اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل WiFi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل WiFi

سلام دوستان!
    من تمامی عملیات ساخت کانکشن و ... برای اتصال به وای فای انجام دادم!و...
    شبکه وای فای شناسایی میشه فعالم میشه ولی وقتی با صفاری میخوام برم یک سایتی و... 1- ارور میده :
    Cannot Openpage
    2-علامت سرچ یا اینترنت کنار علامت وای فای میاد! یعنی با وجود اینکه به وای فای کانکتم ولی بوسیله خطم میره!
    ممنون میشم کمکم کنین!

اگر تازه این اتفاق افتاده، فکر کنم مشکل از اینترنت باشه، چون من هم امشب نمی تونم سایتی رو باز کنم.

نظر

نه خیلی وقته هم از اول که این گوشی رو خریدم همینجوریه!

نظر

منم یبار اینجوری شدم

گوشی رو یا ایپاد رو یبار ریبوت کنین ...

نظر

یه بار دیوایستون رو ریست نتورک کنید . شاید مشکلتون حل شد !!!!

نظر

باشه ببینم اگه تونستم باشه!چون زیاد وارد نیستم

نظر

help

jane man komakam koni
              gushie bedone wi fi b che dardi mikhure????

نظر

نوشته اصلی توسط reyhanejb2 نمایش پست ها
                jane man komakam koni
                gushie bedone wi fi b che dardi mikhure????
                خواهشا در انجمن فارسی تایپ کنید .
                ریست نتورک کردین؟ اگه با ریست حل نشد، اگه مقدوره مودم رو هم یه ریست بزنید و قبل از ست کردن پسورد ، بدون پسورد تست کنید ...

نظر

tnx

ممنونم گوشیمو ریست نتورک کنم؟؟
                  چجوری؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ReyhaneJB2 نمایش پست ها
                    ممنونم گوشیمو ریست نتورک کنم؟؟
                    چجوری؟؟؟
                    setting>general>reset> reset network setting.
                    دقت کنید که فقط همین گزینه رو بزنید و زدن سایر گزینه های ریست خوداری کنید .

نظر

من اين پيشنهاد را دارم كه تو واي فاي اونجا كه تيك خورده كنار اسم شبكه وايرلس فلش آبي را بزن و بعد گزينه اول Forget This Network را بزن واي فاي را خاموش و روشن بكن دوباره كانكت كن به احتمال زياد مشكلت حل بشه ؛)

نظر

بچه ها من ریست نتورک کردم کلا گوشیمو ریست کردم! به وای فای کانکت میشک! حتی لوگوی وای فای هم بالای آیفونم میاد! ولی هیچ صفحه ای باز نمیشه(با هیچ مرورگری)و مسنجر هم باز نمیکنه ارور میده:
                        cannot open the page
                        ویرایش توسط ReyhaneJB2 : https://i-phone.ir/forums/member/80889-reyhanejb2 در ساعت 10-03-2012, 07:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط reyhanejb2 نمایش پست ها
                          بچه ها من ریست نتورک کردم کلا گوشیمو ریست کردم! به وای فای کانکت میشک! حتی لوگوی وای فای هم بالای آیفونم میاد! ولی هیچ صفحه ای باز نمیشه(با هیچ مرورگری)و مسنجر هم باز نمیکنه ارور میده:
                          Cannot open the page
                          شما تنظیمات مودم رو ریسیت کن یا با یک مودم دیگه چک کنید

نوشته اصلی توسط etesalat
                          آقا پست قبی تاریخشو دیدی باید زود تر از اینها به تاپیکت سر میزدی
                          دوست عزیز اینجا همه دور هم جمع دیم کمکی به هم نوع خودکنیم من حرف شمارو نمیپسندم انسان ها در این قرن باهزاران مشکل مواجه هستن پس نمیشه از این دوست ایراد بگیریم
                          ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 10-03-2012, 09:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ReyhaneJB2 نمایش پست ها
                            cannot open the page
                            اگه لوگوی وای فای میاد ولی خبری از وصل شدنش نیست ... وضعیت آی پی و سابنت مسک هم اوکیه... فکر کنم فقط فعال بودن آنتی ویروس یا فایروال میتونه ماانع اتصال باشه .

نظر

منم همین مشکل رو داشتم ... در این موقع مشکل از کاتکشنی هست که اینترنت میده .. مثل adsl که هر روز با اون دیال میشی .. توی صفحه کانکشن ها یک propitiesر از اون کانکشن بگیر (در حالی که wriless network connection روشن باشه ) توی تب Advance تیک اولی رو فعال میکنی و همراه اون یک تیک دیگه هم فعال میشه بین این دو تیک یک نوار انتخابی هست (بهش میگن کیت کرکره ای ) و بین اونها wriless network connection رو انتخاب میکنی ... و اینطوری کانکشن اینترنت اجازه میده که به wriless network connection اینترنت برسه
                              خوب بیـــــــــــــــــــــــــــــد
                              ویرایش توسط mortezadl : https://i-phone.ir/forums/member/30049-mortezadl در ساعت 02-04-2012, 02:54 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X