اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

به 5.1 آپدیت کنم؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به 5.1 آپدیت کنم؟؟

سلام
    من ipod4 دارم میخواستم ببینم بنظرتون به 5.1 beta آپدیت کنم ؟! الان 5 هستم گفته بودن جلبریک untethered میاد! ولی خبری نیست..از طرفی هم بالاخره که باید آپدیت کرد

آپديت كن كي به كيه. لول
    فقط حواست باشه هر نسخه كه ميخواي بالاتر بري shsh نسخه قبل رو ذخيره كن تا اگه خواستي بفروشي تو سر مالت نخوره.
    راستي براي آپديت به نسخه بتا بايد اكانت آيتيونزت دولوپر باشه يا آي دي آيپادت به عنوان دولوپر رجيستر شده باشه.

نظر

با ifath 1.4 گرفتم shsh از 5.0 به نظرت برم روی 5.1b مطمینی میشه به 5.0 دانگرید کنم؟ از 5.0.1 مطمینم میشه دانگریئ کرد اما از 5.1 مطمین نیستم؟! بعدشم یه نفر میگفت با آپدیت یه باگی گرفته میشه که حتی با دانگرید هم درست نمیشه!
      اما در کل چه بشه یا نشه آپدیت میکنم چون من آیپادم رو تا یکسال دیگه نمیخوام بفروشمودست خودمه

نظر

نوشته اصلی توسط mr. Maziar نمایش پست ها
        با ifath 1.4 گرفتم shsh از 5.0 به نظرت برم روی 5.1b مطمینی میشه به 5.0 دانگرید کنم؟ از 5.0.1 مطمینم میشه دانگریئ کرد اما از 5.1 مطمین نیستم؟! بعدشم یه نفر میگفت با آپدیت یه باگی گرفته میشه که حتی با دانگرید هم درست نمیشه!
        اما در کل چه بشه یا نشه آپدیت میکنم چون من آیپادم رو تا یکسال دیگه نمیخوام بفروشمودست خودمه
        نه متاسفانه مطمعن نيستم
        شايد بهتر باشه يكي از دوستان كه اين كار رو كرده تاييد كنه!

نظر

دوست عزیز چون بتا هست می تونید downgrade کنید

ولی بنده دقیقا هدف شما برای آپدیت رو نفهمیدم :S

نظر

نوشته اصلی توسط r.nafas نمایش پست ها
            دوست عزیز چون بتا هست می تونید downgrade کنید

ولی بنده دقیقا هدف شما برای آپدیت رو نفهمیدم :s
            تغییراتش رو نمیدونم اما معمولاً موقع کارکردن مشخص میشه هدف خاصی ندارم.

نظر

نوشته اصلی توسط mr. Maziar نمایش پست ها
              تغییراتش رو نمیدونم اما معمولاً موقع کارکردن مشخص میشه هدف خاصی ندارم.
              ٥.١ تغييره خاصى نكرده بجز اينكه حتى تتر هم جيلش نميشه كرد

نظر

صبر کنید ..
              X