اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن نشدن آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روشن نشدن آیپد

سلام دوستان
    من در ifile ایپد دستکاری کردم و بعد وقتی که دستگاهو reboot کردم تا الا ن که باها ش کار کردم و روشنش گذاشتم روشن نمیشه وقتی هم که می خوام ریستورش کنم itunes ارور 3194 میده تو رو خدا کمکم کنید نمیدونم چه جوری باید ریستورش کنم .

چی رو دستکاری کردید؟ ورژن چند بودید و الان دارید به چه ورژنی ریستور میکنید؟!

نظر

یه فایلی دقیقا اسمش یادم نیست ولی فکر کنم ... n8 بود و ورژن 4.3.3 و میخوام به همون ورژن ریستور کنم .

نظر

agha yeki nist be man bege chetori mitoonam ba computer az 4.3.3 be 4.3.3 resrore konam

نظر

نوشته اصلی توسط reashkan نمایش پست ها
          agha yeki nist be man bege chetori mitoonam ba computer az 4.3.3 be 4.3.3 resrore konam
          دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید !

اگه shsh 4.3.3 رو سیو دارید که راحت این کار رو انجام بدید . اگه نه این امکان نیست که مجدد به 4.3.3 ریستور کنید !
          ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 05-12-2011, 07:40 PM

نظر

نمی دونم ولی فکر کنم سیو دارمش قبل از این که خاموش بشه دنبالش نرفتم حالا اگه سیو داشته باشم چه جوری میتونم این کارو انجام بدم ...

نظر

نمی دونم ولی فکر کنم سیو دارمش قبل از این که خاموش بشه دنبالش نرفتم حالا اگه سیو داشته باشم چه جوری میتونم این کارو انجام بدم ...
              فکر کنید سیو دارید ؟!؟!
              اگه از ابتدا دسته خوذتون بوده ببینید سیو کردید یا نه .
              اگه نکرده باشید نمیشه و باید آپ کنید و دیگه قید جیلبریک رو هم بزنید !

سعی کنید تمام راه ها رو برید شاید بتونیدهمین فریمور رو بدون ریستور بالا بیارید

نظر

اگر آیپد 2 باشه با shsh هم نمیتونید ریستور کنید باید برید به 5.0.1 و بیخیال جلبریک

نظر

از اول دست خودم بوده و از وقتی که خریدم تا حالا از 4.3.3 که روش نصب بود تکون نخورده ...

نظر

صبر کنید ..
                  X