اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بخش های آموزش زبان british council در itunes u

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بخش های آموزش زبان british council در itunes u

british council یکی از معروف ترین آموزشگاه یادگیری زبان انگلیسی در دنیاست که تحت نظر مستقیم دولت انگلستان کار می کند . british council بخش های آموزشی زیادی را در itunes u برای یادگیری و پیشرفت سطح زبان کاربران ارائه کرده است . این بخش های آموزشی اغلب بصورت فایل های صوتی بهمراه pdf ارائه می گردد و برخی نیز بصورت ویدیو های آموزشی زبان ارائه می گردد . بیشتر این بخش های آموزشی مربوط به پیشرفت سطح مکالمه و گرامر می باشد
    با سرچ نام british council در itunes u می توانید بصورت رایگان از این بخش های آموزشی استفاده نمایید .

i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

با تشکر از شما
    من همیشه برای دانلود app ها از itunes ابتدا با تحریم شکن بر روی دانلود app کلیک میکنم (به علت تحریم اپل و دادن ارور) و بعد از اینکه شروع شد به دانلود کردن، تحریم شکن رو غیر فعال و دانلود برنامه را ادامه میدم.(به علت بسیار پایین بودن سرعت تحریم شکن)
    برای دانلود فایل های صوتی british council هیچ مشکلی وجود نداره حتی ارور مربوط به تحریم هم نمیده ولی برای دانلود ویدیو ها هیچ روشی کارساز نیست. آیا امکان این هست که لینک مستقیم مربوط به ویدیو ها رو بدست بیارم؟ منظورم همون لینکی هستش که از itunes دانلود میکنیم. (آخر میخوام remote upload کنم)

نظر

شايد تو سايت biritish council بشه ويديو ها رو پيدا كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
      X