اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی با authorize کردن iphone 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل جدی با authorize کردن iphone 4s

سلام دوستان . اقا ما این ایفون دادیم به طرف برامون چند تا برنامه بریزه الان خودم ایدیشو ندارم بیچاره شدم . دوستان گفتن گوشی رو از ایتونز authorize کن منم کردم ولی باز وقتی میخوام برنامه بریزم (purchases کنم ) میگه گوشی رو authorize نکردی ! من که دارم دیوووونه میشم دوستان لطفا کمک کنین .
    راستی یه سوال دیگه : چه جوری میشه کاری کرد که گوشی ار اینترنت سیم کارت استفاده نکنه ؟
    ویرایش توسط javad772 : https://i-phone.ir/forums/member/61589-javad772 در ساعت 05-12-2011, 10:20 PM

باید apple ID و پسور همون آی دی طرفی که برات برنامه زده رو داشته باشی وگرنه با یه سینک کردن با آیتونز خودت تموم برنامه هایی که برات زدن پاک میشن

نظر

یعنی هیچ راه دیگه ای نداره ؟ دوستان خواهشا کمک کنین مگه میشه طرف پسشو بده به من؟

نظر

نوشته اصلی توسط javad772 نمایش پست ها
        یعنی هیچ راه دیگه ای نداره ؟ دوستان خواهشا کمک کنین مگه میشه طرف پسشو بده به من؟
        طرف پسشو كه قاعدتا نميگه براى اينكار هم فقط با يوزر و پسش ميتونيد اتورايز كنيد

نظر

راستی یه سوال دیگه : چه جوری میشه کاری کرد که گوشی ار اینترنت سیم کارت استفاده نکنه ؟
          به settings برو بعد به general به network برو cellular data رو خاموش کن با این کار اینترنت سیم قطع میشه

نظر

سلام دوستان . اقا ما این ایفون دادیم به طرف برامون چند تا برنامه بریزه الان خودم ایدیشو ندارم بیچاره شدم . دوستان گفتن گوشی رو از ایتونز authorize کن منم کردم ولی باز وقتی میخوام برنامه بریزم (purchases کنم ) میگه گوشی رو authorize نکردی ! من که دارم دیوووونه میشم دوستان لطفا کمک کنین .
            با ifun box برنامه هاتو خارج کن (با پسوند ipa)

نظر

دوست عزیز ایفون من جیل نشده

نظر

اقا با این iphone pc suit میشه کاری کرد ؟

نظر

نه هیچ کاری نمیشه کرد همانطور که دوستمون در پست 4 گفتن
                  تنها راه برای اینکه برنامه ها از دستت نره Authorize با همان اکانت که برات برنامه ریختن فقط و فقط
                  باهاش تماس بگیر بگو یا اکانت رو بهت بده یا اگر پولی گرفته بهت برگردونه
                  ویرایش توسط Alcoholic : https://i-phone.ir/forums/member/33291-alcoholic در ساعت 06-12-2011, 01:34 PM

نظر

اقا با این iphone pc suit میشه کاری کرد ؟

نظر

دوست عزیز تیک سینک کردن برنامه هاتو بردار مشکلت حل میشه (این رو هم بگم که طرف هیچ موقع پسوردشو برای اتورایز کردن نمیده)

نظر

صبر کنید ..
                      X