اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چطوري برنامه دانلود شده رو داخل آپيد بريزم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط leberman نمایش پست ها
    من الان ميخوام اوتورايز كنم اين پيغام رو ميده
    مشکلی نیستش چون این پیغام به شما اطلاع میده که از 5 بار مجوز برای اتورایز کردن، 3 بار اتورایز کردید.

نظر

پس يعني الان اتو رايز شده وبرنامه ها هم كه نمياد،پس يعني نميشه كاريش كرد؟

نظر

پس يعني الان اتو رايز شده وبرنامه ها هم كه نمياد،پس يعني نميشه كاريش كرد؟
        پیام خصوصی رو چک کنید.

نظر

سلام به دوستان باز به يه مشكل ديگه برخوردم

من وقتي ميخوام آهنگ بريزم داخل آيپد با اين پيام بر ميخورم erase and sync اگر اينو انتخاب كنم يعني كل محتويات آيپد پاك ميشه و دوباره بايد بريزم؟!!

نظر

روي اسم آيپدت كليك كن و transfer purchase كليك كن
            قبلش اتورايز كن

نظر

دوست عزيز اونكاري رو كه گفتيد كردم ولي ok نشد
              ویرایش توسط leberman : https://i-phone.ir/forums/member/40668-leberman در ساعت 08-12-2011, 10:52 PM

نظر

دوست عزیز اگر اجازه بدین از فرصت تاپیکتون استفاده کنم و یک سوال بپرسم اگر راضی نیستید بگین من سریع پستم را پاک کنم که بجثتون منحرف نشه .

دوستان من چطوری می تونم فایل خام یعنی Ipa یک برنامه رو روی آیپدم نگه دارم هر موقع که بخوام اونو نصب کنم و پاک کنم و دوباره از همون استفاده کنم و نصب کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط smile2006 نمایش پست ها
                  دوست عزیز اگر اجازه بدین از فرصت تاپیکتون استفاده کنم و یک سوال بپرسم اگر راضی نیستید بگین من سریع پستم را پاک کنم که بجثتون منحرف نشه .

دوستان من چطوری می تونم فایل خام یعنی Ipa یک برنامه رو روی آیپدم نگه دارم هر موقع که بخوام اونو نصب کنم و پاک کنم و دوباره از همون استفاده کنم و نصب کنم ؟
                  اگه منظورتون اینه که میخواین فایل برنامه رو به صورت ipa روی pc بکاپ بگیرید ، میتونید با ifunbox به قسمت user application برید و روی برنامه مورد نظر کلیک راست کنید و گزینه backup to .ipa package رو انتخاب کنید و در نهایت هم بهش مسیر رو بدید و فایل رو روی pc منتقل کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط smile2006 نمایش پست ها
                    دوست عزیز اگر اجازه بدین از فرصت تاپیکتون استفاده کنم و یک سوال بپرسم اگر راضی نیستید بگین من سریع پستم را پاک کنم که بجثتون منحرف نشه
                    خواهش ميكنم...
                    جالبه من هر سوالي كه ميبرسم اون سوال ميشه مشكل عام

دوستان اين مشكل من هم اوكي كنيد ممنون
                    ویرایش توسط leberman : https://i-phone.ir/forums/member/40668-leberman در ساعت 09-12-2011, 03:00 PM

نظر

installous رو از سیدیا بگیرین (سورس:cydia.hackulo.us) بعد به مسیر
                      var/mobile/documents/installous/downloads/ برین فایل ipa رو اونجا بریزین
                      installous رو باز کنین به بخش downloads برین و برنامه رو کلیک کنین بعد installous رو بزنین

نظر

سلام به دوستان باز به يه مشكل ديگه برخوردم

من وقتي ميخوام آهنگ بريزم داخل آيپد با اين پيام بر ميخورم erase and sync اگر اينو انتخاب كنم يعني كل محتويات آيپد پاك ميشه و دوباره بايد بريزم؟!!
                        از دوستان خواهش ميكنم به اين مشكل هم رسيدگي كنن

نظر

از دوستان خواهش ميكنم به اين مشكل هم رسيدگي كنن
                          خير قربان اگه تيك برنامه ها را برداريد فقط عكسو ويدئو و موزيكها سينك ميشن برنامه ها دست نميخوره

نظر

صبر کنید ..
                          X