اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سیری برای ایفون۴

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کار نکرد یعنی نصب نشد روی h1siri

نظر

• نوشته اصلی توسط rastin2005 نمایش پست ها
      دوستان میتوانند ازسورس smolk.myrepospace.comپکیچ به نامsiriconnectionکه حجمش کمتراز۵کیلوبایت میباشد نصب کنید و مشکل وصل شدن به سرور روتقریبا حل کنید
      شما تست كرديد؟

نظر

• دارم نصبش میکنم درصورت موفقیت آمیزبودن خبرشومیدم

نظر

• من تست کردم،تو نصب ارور میده و کاریم نمیکنه

نظر

• آغاز عرضه رسمی Siri برای کاربران آیفون 4 از سوی اپل

اپل دیروز نسخه جدید سیستم عامل 5.0.1 iOS را برای کاربران iPhone 4 عرضه کرد. با استفاده از این آپدیت، نرم افزار جذاب Siri بر روی دستگاه های iPhone 4 نصب می شود. اگر شما هم کاربر iPhone 4 هستید دستگاه خود را به نسخه جدیدی که اپل چند روز پیش عرضه کرده، به روز رسانی کنید تا بتوانید از قابلیت های جذاب این دستیار هوشمند صوتی استفاده کنید.
            به گزارش زوم ایت از سی نت، اپل پیشتر نسخه iOS 5.0.1 را برای کاربران گوشی های آیفون به بازار عرضه کرده بود ولی این نسخه مجهز به Siri نبود. این کمپانی چند روز پیش مجددا نسخه به روز شده iOS 5.0.1 را برای دستگاه های iPhone 4 عرضه کرد تا کاربران گوشی های iPhone 4 بتوانند نرم افزار Siri را بر روی دستگاه های خود نصب کنند.
            این نسخه به صورت خودکار بر روی دستگاه هایی که مجهز iOS 5.0.1 قدیمی نیستند، نصب می شود. ولی اگر iPhone 4 خود را مجهز به iOS 5.0.1 کرده اید باید برای به روز رسانی آن نسخه Revised شده iOS 5.0.1 را از لینک مستقیم اپل دانلود کنند.
            در این روش برای نصب Siri بر روی iPhone 4 خود نیاز به جیلبرک گوشی ندارید. نکته قابل توجه در مورد نسخه جدید iOS 5.0.1 این است که با آپدیت کردن به این نسخه اطلاعات RAM دستگاه شما رمزگذاری نخواهند شد ولی در نسخه 5.1 که به زودی عرضه می شود اطلاعات RAM دستگاه های iPhone4 مجددا رمزگذاری خواهند شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط pampam1364 نمایش پست ها
              اپل دیروز نسخه جدید سیستم عامل 5.0.1 iOS را برای کاربران iPhone 4 عرضه کرد. با استفاده از این آپدیت، نرم افزار جذاب Siri بر روی دستگاه های iPhone 4 نصب می شود. اگر شما هم کاربر iPhone 4 هستید دستگاه خود را به نسخه جدیدی که اپل چند روز پیش عرضه کرده، به روز رسانی کنید تا بتوانید از قابلیت های جذاب این دستیار هوشمند صوتی استفاده کنید.
              به گزارش زوم ایت از سی نت، اپل پیشتر نسخه iOS 5.0.1 را برای کاربران گوشی های آیفون به بازار عرضه کرده بود ولی این نسخه مجهز به Siri نبود. این کمپانی چند روز پیش مجددا نسخه به روز شده iOS 5.0.1 را برای دستگاه های iPhone 4 عرضه کرد تا کاربران گوشی های iPhone 4 بتوانند نرم افزار Siri را بر روی دستگاه های خود نصب کنند.
              این نسخه به صورت خودکار بر روی دستگاه هایی که مجهز iOS 5.0.1 قدیمی نیستند، نصب می شود. ولی اگر iPhone 4 خود را مجهز به iOS 5.0.1 کرده اید باید برای به روز رسانی آن نسخه Revised شده iOS 5.0.1 را از لینک مستقیم اپل دانلود کنند.
              در این روش برای نصب Siri بر روی iPhone 4 خود نیاز به جیلبرک گوشی ندارید. نکته قابل توجه در مورد نسخه جدید iOS 5.0.1 این است که با آپدیت کردن به این نسخه اطلاعات RAM دستگاه شما رمزگذاری نخواهند شد ولی در نسخه 5.1 که به زودی عرضه می شود اطلاعات RAM دستگاه های iPhone4 مجددا رمزگذاری خواهند شد.
              این خبری که gsm زده فیک یا حداقل اشتباهه.دیشب سرش بحث شد تو انجمن. فایلی هم که برای دانلود گذاشته ماله 4s نه 4

نظر

• دوستان دارم به یه چیزایی میرسم تاساعت 12منتظرخبرای خوبی ازسیری باشید به شرطی که مشکلی پیش نیاد

نظر

دوستان دارم به یه چیزایی میرسم تاساعت 12منتظرخبرای خوبی ازسیری باشید به شرطی که مشکلی پیش نیاد
                  داداش 3 ساعتم از 12 گذشت! هنوز خبری نشده دلمونو بهش خوش کنیم؟!

نظر

• خوب لینک فریمور جدید رو برای ایفون ۴ بدید

نظر

• از تو gsm بردار البته ماله 4s خودت رو خسته نکن
                      ویرایش توسط atila63 : https://i-phone.ir/forums/member/69303-atila63 در ساعت 19-12-2011, 04:16 PM

نظر

• مرسی یعنی من دوباره ریستور کنم کار می کنه دیگه+لینک منبع رو لطف کنین

نظر

دوستان دارم به یه چیزایی میرسم تاساعت 12منتظرخبرای خوبی ازسیری باشید به شرطی که مشکلی پیش نیاد
                          موفق شدید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iHooman نمایش پست ها
                            موفق شدید؟
                            نه متاسفانه دوست عزیز

---
                            I am here: http://maps.google.com/maps?ll=36.147705,45.480395

نظر

• دوستان کسی میدونه siriN1ght , siriRa1n و از کدوم سورس میتونم بگیرم؟!
                              چون سرورای اصلیشون مثه اینکه دان شده!

نظر

• دوستان کسی اگه siriN1ght و داره لطفا یه جا آپ کنه! سورس zchristopoulos از کار افتاده!!

نظر

صبر کنید ..
                                X