اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iATKOS_L2 بالینکهای جدید و مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آیا این ورژن توی فروشگاه سایت وجود داره. من حوصله دانلود ندارم میخوام بخرم

نظر

خبری از فروشش نشد

نظر

نسخه آماده:
        پکیج هکینتاش iATKOS L2 Lion

نظر

لینک ها کار نمی کنه و انگار از sibdownload حذف شده

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
            دی وی دی به دستم رسید ولی اصلاً بوت نمیشه توی قسمت مربوطه هم پرسیدم ولی کسی جواب نداد ایا اینی که برای بنده فرستادید بوت هست یا خیر؟

نظر

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
              دی وی دی به دستم رسید ولی اصلاً بوت نمیشه توی قسمت مربوطه هم پرسیدم ولی کسی جواب نداد ایا اینی که برای بنده فرستادید بوت هست یا خیر؟
              من image اش رو رايت كردم و براتون فرستادم.
              توي مك هم تستش كردم سالمه ولي در نصب هكينتاش زياد سر رشته اي ندارم.

نظر

با سلام لپتاپ من ایسوس n53svهست آیا هکینتاش قابل نصب هست؟

نظر

تنظیمات سخت افزاری

سلام دوستان من مشکل دارم وقتی میخوام نصب کنم بوت که میشه به محض نشون دادن لوگو اپل سیستمم ریستارت میشه
                  مشخصات سخت افزاری من:
                  مادربرد فاکسکون
                  CPU AMD athlon 2 x4
                  VGA Geforce GT220
                  Ram 4GB
                  اگه از بایوس باشه لطفاً کمکم کنید تنظیمات بایوس رو انجام بدم

نظر

سلام دوستان اگه ممکنه یه نسخه مک برای پردازنده amd بزارید که ما هم استفاده کنیم

نظر

با سلام چرا پس من نمی تونم این رو رایت کنم می شه کمکم کنید هر کاری می کنم وسطای زایت eror میده و نصفه کار رایت مکنه.... هر راهی که دوستان گفتن رو تست کردم..... یکی کمکم کنه

نظر

شما باید حتما در سیستم عامل مک این dvd رو رایت کنید.

نظر

با سلام خدمت اساتید محترم.
                          من بالاخره این dvd رو تونستم رایت کنم... تو کامپیوتر خونه okeye فقط مشکل من تو لپ تاپم هست که برام لپ تاپ مهم تره.
                          خوب مشکل: همون اولش وقتی که می خاد آرم apple بیاد و لود شه یهeror میده و صفحه خاکستری میشه و میگه دکمه پاور رو نگه دارید تا لپتاپ خاموش بشه و بعد دوباره روشن کنید...... مشکل از چیه؟

نظر

دوستان اینو من دانلود کردم ولی گویا فایلهای قسمت اول و دومش مشکل داره
                            چهار گیگم پرید خواهشاً فایلها رو قبل از قرار دادن تست کنید از صبح وقت گذاشتم دانلودش کردم ولی فایلها خرابه

نظر

دوستان من pc خونگی دارم میخوام مک روش بریزم cpu amd راهنمایی کنید چی کار باید بکنم البته شاید این page نباشه مطلبی که من دنبالشم از دوستان میخوام منو راهنمایی کنند و page مورد نظرشونو بذارن ممنون عید همگی مبارک

نظر

من میخوام یکی از نسخه ها رو خرید کنم اما نمیدونم کدوم آخرین ورژن و بهترین کسی میتونه راهنمائی کنه
                                iAtkos l1 - iAtkos l2 - iAtkos s3 - hazard 10.6.6i
                                برا PCمیخوام نصب کنمCPU = اینتل
                                اگه تو این چند ماه ورژن جدید قرار معرفی بشه منتظر بمونم کلا یکی توضیح بده ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X