اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اب خوردگیه ایفون و راهکارها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اب خوردگیه ایفون و راهکارها

سلام
    من توی انجمن هرچی جستجو کردم راجع به این مشکل چیزی نتونستم پیدا کنم ...! راجع به مک بوک البته مطالب مفیدی بود اما ایفون نه
    دیشب ایفون 4 من افتاد تو جوب و تا پیداش کردیم اب برده بودش ته کوچه و فک کنم هیچ نقطه ایش از اب جوب بی بهره نمونده بود بخصوص اینکه یه 10 دقیقه ایم زیر اب بود ...
    اوردمش بالا خشکش کردم سیم کارتم و دراوردم و گزاشتمش یه جای گرم .. چراق فلششم همینجوری مدام روشن مونده بود دیگه نمیدونم کی خاموش شده تا صبح ...
    هنوز دستش نزدم خواستم ببینم کسی از دوستان راهکار خاصی داره ؟

خودتون باید بلافاصله خاموشش میکردید!

اما الان هم کنجکاونباشید و روشنش نکنید. باید ببردیش سرویسش کنن.
    چون حتی اگه بعد از چند روز خشک بشه و روشن هم بشه باز هم آب به سخت افزار آسیبش رو رسونده!

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      خودتون باید بلافاصله خاموشش میکردید!

اما الان هم کنجکاونباشید و روشنش نکنید. باید ببردیش سرویسش کنن.
      چون حتی اگه بعد از چند روز خشک بشه و روشن هم بشه باز هم آب به سخت افزار آسیبش رو رسونده!
      هیچ کدوم از دکمه هاش کار نمیکرد ! کلا از کار افتاده بود ...
      بنظر شما بفرستم دبی برا تعمیر یا تهران ؟ جای خاصی رو میشناسید ؟

نظر

با دفتر سایت تماس بگیرید

نظر

نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
          هیچ کدوم از دکمه هاش کار نمیکرد ! کلا از کار افتاده بود ...
          بنظر شما بفرستم دبی برا تعمیر یا تهران ؟ جای خاصی رو میشناسید ؟
          در این مواقع بهترین راه جداکردن باتری از دستگاست .( که البته از دست یه کاربر معمولی برنمیاد)
          من فکر نمیکنم این قدر دنگ و فنگ بخواد . ایشالا که مشکلی واسش به وجود نیومده باشه . بدید تهران ( اما یه خدمات خوب!) بازش کنن و یه سرویس بشه !

نظر

بهتره که الان گوشیتون رو بزارین تو گونی برنج تا زودتر رطوبتش از بین بره.

نظر

دوسته عزیز

من توی این اینک یه اطلاعاتی گذاشتم ، آخر پست رو هم ببینید ، راهکارهای جلوگیری از اسیب بیشتر اشاره شده.

http://www.i-phone.ir/forums/thread53732.html

موفق باشید.

نظر

از همه دوستان که لطف کردند و نظر دادن ممنون گوشی به داخل کیسه برنج منتقل شد تا بعدش ببینیم خدا چی میخواد برامون ... ولی حتما از روند کار مطلعتون میکنم ...

نظر

اقا iphone 3gie قبلیم اینجوری شد ولی چون یه گوشش رفته بود اب رفت داخلشو سوخت ولی قبل سوختن دادم بیرون گذاشت تو مواد مخصوص شما حتما بده قابت سالم بوده اب داخلش نرفته احتمالا مشکلی نیس

نظر

خب دوستان ببخشید کمی طول کشید ...
                    ایفونم و از تو گونی بالاخره دراوردم ... باورم نشد اول ولی سالم بود حالا فک میکنم بامپر دورش خیلی موثر بوده ... روح استیو شاد ...

نظر

به سلامتی.

Live your life as if it is real

نظر

صبر کنید ..
                      X