اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ورژن جدید برنامه iFaith ریلیز شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من الان ٤.٣.٣ هستم يعني ميتونم shsh ios5 رو بگيرم ؟ درصورتي كه ٥.٠.١ اومده؟
    يا ميتونم ٤.٢.١ رو بگيرم؟؟؟ بعد دانگريد كنم!

نظر

نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
      دوستان من الان ٤.٣.٣ هستم يعني ميتونم shsh ios5 رو بگيرم ؟ درصورتي كه ٥.٠.١ اومده؟
      يا ميتونم ٤.٢.١ رو بگيرم؟؟؟ بعد دانگريد كنم!
      با این برنامه فقط میتونید shsh ورژن فعلی رو بگیرید، یعنی در مورد شما ورژن ۴.۳.۳. که از قضا بهترین ورژنه!

نظر

من که تا چند روز پیش ورژن 5 بودم تمام خبرها هم برای گرفتن shsh و جیلبریک آنتتر ناامید کننده بود کم طاقتی کردم رفتم 4.3.3
        الان فقط تونستم از 5.0.1 shsh تهیه کنم حالا تا کی انتظار بکشم این ورژن جیلبریک آنتتر بشه

نظر

نوشته اصلی توسط alcoholic نمایش پست ها
          من که تا چند روز پیش ورژن 5 بودم تمام خبرها هم برای گرفتن shsh و جیلبریک آنتتر ناامید کننده بود کم طاقتی کردم رفتم 4.3.3
          الان فقط تونستم از 5.0.1 shsh تهیه کنم حالا تا کی انتظار بکشم این ورژن جیلبریک آنتتر بشه
          کار بسیار درستی کردید. ورژن ۴.۳.۳ یه ورژن قوی و کارآمد و پایداره. هیچکدوم از ورژنهای ۵ اینطور نیستن.
          و تمام این شایعات درباره جیلبریک ورژن ۵ توسط یه تیم فرانسوی بی اساسه. هیچ سایت معتبری هم چنین خبری رو کار نکرده. دلتون رو به خبرای بدون منبع خوش نکنین.

نظر

سلام دوستان.
            من قبلا توسط این برنامه از 3.1.2 ش ش گرفتم.الان روی 5 هستم و خواستم که ش ش بگیرم که به مشکل خوردم بدین صورت که:
            عملیات dump shsh blobs به درستی و کامل اجرا شد.در مرحله بعد یعنی show available shsh catches on server هنگامی available blobs رو نشون میده فقط ش ش مربوط به 3.1.2 رو پیدا میکنه و خبری از ش ش 5 نیست.اشکال کجای کاره؟؟
            3gs unlock دارم که با redsnow جیلبریک کردم.
            خیلی ممنون

نظر

بالاخره این ورژن از ios5 هم بکاپ می گیره یا نه؟
              می شه از بکاپ shshای که گرفتیم استفاده کرد؟
              یا مثل بقیه برنامه ها از ios5 فقط بکاپ می گیره؟

نظر

نوشته اصلی توسط masiheh نمایش پست ها
                سلام دوستان.
                من قبلا توسط این برنامه از 3.1.2 ش ش گرفتم.الان روی 5 هستم و خواستم که ش ش بگیرم که به مشکل خوردم بدین صورت که:
                عملیات dump shsh blobs به درستی و کامل اجرا شد.در مرحله بعد یعنی show available shsh catches on server هنگامی available blobs رو نشون میده فقط ش ش مربوط به 3.1.2 رو پیدا میکنه و خبری از ش ش 5 نیست.اشکال کجای کاره؟؟
                3gs unlock دارم که با redsnow جیلبریک کردم.
                خیلی ممنون
                منم همین مشکل رو دارم
                ایفون 4 unlock با رداسنو هم جیلبریک کردم
                چندین بار هم از shsh با ifath بکاپ گرفتم اما وقتی می رم available blobs رو می زنم خبری از 5.0.1 نیست
                مشکل از چیه؟

نظر

من دانلودش کردم ولی اجرا نمیشه؟چرا؟ویندوزم xpهست؟ارور میده؟
                  the application failed to properly(0xc0000135).click to ok to terminate the application

نظر

نوشته اصلی توسط arash1 نمایش پست ها
                    the application failed to properly(0xc0000135).click to ok to terminate the application
                    یه بار دیگه دانلود کن،شاید فایلت مشکل داره چون منم همین الان گرفتمش اما توی اجرا شدن مشکلی نداره

نظر

2بار گرفتم و همین ارورو میده؟امکان داره به نسخه ویندوز مرتبط باشه؟شما میتونید فایلتونوبی زحمت واسم میل کنید؟arash.matin222@yahoo.com

نظر

نظر

برو توی properties فایل و توی بخش compatibility و برنامه رو بذار با حالت windows 98 اجرا شه شاید مشکلت حل شه

نظر

ممنون ولی بازم همون ارورو میده

نظر

این مشکل از وینوزته!
                              الان چندین نفر اجراش کردن،توی اجرا شدن مشکل نداره

نظر

نوشته اصلی توسط arash1 نمایش پست ها
                                سلام
                                این ارور بدلیل نصب نبودن NET Framework بر روی سیستم شما هستش که برای اجرای iFaith نیازه، از سایت زیر ورژن 3.5 این برنامه رو نصب کنید و یکبار سیستم رو ریستارت کنید.

Microsoft Net FrameWork

موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X