اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن نگر داشتن wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مگه خاموش ميشه؟:-)
    پس ايميل ها و پيغام ها و غيره چطوري ميرسه؟؟؟:-o

نظر

بعد از هربار انلاک کردن باید wifi رو ان و آف کنیم ، مصیبتیه !

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
        بعد از هربار انلاک کردن باید wifi رو ان و آف کنیم ، مصیبتیه !
        پس گوشي من خرابه؟؟؟

نظر

نه نه ، مشکل از مودم و فرکانس اون هست. مودم باید عوض شه.

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
            نه نه ، مشکل از مودم و فرکانس اون هست. مودم باید عوض شه.
            پس گوشيم خراب نيست؟

نظر

نوشته اصلی توسط mishelgooo نمایش پست ها

دوست خوبم!
              در صورتي كه شما قادر نيستيد تنظيمات مودمتون رو عوض كنيد، مشكلتون پابرجاست! پس سعي كنيد براي اون راهي پيدا كنيد.
              به نظرم بهترين مارك مودمي كه مي تونيد بگيريد linksys wireless-n wag120n
              البته كمي در ايران گرون تر از مابقي مودم ها هست، اونجا را نمي دونم...
              ممنونم ، من 2 هفته دیگه میام تهران ، باید مودم عوض شه و راه دیگه ایی هم ندارم. اطلاع دارین ایران چند هست؟ قیمتش اگه اونجا ارزون باشه که از اونجا بگیرم. ( اگه به روال قیمته آیفون و آیپد باشه که حتما ارزون تر از اینجاست)

نظر

اقا شفاف سازي كنيد

نظر

دوستان بره همه قطع میشه ولی برای من در هنگاه دانلود اپلیکیشن از اپ استور گوشی قطع نمیکنه و ادامه دانلود میره فقط در این مورد خاص قطع نمیشه ( حد اقل ایپاد من که اینجوریه!) ولی با safaridownload manenger که دانلود میکنم با لاک شدن دانلود هم قطع میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
                    اگه قرار بود قطع بشه نوتیفیکیشن ها در ۵ یهو چطور رو صفحه خاموش ظاهر میشن
                    مثل آی مسیج

" i-mostapha tapatalking "
                    احسنت منم همينو ميگم

نظر

در این که خاموش میشده شکی نیست چون براش راه پیش گیری هم زده بودن ولی خوب بله حرف شما هم درسته ایمیل هم که میاد اعلام میشه ولی اون میتونه در فواصل زمانی مشخص یک ثانیه روشن بشه و یک سرچی بکنه چون همیشه در همون ثانیه ای که ایمیل یا مسیج میاد اعلام نمیکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                        در این که خاموش میشده شکی نیست چون براش راه پیش گیری هم زده بودن ولی خوب بله حرف شما هم درسته ایمیل هم که میاد اعلام میشه ولی اون میتونه در فواصل زمانی مشخص یک ثانیه روشن بشه و یک سرچی بکنه چون همیشه در همون ثانیه ای که ایمیل یا مسیج میاد اعلام نمیکنه.
                        دقیقا من هم با همین راه حل فعلا سر میکنم ولی به نظرم مصرف باتری رو برده بالا.
                        یه مورد دیگه ایی که من پیدا کردم ظاهرا من و یکی از همسایه ها مشخصاته ارسال امواجمون برای وای فای یکی هست و همین باعث میشه آیفون و آیپد به راحتی نتونن وای فای رو تشخیص بدند.

نظر

توجه کنی برای چند صدم ثانیه اول انتن وایرلس هم نیست ( البته این اتفاقات روی ایپاد من میفته ورژن ۴.۱ که بود الانم ۴.۳.۱ بازم بعضی وقت ها همین طوری میشه البته زیاد باهاش تو این ورژن از این کارا نکردم ولی در باره safari downloadmanenger دانلود قطع میشه)

نظر

برای من که بعد از 30 ثانیه قطع میشه وبخاطر همین از سیدیا برنامه insomnia رو نصب کردم که مشکلم فعلا حل شده و وای فای رو روشن نگر میداره ولی مصرف باتری فوق العاده زیاد شده

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                              اخه push ميكنه
                              يعني تقريبا همون لحظه است

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
                                اگر حرف های شما دوستان درست باشه من باید گوشی و مودم م رو طلا بگیرم

" i-Mostapha Tapatalking "
                                به نظر من بحث در این مورد بی فایده هست!
                                حالا دویست بار دیگه که بگی قطع نمیشه دوستان اصرار بر قطع شدن دارند...
                                دوستان!
                                همین مشکل رو من دو سال باهاش دست و پنجه نرم کردم. با یه مودم زایکسل ۶۶۰ ورژن ۳ قطعی داشتم، که با تعویض اون به ورژن ۲ مشکلم کامل حل شده و حتی برای ثانیه ای قطعی ندارم.
                                شک نکنید به خاطر مودمتون هست...
                                من از اونجایی که برای مسنجر از نیمباز استفاده میکنم، این برنامه به دلیل اینکه همیشه شما را باید آنلاین نگه داره، خیلی راحت میتونید متوجه بشید که قطع شدید یا نه...
                                قبلا هر وقت گوشیم لاک میشد، با باز کردن نیمباز متوجه میشدم که برنامه Connecting میزنه و شروع میکرد دوباره آنلاین شدن، ولی الان شب تا صبح هم گوشیم لاک بشه اصلا قطعی ندارم...
                                این توضیحم دیگه فکر کنم کامل بود و این تاپیک هم کم کم به نظرم داره میره به سمت اسپم خوری...
                                خوشحال باشید همیشه!

نظر

صبر کنید ..
                                X