اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات بعد از خرید iphone 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلات بعد از خرید iphone 4s

سلام دوستان من یک iphone 4s 64 gig گرفتم اما الان یه سری اشکال برای من پیش امده که خواستم از شما اساتید دلیلشو بپرسم .
    1_ طرف گفت گوشی پارت کاناداست و مال کانادا از همه بهتره ولی من وقتی پشت ایفونم رو دیدم متوجه شدم که نوشته : design in california and assembuld in CHINA !
    2_ بعد از 15 min بازی باهاش گوشی داغ میکنه و باتری هم خیلی کم میشه . ایا مورد خاصی داره ؟ چون فروشنده به من 48 ساعت فرصت واسه تست داده !
    دوستان اگه مطلب دیگه ای هم هست که من باید بهش دقت کنم بیزحمت ذکر کنین .
    یا حق

1...همه همینجوریه عزیزم.
    2..4s کلا مشکل باطری داره قراره با اومدن اپدیت جدید ios به 5.1 این مشکل حل بشه که دیگه خدا میدونه.
    3..پارت نامبر کانادا siri نداره چرا گرفتی؟

نظر

پشت همه شون نوشته assembled in china!
      بعد واسه اینکه بفهمی پارت نامبرش واسه کاناداست آخر پارت نامبرش باید c/a باشه!
      باتری 4s یه کم زودتر از 4 تموم میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
        1...همه همینجوریه عزیزم.
        2..4s کلا مشکل باطری داره قراره با اومدن اپدیت جدید ios به 5.1 این مشکل حل بشه که دیگه خدا میدونه.
        چرا شایعه می کنی دوست عزیز؟ همه گوشیهای 4اس سیری داره ولی تو کانادا فعال نیست ولی هر جای دیگه که ببری کار می کنه. اولین چیزی که همه تست می کنن وقتی 4اس می گیرن سیری هست.پس مشکلی نداشته که این دوستمون تو سوالاتش قید نکرده.

نظر

دوستان از اینکه منو از نگرانی در اوردین ممنون
          اون دوستی هم که میگفتن کانادا سیری نداره در اشتباهن سیری داره مال خودمم کار میکنه به زیبایی
          دوستان بعضی ها میگن ایفون نباید iccid داشته باشه ولی برلی من ic id داره مشکلی هست ؟
          دوستان من itunes رو نصب کردم الان اگه بخوام تو ایفون بازی یا اهنگ یا فیلم بریزم باید چی کار کنم ؟
          راستی دوستان من کامپیوترم یکم ویروسیه ایا این موضوع صحت داره که هیچ ویروشی برای ios نیومده ؟ یعنی میتونم با خیال راحت ایفونم رو به pc وصل کنم ؟
          دوستان من به general settings about رفتم ولی اونجا part number نداره !
          ویرایش توسط javad772 : https://i-phone.ir/forums/member/61589-javad772 در ساعت 02-12-2011, 04:32 PM

نظر

شما حتما این بخش رو بخون
            آموزشهاي مرجع - انجمن تخصصی آیفون
            این اموزش ریخت برنامه و...
            http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html
            در رابطه با ویروس هم تاالان ۲ تا ویروس برای ios بیشتر ننوشتن که یکیش ریشه کن شد و تو ورژن ۳.۱.۳ بود دیگه ندیدمش و رو ۴ هم کار نمیکنه و اونیکی رو هم باید خودتون دستی نصبش کنید که فکر نمیکنم همچین کاری رو بکنید و اصلا تا به حال پخش نشده و ویروس های سیستم های دیگه اصلا روی ios کار نمیکنن پی اصلا نگران نباشید.
            دوست عزیز تو ستینگ پارت نامبر نیست پشت جعبه گوشی باید بگریدید دنبالشicid هم تو ستینگ همه هست ولی اون مهم نیست اونو باید پشت جعبه دنبالش بگردید بود شاید لاک باشید
            در کل شما گوشیت داره کار میکنه و اکتیو شده اگه لاک بود حتما باید سیمکارت شرکتی که لاک کرده رو مینداختین تا کار کنه پس نگران نباشید چون 4s تا الان انلاک نشده.
            ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 02-12-2011, 04:43 PM

نظر

دوستان واقغا متشکرم ولی ااگه میشه به این 3 سوال من هم پاسخ بدین :
              دوستان بعضی ها میگن ایفون نباید iccid داشته باشه ولی برلی من iccid داره مشکلی هست ؟
              دوستان من به general settings about رفتم ولی اونجا part number نداره !
              دوستان من باید په مدت ایفون رو به برق بزنم تا شارزش 100 بشه ؟
              راستی iphone 4s کیبورد فارسی نداره ؟
              دوستان من چه جوری از برنامه و بازیهام بک اپ ب***م ؟
              میخوام تو ایفون ویدویو بریزم میگه : all apps in this iphone will replace with this library !
              ویرایش توسط javad772 : https://i-phone.ir/forums/member/61589-javad772 در ساعت 02-12-2011, 05:03 PM

نظر

من در بالا پارت نامبر و icid رو گفتم
                در باره شارژ هم من ایفونم ۲ ساعته شارژ میشه ولی خوب بهتره چک کنید تا ۱۰۰ بشه بعد بردارین بعد از پایان شارژ اون علامت رعد روی باتری به ۲ شاخه تغییر پیدا میکنه درصد باتری رو هم میتونید از setting قسمت general/usage فعال کنید
                کیبرد هم یک روش بدون جیلبریک برای فعال کردنش روی ios5 هست کیبرد کاملا فارسی تو همون قسمت اموزش های مرجع هست
                بک اپ رو خود ایتونز معمولا میگیره البته تو ios5 میشه هم رو ای کلاد بک اپ گرفت هم با ایتونز برای گرفتن بک اپ هم باید از ایتونز کامپیوتر روی اسم دستگاهتون راست کلیک کنید و بک اپ رو بزنید
                در باره اخری هم یگم که ایفون رو میشه از یک یوزر و یک ایتونز سینک کرد و اگه برید روی ایتونز دیگه سینک کنید تمام اطلاعات بازی ها اهنگ و فیلم و.... پاک میشه پس اگه برنامه اورجینال از بیرون نصب کردید اصلا تیک appsync رو در قسمت app توی ایتونز نزنید چون همش پاک میشه.

نظر

یعنی الان من خودم هیچی نمیتونم تو ایفونم بریزم ؟
                  تو رو خدا کمک کنین هیچ راهی نیست بدون حذف اون برنامه ها واسه خودم برنامه و فیلم و... بریزم ؟

نظر

دوست عزیز هرچی بریزی قبلیاش پاک میشه یعنی اهنگ بخوای بریزی اهنگ ها میپره و جدیدا رو میریزه
                    همینطور فیلم و عکس ولی برنامه رو همونطور که گفتم اگه قبلا برنامه دادی بیرون ریختن اصلا تیک اپ سینک رو نزن که همش میپره ولی خوب اگه برنامه ندارید اهنگ ها هم مهم نیست یک بار بزارین همش بره تا راحت بشین دیگه البته اگه اکانتی که برنامه ها رو باهاش نصب کردید به ایتونز خودتون بدین میتونید با اموزشی که در همون بخش اموزش های مرجع هست به نام جلوگیری از پاکش شدن اطلاعات جلوی پاک شدن رو بگیرید
                    البته میتونید از خود اپ استور ایفون برنامه نصب کنید اونجوری برنامه های قبلی پاک نمیشه.

نظر

داداش طرف اصلا برای من فیلم نریخت من هم فقط میخوام فیلم و اهنگ بریزم پس برنامه ها و بازی های قبلی حذف نمیشن فقط اهنگ ها و فیلم های قبلی پاک میشن ؟

نظر

بله فقط فیلم و اهنگ های خودتون پاک میشه

نظر

داداش من pc رو authorize میکنم ولی وقتی میخوام purchase کنم میگه pc authorize نیست !

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                            1...همه همینجوریه عزیزم.
                            كي گفته نداره. داره ولي accent كاندايي نيست.
                            لطفا اطلاعات غلط نديد.

نظر

نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
                              چرا شایعه می کنی دوست عزیز؟ همه گوشیهای 4اس سیری داره ولی تو کانادا فعال نیست ولی هر جای دیگه که ببری کار می کنه. اولین چیزی که همه تست می کنن وقتی 4اس می گیرن سیری هست.پس مشکلی نداشته که این دوستمون تو سوالاتش قید نکرده.
                              عزيز شما هم خودت اشتباه ميكني. كي گفته تو كانادا فعال نيست. لهجه كانادايي نداره. فقط همين

نظر

صبر کنید ..
                              X