اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

GPS در iPod Touch 3G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• GPS در iPod Touch 3G

ببینید یه چیزی هست که میگه آیفون و آیپدی که سیم کارت میخوره میتونه آفلاین مسیر یابی داشته باشیه
    آقا ما دو ساله آیپاد نسل سه داریم چند روز پیش برحسب اتفاق دیدم اون مسیری را که با مپ گوگل یه دفه دیده بودم و ذخیره شده بود را قدم به قدم داره مسیر یابی میکنه اونم تو خیابون که نه آنتن و دکلی بود و ...
    آقا قضیه چیه ؟
    من دو سال و با این طرز فکر که این دوایس ما جی پی اس نداره سر کردم اون روز در کمال تعجب دیدم داره مسیر یابی میکنه داستان چیه ؟ بالاخره داره یا نداره اگه داره با چه سخت افزاری انجام میده ؟؟اونم بدون وای فای

یه سری اپلیکیشن ها را مثل sygic و اینا نصب کردم همش می نویسه امواج ******* موجود نیست !
    ما که کلهم گیج شدیم . یکی بیاد ما رو روشن کنه مگه این سخت افزار جی پی اس داره که امواج را پیدا نمی کنه ؟
    مرسی

من هم امتحان کردم ولی کار نمیکنه

نظر

نه دوست عزيز خود اپل ميگه آيپادها جي پي اس ندارن!
      اتفاقي كه براي شما افتاده براي من هم چند بار افتاده.
      يه جا يه واي فاي اينترنت دار پيدا كرده و محلت رو از طريق اينترنت پيدا كرده.
      با واي فاي من پيدا نميكنه اما نميدونم چرا با بعظي واي فاي هاي خاص پيدا ميكنه

نظر

ولی من فکر میکنمم آیپاد ۳ جی به بعد جی پی اس داره

نظر

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
          ولی من فکر میکنمم آیپاد ۳ جی به بعد جی پی اس داره
          فکرت کاملا غلطه

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
            مگه هر وقت پیدا کرد جی پی اسش فعال میشه؟؟؟ ممکن نیست

نظر

حق با شماست دوست عزيز

نظر

ببین عزیزم من وصل شدم به مپ نقشه منطقه را یه وارسی کردم و بعد از خونمون که طبقه پنجمه و وایرلس غیر از این طبقه بیشتر جواب نمیده زدم بیرون تا پانزده دقیقه پیاده روی کردم تا جایی . تمام این پانزده دقیقه جی پی اس داشت کار می کرد و مسیر یابی میکرد
                آخه این چطور ممکنه ؟
                نمیشه که عین این پانزده دقیقه هی امواچ وای فای بقیه خونه ها بیان و آیپاد به اونا بدون پاسورد کانکت بشه و مسیر را پیدا کنه

یه بارم از آزادی داشتم میرفتم ونک sygic را روشن کردم گفت ستلاید پیدا نیست تو کل مسیر که تو ماشین بودم یه فه وسط های شیخ فض الله مسیر را پیدا کرد و همونجا موند

والا اینه که منو پاک گیج کرده

نظر

خوب خودتون دارید میگید یه جایی وای فای بود اونم حتما بدون پسورد .وصل شد به نت و مکانتون رو پیدا کرد ربطی به جی پی اس نداره
                  میتونی همون جاهایی که مگی بازم بری ولی وای فایت رو خاموش کنی بعد ببینی که مکانت رو پیدا میکنه یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad037 نمایش پست ها
                    ببین عزیزم من وصل شدم به مپ نقشه منطقه را یه وارسی کردم و بعد از خونمون که طبقه پنجمه و وایرلس غیر از این طبقه بیشتر جواب نمیده زدم بیرون تا پانزده دقیقه پیاده روی کردم تا جایی . تمام این پانزده دقیقه جی پی اس داشت کار می کرد و مسیر یابی میکرد
                    آخه این چطور ممکنه ؟
                    نمیشه که عین این پانزده دقیقه هی امواچ وای فای بقیه خونه ها بیان و آیپاد به اونا بدون پاسورد کانکت بشه و مسیر را پیدا کنه

یه بارم از آزادی داشتم میرفتم ونک sygic را روشن کردم گفت ستلاید پیدا نیست تو کل مسیر که تو ماشین بودم یه فه وسط های شیخ فض الله مسیر را پیدا کرد و همونجا موند

والا اینه که منو پاک گیج کرده
                    الکی اصلا افتضاااااحه

نظر

بعضی وقتها نقشه ذخیره میشه ولی مسیریابی نمیکنه!!!!!!!

آیپاد که جی پی اس سخت افزاری نداره! آیپاد فقط از طریق اینترنت مسیریابی میکنه!

نظر

نوشته اصلی توسط sarataibi نمایش پست ها
                        خوب خودتون دارید میگید یه جایی وای فای بود اونم حتما بدون پسورد .وصل شد به نت و مکانتون رو پیدا کرد ربطی به جی پی اس نداره
                        میتونی همون جاهایی که مگی بازم بری ولی وای فایت رو خاموش کنی بعد ببینی که مکانت رو پیدا میکنه یا نه
                        آقا اون پست منو دقیق تر بخونید
                        گفتم اول با اینترنت وای فای مسیر را توی گوگل مپ ذخیره کردم و بعد از محوطه وای فای رفتم بیرون تا پانزده دقیقه پیاده روی کردم و همچنان مسیر یابی انجام میداد !

نظر

این آیپاد دیگه داره مخ منو از جا میکنه اعصابم خورده اگر میدونستم جی پی اس نداره هرگز نمیخریدم ، یعنی هیچ راهی نداره که بشه از جی پی اسش استفاده کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad037 نمایش پست ها
                            آقا اون پست منو دقیق تر بخونید
                            گفتم اول با اینترنت وای فای مسیر را توی گوگل مپ ذخیره کردم و بعد از محوطه وای فای رفتم بیرون تا پانزده دقیقه پیاده روی کردم و همچنان مسیر یابی انجام میداد !
                            اشتياقتو براي gps داشتن درك ميكنم. اما باور كن آيپادها gps ندارن.

نظر

آقا این بحث به صورت خیلی جدی تر بین کاربرای خارجی تو سایت ها و فروم هاشون هم مطرحه -یه سرچ کوچولو کنین میفهمین- ...... چیزی که اونجا میگن اینه که همونطور که بعدا معلوم شد ایپاد بولوتوث داره احتمالا جی پی اس هم داره که بنا به دلایلی خود اپل تا الان چیزی در باره ش نگفته ......... حرف های این دوستممون بیراه نیست / یه سرچ کنین ............... الله اعلم .البته

نظر

صبر کنید ..
                              X