اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالاتی در مورد 3gs 8g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
    وقتی جیلبریک میکنی یه آیکونی اضافه میشه به اسم cydia که از طریق اون میتونی یکسری امکانات رو به گوشی اضافه کنی مثل iphonedilivary,bitesms و سلست رو هم از همین سیدیا باید بخری. پارت نامبر هم پشت جعبه گوشیه. تو گوشی هم setting----general----about----model number
    نه دوسته من این چه حرفیه
    بازم خیلی ممنون لطف کردی عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط metmet نمایش پست ها
      تو home screen نگاه کنی میبینی برنامه ای هست به نام cydia اگه مودم وایرلس داشته باشی میتونی وای فای گوشی رو از تو قسمت setting روشن کنی و به نت وصل بشی وقتی وای فای روشن شد و به شبکه وصل شدی وقتی سیدیا رو باز کنی مثل اینکه وارد یه سایت شدی!حالا با اد کردن سورس های مهم سیدیا میتونی برنامه های کرک شده رو نصب کنی یا برنامه های خاص مثل celesteرو بخری!پیشنهاد میکنم تمام آموزش های سایت رو بخونی تا کم کم دستت بیاد.منم مثل شما ماه اول که گوشی رو خریده بودم هیچ کدوم از اصطلاح ها رو بلد نبودم.صفر مطلق بودم.مطمئناً از حالای شما هم وضعم بدتر بود.پس ناراحت نباش و آموزش هارو بخون و سوال هاتم بپرس.یه روزی خودت ریستور میکنی گوشیتو و جیلبریکش هم میکنی ولی الان نیازی به این کار نداری چون گوشیت کار میکنه و اگه تونستی یه برنامه یا بازی کرک شده روش نصب کنی یعنی جیلبریک هم شده.از من میشنوی برو تو کار یاد گرفتن اصطلاحات مهم و همچنین کار با سیدیا(cydia)لینکهای آتیلا خیلی مهمند حتماً همشو بخون.
      موفق باشی.
      شما خیلی لطف داری عزیز
      از رهنماییهات واقا ممنونم آره خودمم حسابی غرق شدم تو این برنامه هاش ولی خیلی جالبه دارم حال میکنم باهاش بازم مرسی
      ویرایش توسط mohsen 268 : https://i-phone.ir/forums/member/81584-mohsen-268 در ساعت 28-12-2011, 04:59 PM

نظر

من از itunes store نرم افزار دانلود میکنم ولی نمیشه بریزم یعنی از برنامه خارج میشه

نظر

دوستان یه 3gs دارم رفتم ریست کنم تا کنتاکت و بقیه چیزهاش پاک بشه چون شارژ نداشتم در قسمتی که عکس سیب میاد روی صفحه مشکلی بعد کله یه اسکلت میاد(جیلبریک شده بود) خاموش شد حالا که میزنم به شارژ دوباره بعد از چند دقیقه که باطری قرمز از روی صفحه میره همون کله اسکلت میاد ولی صفحه گوشی روشن میمونه بعد دوباره شکل باطری قرمز میاد (انگار شارژ خالی خالی هست) بعد دوباره روشن میشه روی شکل سیب اسکلت میمونه و این چرخه ادامه دار میشه ....

ممنون میشم راهنماییم کنید
          که چطوری گوشی رو بالا بیارم
          ویرایش توسط shervin_aleta : https://i-phone.ir/forums/member/45227-shervin_aleta در ساعت 01-01-2012, 08:08 PM

نظر

برنامه اكتيواتور جه برنامه اي هستش و كليه كارهايي كه با اكتيو انجام ميده تصويري نشون بده

نظر

برنامه اكتيواتور جه برنامه اي هستش و كليه كارهايي كه با اكتيو انجام ميده تصويري نشون بده

نظر

سلام دوستان.من هنوز نمیتونم گوشیمو به 5 آپدیت کنم؟3gs 8g لاک 4.0.1

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                  سلام دوستان.من هنوز نمیتونم گوشیمو به 5 آپدیت کنم؟3gs 8g لاک 4.0.1
                  به اینجا یه سر بزن قبل از هر کاری.چون گوشیت لاک هستش بهتره قبل از هرکاری مطالعه کنید دوست عزیز.

نظر

نوشته اصلی توسط mo30uo.amin نمایش پست ها
                    تصویری که نمیشه!آخه کارش جوری نیست که بشه ازش عکس گرفت!
                    مثلاً شما میتونی تعیین کنی بجای اینکه دکمه هوم(همون دکمه وسط پایین) رو فشار بدی تا از یه برنامه خارج بشی یا بری صفحه اول(بخاطر اینکه اون دکمه زود خراب میشه)بتونی تنظیم کنی که مثلاً تو استاتسوس بار از سمت راست به چپ بکشی و همون کار رو برات بکنه انگار دکمه رو زدی!
                    یا میانبر بذاری که مثلاً دو بار رو ساعت تند بزنی و دوربین باز شه یا از چپ به راست ساعت بکشی و وای فای روشن شه یا حتی گوشی رو تکون بدی و گوشی قفل شه و .....

نظر

بعد از جیلبرک کارهای لازم رای 3gsچیه لاک هست
                      ویرایش توسط MOHSEN918 : https://i-phone.ir/forums/member/82298-mohsen918 در ساعت 04-01-2012, 11:50 AM

نظر

صبر کنید ..
                      X