اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ورژن جدید برنامه iFaith ریلیز شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sahand_20012008 نمایش پست ها
    من با این برنامه 4 تا ایفون رو دانگرید کردم عالیه و تو سیدیا هم سیو نمی کنه و از tiny خیلی خیلی بهتره.
    shsh رو tiny نشون میده؟

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
      من خودم باهاش تست کردم
      شده

دوباره ترای کن
      3 یا 4 بار تست کردم تو ریکاوری میمونه با هیچ برنامه ای هم از ریکاوری در نمیاد

نظر

بچه ها کسی لینک مستقیم یا غیر از hotfile نداره؟ من با این سرور مشکل دارم!

نظر

نوشته اصلی توسط alen delon نمایش پست ها
          من تستش کردم از ورژن قبلی خیلی بهتر کار میکنه فقط نمیدونم روی سرور سیدیا هم سیو میکنه یا نه ؟الان که به من یه فایل داده که ریختم توی دکستاپ.
          داداشم رو سرور سیدیا ذخیره نمیکنه رو سرور خودش ذخیره میکنه
          برا امتحان اون دکمه پایین سمت چپ رو بزن و گوشیتو وصل کن تا بره رو سرورش و تمام ش ش هایی که براتون ذخیره کرده نشون بده

نظر

نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
            توي ريكاوري كه رفت با تايني درش بيار بعد بلافاصله ببر dfu و با ردسنو جيلبريك كن

نظر

نوشته اصلی توسط donya نمایش پست ها
              منكه با قبلي ٤.٣.٣رو گرفتم ولي نميتونم برم ٤.٣.٣ فايلم دارم ولي تو سايديا shsh ٤.٣.٣ رو نشون نميده!!!!
              برا ايپد هم كه نيست
              كلا به اين برنامه اعتماد ندارم
              به این برنامه شک نکن
              برو تو خود برنامه ش ش ت روش سیوه
              فایل فرم ور رو از نو بساز و برگرد به ۴.۳.۳

نظر

نوشته اصلی توسط donya نمایش پست ها
                داداشم ورژن قبل از ۱.۳.۲ این مشکل رو داشتن که با اپدیت برنامه مشکل برطرف شد
                با این اخرین ورژن کار کن و لذت ببر

نظر

منم طبق آموزش انجام دادم ولی وقتی شروع به کار میکنه سره مرحله سوم detect ios ارور میده ، نوشته ios شما ساپورت نمیشود.

نظر

انجام دادم و ریستور هم کردم بدون هیچ مشکلی

نظر

نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                      منكه با قبلي ٤.٣.٣رو گرفتم ولي نميتونم برم ٤.٣.٣ فايلم دارم ولي تو سايديا shsh ٤.٣.٣ رو نشون نميده!!!!
                      برا ايپد هم كه نيست
                      كلا به اين برنامه اعتماد ندارم
                      سلام دوست عزیز.
                      با برنامه ایفیت که ش ش میگیری توی سرور سیدیا سیو نمیشه که بعدش بخواین با تنی امبریلا برگردونید و ریستور کنید.

با این برنامه که ش ش رو سیو کردی باید دوباره با همین برنامه به dfu بری و ریستور کنی.
                      تمام راهنمایی ها و اموزش های این برنامه اینجا توضیح داده شده.
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html

موفق باشی

نظر

یک سوال
                        اگه با خود گوشی و با برنامه ishsh سیو کنیم ، میشه با این برنامه حرکتی انجام داد ؟؟؟

نظر

امروز سیری رو ایفون نصب کردم گوشی بعد از ریبوت دیگه بالا نمی اومد ناراحت بودم که باید ریستور کنم به 5.0.1 که این برنامه ریلیز شد.الانم ریستور کردم به 5 دارم بک اپم رو از ایکلاد برمیگردونم

نظر

نوشته اصلی توسط mh2002ir نمایش پست ها
                            یک سوال
                            اگه با خود گوشی و با برنامه ishsh سیو کنیم ، میشه با این برنامه حرکتی انجام داد ؟؟؟
                            ishsh کاری رو واستون انجام نمیده، اینطور بگم که shsh رو که میگیره فقط یه مشخصه هستش، این shsh برای دانگرید به درد نخواهد خورد، فعلا از iFaith v1.4 استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط wmax2 نمایش پست ها
                              منم طبق آموزش انجام دادم ولی وقتی شروع به کار میکنه سره مرحله سوم detect ios ارور میده ، نوشته ios شما ساپورت نمیشود.
                              تمامی مراحل رو یکبار دیگه با دقت بیشتری پیش ببرید.

نظر

نوشته اصلی توسط mh2002ir نمایش پست ها
                                یک سوال
                                خیر دوست من

نظر

صبر کنید ..
                                X