اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترين نرم افزار gps آفلاين

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

راستی* یه چیزی ،چون حجم منطقه*ها رو که انتخاب می*کنید واسه دانلود نقشه نمی*شه زیاد باشه،اگر یه جای لازم داشتید که حجم بیشتری(یعنی* یا منطقهٔ بزرگتر یا رزلوشن بیشتر)دانلود کنید میتونید قسمت قسمتش کنید

نظر

با سلام
      دارم دنبال برنامه ای میگردم که نقشه های گوگل رو به صورت آفلاین و کش در خودش نگه داره. جدا از gps kit که قیمت بالایی داره دو تا برنامه دیگه پیدا کردم اگه تجربه شو دارید لطفا درمیون بذارید.
      یکی +iMaps و دیگری My Maps. کرک هیچ کدوم رو پیدا نکردم موندم کدوم رو بخرم!
      با تشکر
      .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام.
        گوشی من جیل نیست
        6.1.4 هست
        چه جوری میتونم sygic iran روش نصب کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط lilolil نمایش پست ها
          سلام.
          گوشی من جیل نیست
          6.1.4 هست
          چه جوری میتونم sygic iran روش نصب کنم؟
          بايد يا از اپ استور بخرى يا بدى گوشيتو به يه مغازه كه خودش خريده اين برنامه رو،واست بريزه. كه پيشنهاد ميكنم بخريش. البته قيمتش گرونه.

نظر

سلام دوستان
            این برنامه رو هم امتحان کنید نقشه افلاین خوبی داره
            maps with me

نظر

Nasbe Sygic az appstor free nist va in khili bade

نظر

سلام اگه اشتباه نکنم برنامه sygic iran در تانگبو بصورت رایگان وجود داره که بدون نیاز به جیلبریک قابل نصب هستش !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

چرا از خود گوگل مپز استفاده نمی کنید؟محدوده مورد نظر را انتخاب می کنید و توی قسمت سرچش تایپ می کنید:
                  Ok maps
                  تموم نقشه اون محدوده را دانلود می کنه.البته برای سرچ کردن باید آنلاین باشید.اما حسنش اینه که رایگانه و نقشه هاش هم خیلی سبک و کامل هستن

نظر

نرم افزار sygic بسیار جالبه من روی اندروید که خیلی بدردم خورد.

نظر

نوشته اصلی توسط u2u4u نمایش پست ها
                      چرا از خود گوگل مپز استفاده نمی کنید؟محدوده مورد نظر را انتخاب می کنید و توی قسمت سرچش تایپ می کنید:
                      Ok maps
                      تموم نقشه اون محدوده را دانلود می کنه.البته برای سرچ کردن باید آنلاین باشید.اما حسنش اینه که رایگانه و نقشه هاش هم خیلی سبک و کامل هستن
                      بعدش میشه آفلاین و بدون اتصال به اینترنت استفاده کرد؟
                      و اینکه با هر زومی دانلود کنیم در حالت آفلاین زوم رو بیشتر کنیم جزییات رو نشون میده یا که نه؟
                      ویرایش توسط metal7933007 : https://i-phone.ir/forums/member/38809-metal7933007 در ساعت 01-05-2014, 05:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                        بعدش میشه آفلاین و بدون اتصال به اینترنت استفاده کرد؟
                        و اینکه با هر زومی دانلود کنیم در حالت آفلاین زوم رو بیشتر کنیم جزییات رو نشون میده یا که نه؟
                        بله وقتي يكبار دانلود مي كنيد مي تونيد به راحتي در حالت آفلاين استفاده كنيد.
                        شما نيازي نيست در هنگام آنلاين بريد به حداكثر زوم! فقط كافيه محدوده رو انتخاب كنيد. خودش با حداكثر زوم دانلود مي كنه.
                        فقط يادتون باشه كه منطقه ي انتخابي خيلي وسيع نباشه مثلا كل تهران. !!
                        تهران رو به چند بخش تقسيم كنيد و قسمت قسمت بگيريد. خودش اون نقاطي كه همپوشاني دارند و قبلا دانلود كرديد و تشخيص ميده.
                        خلاصه كار كردن باهاش خيييلييي ساده است.

Sent By HERO Using Tapatalk Pro

نظر

واسه استفاده از اين نقشه كه تو پست اول گفتين احتياج داره گوشي جيلبريك بشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط payadesign نمایش پست ها
                            واسه استفاده از اين نقشه كه تو پست اول گفتين احتياج داره گوشي جيلبريك بشه؟
                            خیر، برای نصب ورژن کرک شده اش باید جیلبریک باشید

نظر

دوستان
                              یک برنامه هست که مپ آفلاین خوبی داره و کل کشورها رو میتونید دانلود و ایتفاده کنید
                              نسخه فری خوبی هم داره
                              Maps.me

نظر

توی ایران اپلیکیشن maps.me بهتره البته برای گوشیهای جیلبریک نشده

نظر

صبر کنید ..
                                X