios ساده تر و با دستی باز تر از اندروید هست با توجه به این که هر شرکتی که خواسته وارد بازار تبلت بشه داره از اندروید استفاده میکنه باعث شده سخت افزار های خیلی متفاوتی بیرون بیاد برای همین برنامه ای که شما روی یکی نصب میکنی و خوب کار میکنه میتونه روی دیگری اصلا کار نکنه ولی ایپد۲ یکی هست ۱۰ میلونشونم میتونن یک برنامه رو به خوبی اجرا کنن
          بعد با توجه به امنیت ios از اندروید بهتر عمل کرده
          همچنین ios هوا دار زیادی داره با اپ استور منظم بازار فروشش از اندروید مارکت یکم بهتره
          در کل ایپد چیزی هست که جزابیتی خاص داره و ادمو به طرف خودش جذب میکنه و نمیدونم چرا کسی که با ios کار میکنه بعدا در برابر با اون تعصبی رفتار میکنه و اندروید ضعیف براش جلوه میکنه
          البته همش نظر شخصی و یک تجربست
          بله فرمایش شما کاملا صحیحه. فقط یه مورد دیگه هم که هست اگه انتخابم Ios باشه باید یه مک بوکی هم بگیرم

نوشته اصلی توسط Elec60 نمایش پست ها
          اگه میخوای برنامه نویسی کار کنی بهتره رو iOS کار کنی. چون میتونی راحت تر پول دربیاری. همین حالا برو XCODE و ObjectiveC رو استارت بزن بعد شب میخوابی صبح میبینی حسابت پر شده.

Sent from my iPad using Tapatalk
          والا چون مک بوک یا بهتر بگم سیستم عامل مک در اختیار ندارم نتونستم تست کنم برنامه نوسیسی روی Ios رو ولی واسه اندروید کار کردم. حس منم همینطوریه که میگین

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
          همه ی برنامه نویسا که به خاطر پول برنامه نویس نشدند 90% برنامه نویسی رو دوست دارند حتی اگه ضرر بده.
          من حرفتونو خیلی قبول دارم. کسی که به خود برنامه نویسی فکر کنه مطمئنن پولشم میاد پشت سرش. برنامه نویسی خودش یه نوع عشقه

نظر

دوباره از تمام دوستان تشکر میکنم.

بله فرمایش شما کاملا صحیحه. فقط یه مورد دیگه هم که هست اگه انتخابم Ios باشه باید یه مک بوکی هم بگیرم

درسته به مک یا حد اقل هکینتاش نیاز دارید و البته یک اکانت ۹۹$ دولپر اپل و اینم بگم کار با ios سختی های شیرین خودشم داره البته چون شما در نهایت یک اکانت دولوپر میگیری خیلیاش برای شما کم میشه
            من حرفتونو خیلی قبول دارم. کسی که به خود برنامه نویسی فکر کنه مطمئنن پولشم میاد پشت سرش. برنامه نویسی خودش یه نوع عشقه
            منم با این که خیلی کم برنامه نویسی رو دنبال کردم با این حرف موافقم برنامه نویسی کلا یک شوری رو توی انسان بوجود میاره که اگه ضرر هم بدی برات شیرینه
            ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 11-12-2011, 11:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
              درسته به مک یا حد اقل هکینتاش نیاز دارید و البته یک اکانت ۹۹$ دولپر اپل و اینم بگم کار با ios سختی های شیرین خودشم داره البته چون شما در نهایت یک اکانت دولوپر میگیری خیلیاش برای شما کم میشه

منم با این که خیلی کم برنامه نویسی رو دنبال کردم با این حرف موافقم برنامه نویسی کلا یک شوری رو توی انسان بوجود میاره که اگه ضرر هم بدی برات شیرینه
              خیلی ممنون از راهنمایتون.
              فقط یه سوال کوچیک دیگه برام مطرحه
              آیا با این شرایط خریدن آیپد با Ios 5 بهتره یا 4؟
              یا اصلا خرید آیپد الان مناسب هست یا نه منتظر محصول جدید باشم. چون آیپد 2 خیلی وقته تو بازاره

نظر

خیلی ممنون از راهنمایتون.
                فقط یه سوال کوچیک دیگه برام مطرحه
                آیا با این شرایط خریدن آیپد با Ios 5 بهتره یا 4؟
                یا اصلا خرید آیپد الان مناسب هست یا نه منتظر محصول جدید باشم. چون آیپد 2 خیلی وقته تو بازاره
                وايسي بهتره
                حداقل من بودم صبر ميكردم
                ios هم فرقي نداره براي آيپد
                جيل نميشه پس نتيجتا ٥ بهتره

نظر

به نظر من فقط و فقط يه آيپد٢ بگير و خودتو راحت كن
                  واقعاً پديده است اين تبلت

نظر

والا من از اونجایی که خودم شانس خریدم بد بوده ( یک هفته بعد از ایپادم ایپاد ۴ اومد و الانم ۵ ماه بعد از ایفونم ایفون ۴ اس اومده ) بهتون پیش نهاد میکنم تا ۴ ماه اینده صبر کنید ( زمان تقریبی ورود ایپد۳ با پردازنده A6 ) ولی هیچ وقت نباید برای تکنولوژی صبر کرد چون به ثانیه نشده یک چیز جدید میاد
                    شما که هدفتون برنانه نویسی هست اپل به افرادی که اکانت دولوپر بخرند امتیازات زیادی داده و دستشونو تا حد نصب برنامه کرک شده بدون جیلبریک باز گزاشته - البته این سو استفاده از امکان نصب برنامه به صورت تست هست - پس جیلبریک زیاد مهم نیست مگر این که بخوایین برنامه ای برای سیدیا بنویسید
                    البته الان pod2g در حال کار بر روی جیلبریک iOS 5 و ۵.۰.۱ هست تا الان ایپادشو در ورژن ۵ و ایفون ۴ خودشو در ورژن ۵.۰.۱ به خوبی جیلبریک انتترد کرده این هکر عزیز ادامه دهنده راه کمیکس عزیز هست که الان در استخدام رسمی اپل هست
                    Pod2g گفته بود که ۵ رو جیلبریک انتترد کرده تا چندی پیش هم ۵.۰.۱ و الان طبق برنامش بر روی ایفون ۴ اس و ایپد ۲ داره کار میکنه که احتمالا زید طول نمیکشه پس زیاد مهم نیست ۵ یا ۴ بگیرید فقط تفاوت در قیمت ۴.۳.۳ و ۵ هست چون ایپد ۲ فقط در ورژن 4.3.3 جیلبریک شده و الانم داره نایاب میشه.
                    ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 12-12-2011, 06:13 PM

نظر

تو تاييد ايپد همين قدر بس كه سيستم عامل اش ios اندرويد رو چرخ گوشت و لباس شويي مونده فقط نصب بشه ديگه !
                      سيستم عامل به نظرم خيلي مهمه
                      با اينكه يه زماني هم اندرويد داشتم

نظر

با تشکر از همه دوستان که به سوالام جواب دادنو نظراتشونم گفتن و راهنماییم کردن...
                        دیگه تحملم سر اومد و رفتم Ipad2 خریدم.
                        ایندفعه شانسم برعکس عمل کردو 4.3.3 از آب در اومد

نظر

مبارک باشه دوست عزیز

نظر

فقط اگه جيل ميخواي به 5.0.1 آپ نكن:d

نظر

با تشکر از همه دوستان که به سوالام جواب دادنو نظراتشونم گفتن و راهنماییم کردن...
                              دیگه تحملم سر اومد و رفتم ipad2 خریدم.
                              ایندفعه شانسم برعکس عمل کردو 4.3.3 از آب در اومد
                              مبارکه دقت کنید از سایدیا فقط برنامه های ضروری و ارجینال را نصب کنید تا خدای نکرده به ریستور نیوفتید

نظر

مرسی دوستان

نوشته اصلی توسط sah_2012 نمایش پست ها
                                مبارکه دقت کنید از سایدیا فقط برنامه های ضروری و ارجینال را نصب کنید تا خدای نکرده به ریستور نیوفتید
                                منظورتون چیه؟ میشه کمی توضیح بدین؟ والا من ساکن تبریزم. اومدم از پایتخت خریدم ، از هرکی خریدم گفتن 4.3.3 اصلا نیست.
                                گفتن حداقلش 4.3.5 هست. گفتم باشه. خریدنی باز کردیم دیدم 4.3.3 هس.

حقیقتش خودم میخواستم برنامه نصب کنم روش ، فوقش گیفت کارت میگیرفتم ، طرف گفت 1.5 دادم برنامه های اوریجینال خریدم میخوای 50 نصب کنم. گفتم باشه. رفتم بیرون تا 1 ساعت برگردم وردارم. زنگ زد گفت جیل بریک کنم. گفتم باشه. لامسسب 30 تومنم واسه جیل گرفت .
                                اگه بخوام برنامه نصب کنم راهی برای اینکه برنامه هایی که طرف نصب کرده حذف نشه هست؟

من از صبحه با cydia و instalus برنامه میریزم . اگه غیر اوریجینال باشه چی میشه؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X