اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن نگر داشتن wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روشن نگر داشتن wifi

سلام می خواستم بدونم راهی یا نرم افزاری هست که بشه wifi گوشی رو بعد از قفل کردن صفحه روشن نگر داشت؟

نوشته اصلی توسط hamid 666 نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم راهی یا نرم افزاری هست که بشه wifi گوشی رو بعد از قفل کردن صفحه روشن نگر داشت؟
    بايد برنامه ي insomnia pro از سيديا دانلود كني دوست عزيز ؛)

نظر

نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
      بايد برنامه ي insomnia pro از سيديا دانلود كني دوست عزيز ؛)
      ممنون دوست عزیز اگه این برنامه رو نصب کنم مصرف شارژ گوشی هم 100% زیاد میشه درسته؟ راستی میشه نسخه کرک شده این نرم افزار insomnia pro رو برام بزاری ممنون.
      ویرایش توسط hamid 666 : https://i-phone.ir/forums/member/80044-hamid-666 در ساعت 07-12-2011, 05:45 PM

نظر

فريمور گوشيتون چيه مگه؟
        wifi كه خاموش نميشه؟ من الان با گوشيم در منزل هميشه با نيمباز آنلاين هستم...

نظر

فریمور گوشی 4.1 هست ولی در کل گوشی مصرف شارژش بالا هست هر روز باید شارژ کنم بعضی موقعها حتی شده دو بار در روز هم شارژ کردم. وقتی گوشی رو که قفل میکنم wifi بعد از 30 ثانیه خاموش میشه، و دوباره باید password بدم.

نظر

وقتی صفحه خاموش میشه وای فای قطع میشه وقتی دوباره صفحه رو روشن کنی وا فای وصل میشه.اینکه ربطی به ورژن نداره

نظر

فریمور گوشی 4.1 هست ولی در کل گوشی مصرف شارژش بالا هست هر روز باید شارژ کنم بعضی موقعها حتی شده دو بار در روز هم شارژ کردم. وقتی گوشی رو که قفل میکنم wifi بعد از 30 ثانیه خاموش میشه، و دوباره باید password بدم.
              معمولا قطع شدن واي فاي ربطي نبايد داشته باشه به گوشيتون، به نظر من مودمتون مشكل داره و احتمالا هم بايد Zyxel 660 v3 باشه...
              يكبار در تنظيمات مودمتون chanel رو عوض كنيد احتمالا مشكلتون حل خواهد شد...

نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
              وقتی صفحه خاموش میشه وای فای قطع میشه وقتی دوباره صفحه رو روشن کنی وا فای وصل میشه.اینکه ربطی به ورژن نداره
              براي تست چنين چيزي كه مي فرماييد مي تونيد يه برنامه چت مثل نيمباز نصب كنيد روو گوشي و چند دقيقه اي باهاش كار نكنيد، بعد كه دوباره به برنامه رجوع مي كنيد بايد connecting نزنه و همچنان كانكت باشه!

نظر

دوست عزیز اگر زمانی که با گوشیتون دانلود نداشته باشید و صفحه خاموش شود وای فای قطع میشود

نظر

نوشته اصلی توسط saeedagpr نمایش پست ها
                  دوست عزیز اگر زمانی که با گوشیتون دانلود نداشته باشید و صفحه خاموش شود وای فای قطع میشود
                  دوست عزيز!
                  زماني كه گوشي شما وايرلسش قطع مي شود، دليل بر اين نيست كه اطلاعات نادرست بدهيد. بايد دنبال اصل مشكلتون باشيد...
                  گوشي iPhone 4 بنده حتي يك لحظه هم قطع نمي شود و هميشه آنلاين هستم...

نظر

نوشته اصلی توسط Mishelgooo نمایش پست ها
                    دوست عزيز!
                    زماني كه گوشي شما وايرلسش قطع مي شود، دليل بر اين نيست كه اطلاعات نادرست بدهيد. بايد دنبال اصل مشكلتون باشيد...
                    گوشي iPhone 4 بنده حتي يك لحظه هم قطع نمي شود و هميشه آنلاين هستم...
                    دوسته عزیز

وای فای من هم همینه ، وقتی لاک میشه وای فای قطع میشه. اگه خاطرتون باشه حتی بهم پیشنهاد دادین channel رو از http://192.168/عوض کنم که متاسفانه امکان تغییر و دستکاری در تنظیمات مودم رو نداریم اینجا.
                    من یه نوتیفیکشن رو برای حالت لاک آن کردم ، الان وضعیتم بهتر شده.

نظر

نوشته اصلی توسط mishelgooo نمایش پست ها
                      دوست عزيز!
                      گوشي iphone 4 بنده حتي يك لحظه هم قطع نمي شود و هميشه آنلاين هستم...
                      دوست عزيز اطلاعات من نادرست نبوده چون روي چند ديوايس امتحان كردم

نظر

نوشته اصلی توسط saeedagpr نمایش پست ها
                        دوست عزيز اطلاعات من نادرست نبوده چون روي چند ديوايس امتحان كردم
                        پس احتمالا آيفون 4 من خيلي خاصه و فقط براي من طراحي شده كه قطع نمي شه... درست مي فرماييد مشكل از مودم نيست!!!!
                        موفق باشيد.

نظر

اگه میخواید وایفایتون بعد از خاموش شدن صفحه قطع نشه باید گوشیتون 4.3.3 به بعد باشه

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
                            من یه چیز رو نفهمیدم
                            مگر وای فای اصلا قطع هم میشه به صورت اتوماتیک
                            من از ورژن ۳.۱.۳ تا حالا یعنی ۵.۰.۱ اپل دارم هیچ وقت با قفل صفحه وای فای خاموش نشده
                            اگر بخواد قطع شه که دیگه بدرد نمی خوره
                            من هم با جیل هم اورجینال هیچ وقت وای فای قطع نمیشه و حتی با ریستور هم پسورد رو دوباره نمی خواد
                            و وقتی وارد خونه میشم خودش اتوماتیک وصل میشه
                            رو هیچ کدوم از دیوایس هام هم این اتفاق نیوفتاده

" i-Mostapha Tapatalking "
                            بله عزیز، قطع میشه .
                            من توی یه تاپیک از دوستان برای رفع این مشکل کمک هم خواستم ، به اپل هم ایمیل زدم ، وقتی گوشی لاک میشه وای فای قطع میشه و البته این فقط با این مودمی که دارم اتفاق میافته ، سایر جاها اوتوماتیک وصله و مشکلی ندارم. جواب اپل هم این بوده ( هرچند من قادر به تغییر در تنظیمات مودم نیست)
                            40MHz in the 2.4GHz settings on the Wi-Fi router. Mac computers, iPhone, iPad, and iPod touch do not support this mode. Disabling it may reduce the issues

http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post537561

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
                              من یه چیز رو نفهمیدم
                              مگر وای فای اصلا قطع هم میشه به صورت اتوماتیک
                              من از ورژن ۳.۱.۳ تا حالا یعنی ۵.۰.۱ اپل دارم هیچ وقت با قفل صفحه وای فای خاموش نشده
                              اگر بخواد قطع شه که دیگه بدرد نمی خوره
                              من هم با جیل هم اورجینال هیچ وقت وای فای قطع نمیشه و حتی با ریستور هم پسورد رو دوباره نمی خواد
                              و وقتی وارد خونه میشم خودش اتوماتیک وصل میشه
                              رو هیچ کدوم از دیوایس هام هم این اتفاق نیوفتاده

" i-mostapha tapatalking "
                              باور كنيد الان تقريبا سه چهار تا پست دادم كه قطع نمي شه و راهنمايي هم كردم كه كجا برن و تنظيم كنند، ولي دوستان اصرار بر اين دارند كه واي فاي بايد قطع بشه و اگر قطع نشه، آيفون ايراد داره!!!!!!!
                              نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                              بله عزیز، قطع میشه .
                              من توی یه تاپیک از دوستان برای رفع این مشکل کمک هم خواستم ، به اپل هم ایمیل زدم ، وقتی گوشی لاک میشه وای فای قطع میشه و البته این فقط با این مودمی که دارم اتفاق میافته ، سایر جاها اوتوماتیک وصله و مشکلی ندارم. جواب اپل هم این بوده ( هرچند من قادر به تغییر در تنظیمات مودم نیست)
                              40mhz in the 2.4ghz settings on the wi-fi router. Mac computers, iphone, ipad, and ipod touch do not support this mode. Disabling it may reduce the issues

http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post537561
                              دوست خوبم!
                              در صورتي كه شما قادر نيستيد تنظيمات مودمتون رو عوض كنيد، مشكلتون پابرجاست! پس سعي كنيد براي اون راهي پيدا كنيد.
                              به نظرم بهترين مارك مودمي كه مي تونيد بگيريد Linksys Wireless-N WAG120N
                              البته كمي در ايران گرون تر از مابقي مودم ها هست، اونجا را نمي دونم...
                              ویرایش توسط iMojtaba : https://i-phone.ir/forums/member/25806-imojtaba در ساعت 11-12-2011, 08:15 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X