اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب با contacts

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب با contacts

با سلم من از وقتی گوشی رو خریدم 3 بار نشستم از اول کانتکتامو ریختم رو گوشی و هر 3 بار بعد 2 روز خود به خود بسیاری از اونا پاک شدن دیگه نمیدونم چیکار کم لطفا کمک کنید

دوسته عزیز

مشخصات گوشی چی هست ؟ کانکتها رو با چه روشی روش ریختین؟

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
      دوسته عزیز

مشخصات گوشی چی هست ؟ کانکتها رو با چه روشی روش ریختین؟
      همینطوری نشستم دستی وارد کردم
      گوشی هم آیفون 4 ios 5 هست

نظر

آقا لطفا جواب بدید من چیکار کنم چرا اینطوری میشه همیشه ؟؟؟؟

نظر

اگر شماره ها رو روی سیم کارت داری لازم نیست دونه دونه وارد کنی به قسمت
          settings/mail,contacts,calendars
          برو و روی
          import sim contacts
          تب کن
          بسته به تعداد شماره هات یکم زمان میبره کپی میشه داخل
          contacts
          ببین بازم پاک میشه

نظر

نوشته اصلی توسط alcoholic نمایش پست ها
            اگر شماره ها رو روی سیم کارت داری لازم نیست دونه دونه وارد کنی به قسمت
            settings/mail,contacts,calendars
            برو و روی
            import sim contacts
            تب کن
            بسته به تعداد شماره هات یکم زمان میبره کپی میشه داخل
            contacts
            ببین بازم پاک میشه
            شماره هارو ندارم رو سیمکارت چطوری باید از گوشی بزنم به سیم کارت تا یه وقت دیگه برگردونم
            اما سوال اینجاست که اصلا چرا آخه پاک میشه من چیکار کنم ؟؟
            ویرایش توسط iMorteza : https://i-phone.ir/forums/member/75095-imorteza در ساعت 06-12-2011, 03:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Cyrus-72 نمایش پست ها
              شماره هارو ندارم رو سیمکارت چطوری باید از گوشی بزنم به سیم کارت تا یه وقت دیگه برگردونم
              اما سوال اینجاست که اصلا چرا آخه پاک میشه من چیکار کنم ؟؟
              خودمم نمیدونم چطوری شماره از ایفون به سیم کارت کپی میشه شاید اصلا نشه چون من با یگوشی معمولی شماره هامو کپی کردم رو سیم
              تو چه حالتی پاک میشن؟ وقتی گوشی با ایتونز sync میکنی؟
              گوشیت جیلبریک هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط Alcoholic نمایش پست ها
                خودمم نمیدونم چطوری شماره از ایفون به سیم کارت کپی میشه شاید اصلا نشه چون من با یگوشی معمولی شماره هامو کپی کردم رو سیم
                تو چه حالتی پاک میشن؟ وقتی گوشی با ایتونز sync میکنی؟
                گوشیت جیلبریک هست؟
                بله جیلبریک هست اولش فکر کردم از icloud هست ولی وقتی اکانتمو دلت کردم دیدم از اون هم نیست و فکر کنم همون چیزی هست که شما میگید وقتی سینک میکنم پاک میشه
                چیکار کنم؟

نظر

دوسته عزیز

من کمی جستجو کردم ، توی اپل ساپورت فروم این مشکل اخیرا خیلی مطرح شده ( اکثرا هم بعد از دریافت مسیج کانتکها شروع به غیب شدن می کنن) این راه حل پیشنهاد شده و گفتن جواب گرفتن. شما هم امتحان کن. با توجه به اینکه IOS 5 هستی شاید میره روی icloud :

Go to Settings; then go to "mail, contacts, calenders"; then go to wherever your contacts are (iCloud is where mine are), turn off contacts, then select keep on phone; then wait a second, turn it back on and select merge. Your contacts should be back

نظر

sim manager رو از سیدیا نصب کن

نظر

نوشته اصلی توسط alimilad نمایش پست ها
                      sim manager رو از سیدیا نصب کن
                      ios5 هستند

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                        دوسته عزیز

من کمی جستجو کردم ، توی اپل ساپورت فروم این مشکل اخیرا خیلی مطرح شده ( اکثرا هم بعد از دریافت مسیج کانتکها شروع به غیب شدن می کنن) این راه حل پیشنهاد شده و گفتن جواب گرفتن. شما هم امتحان کن. با توجه به اینکه ios 5 هستی شاید میره روی icloud :

Go to settings; then go to "mail, contacts, calenders"; then go to wherever your contacts are (icloud is where mine are), turn off contacts, then select keep on phone; then wait a second, turn it back on and select merge. Your contacts should be back
                        این کارم کردم متاسفانه نشد
                        آخه این چچه جریانیه من 3 بار تا حالا این اتفاق برام افتاده
                        چرا اینطور میشه ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                          ios5 هستند
                          رو 5 کار میکنه که!!!!!!

نظر

احتمالا داری از بکاپ ورژن قبلیت استفاده میکی که تا با ایتونز sync میشه پاکشون میکنه چون بکاپ ورژن 5 به بالا با قبلیا هماهنگی نداره
                            یا با یکی از برنامه های سیدیا مشکل داری
                            من تو اینطور موارد سریعا گوشی رو ریستور میکنم و یک بکاپ جدید میسازم
                            دوست عزیز اگر از ورژن گوشیت sh sh داری همین الان دانگرید کن و یک بکاپ جدید بساز
                            ویرایش توسط Alcoholic : https://i-phone.ir/forums/member/33291-alcoholic در ساعت 06-12-2011, 04:53 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alcoholic نمایش پست ها
                              احتمالا داری از بکاپ ورژن قبلیت استفاده میکی که تا با ایتونز sync میشه پاکشون میکنه چون بکاپ ورژن 5 به بالا با قبلیا هماهنگی نداره
                              یا با یکی از برنامه های سیدیا مشکل داری
                              من تو اینطور موارد سریعا گوشی رو ریستور میکنم و یک بکاپ جدید میسازم
                              دوست عزیز اگر از ورژن گوشیت sh sh داری همین الان دانگرید کن و یک بکاپ جدید بساز
                              دوست من .من تازه گوشی رو گرفتم اصلا نه بکاپ دارم نه چیز دیگه ای همون جا تو فروشگاه آپدیت کردن بهم دادن
                              من میگی الان چیکار کنم؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X