اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات بعد از خرید iphone 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان پارت نامبر p/a واسه کجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.reza نمایش پست ها
      كي گفته نداره. داره ولي accent كاندايي نيست.
      لطفا اطلاعات غلط نديد.
      مرسی دوست عزیز
      من شنیدم که پارت نامبر کانادا و امارات سیری نداره...پس اشتباه بوده و منظور لهجه هست.
      عذر خواهی میکنم از دوستان.

نظر

دوستان خواهشا کمکم کنین من authorize کردم ولی وقتی میخوام بازی هامو purchace کنم میگه تو authorize نکردی !

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.reza نمایش پست ها
          عزيز شما هم خودت اشتباه ميكني. كي گفته تو كانادا فعال نيست. لهجه كانادايي نداره. فقط همين
          لهجه کانادایی دیگه چه جوریه ؟ کانادا 2 تا زبان داره که یکی انگلیسی هست که کاملا آمریکایی هست(لهجه کانادایی و آمریکایی دقیقا مثل هم هست) و یکی دیگه هم زبان فرانسوی.

نظر

(لهجه کانادایی و آمریکایی دقیقا مثل هم هست) و یکی دیگه هم زبان فرانسوی.
            اف تاپیک رو ببخشید
            لهجه ها دقیقا مثل هم نیستند ولی تفاوتشون مثل بریتیش و امریکن هم نیست
            تفاوت دارن ولی خیلی کم. مثل تلفظ کلمه out و ......

نظر

حاجي احتمالا ميگه اون آهنگها و اپ هايي كه تو آيفونت هست براي اكانت شما نيست.

نظر

نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
                لهجه کانادایی دیگه چه جوریه ؟ کانادا 2 تا زبان داره که یکی انگلیسی هست که کاملا آمریکایی هست(لهجه کانادایی و آمریکایی دقیقا مثل هم هست) و یکی دیگه هم زبان فرانسوی.
                شما درست میگی ولی خود آمریکا ۱۰۰ تا لهجه مختلف داره. منم مثل شما فکر میکردم که پاشدم اومدم اینجا حالا موندم توش:d

نظر

من آیفونم رو از کانادا گرفتم ، هم اونجا سیری کار میکرد هم اینجا کار میکنه فقط تو هیچ کدوم location service برای سیری کار نمیکرد یعنی پیغام i can't look up for places in ... رو میده، 5.0.1 کنید ممکنه مشکله باتری حل بشه

نظر

نوشته اصلی توسط javad772 نمایش پست ها
                    دوستان خواهشا کمکم کنین من authorize کردم ولی وقتی میخوام بازی هامو purchace کنم میگه تو authorize نکردی !
                    دوست عزيز
                    گوشي شما چون قبلاً با آيدي ديگه به آيتونز وصل شده(كسي كه براي شما برنامه ريخته)در نتيجه شما كه با آيدي خودت ميخاي وصل بشي اين پيغام رو ميده

نظر

با این نرم افزار میتونی هر کاری انجام بدی PC Suite for iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
                        عزيز جان كاملا امريكايي نيست. ما canadian english هم داريم. اين موضوع حتي مورد اعتراض خود كانادايي هستش.
                        لطفا تحقيق كن.

Update 3: A tweet from @graymccarty, Apple’s Retail Marketing Coordinator states:

@iMikeBeas I should clarify – Siri will be turned on in Canada, but is not optimized for Canadian English or any regional accents unlike

اينم دليل عزيز.

نظر

صبر کنید ..
                        X