اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5.1 برای برنامه نویسان منتشر شد .

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من که تو همون ورژن 5.0.1مشکل باتری ندارم.ولی بعضیا میگن مشکل دارن.علت این تفاوتا چیه؟

نظر

مشكل باطري واقعا تو ٤ اس وحشتناكه !!!! اميدوارم تو اين ٥.١ درست بشه اين مشكل
      وقتي صبح ١٠٠ ٪ ميشه و از شارژ درش ميارم بدون هيچ استفاده اي يعني حتي روشن نميكنم ببينم ساعت چنده ، چند ساعت بعد كه سراغ گوشي ميرم باطري ٦٠٪ شارژ داره يعني بدون هيچ استفاده ٤٠٪ ميره ديگه بازي و وبگردي به كنار كه باطري رو ميخوره !!! به هر حال خدا كنه اين ٥.١ عالي بشه و از دست اين مشكل راحت بشيم !!! ؛) دوستاني كه ٤ اس دارن اگه ميتونن تست كنن ببينن مشكل باطري حل شده يا نه ( متاسفانه الان من خودم نميتونم تست كنم )

نظر

میشه اکتیوش کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
          میشه اکتیوش کرد؟
          باید اکانت دولوپر داشته باشی

نظر

باید udid تونو یک دولوپر ثبت کنه میتونید از سایت udid.ir یا دوستان داخل انجمن که من زیاد اشنا نیستم کی اکانت دولوپر داره درخواست کنید.
            البته گفته شده که اصلا کاربران معمولی به ویژه اون هایی که جیلبریک میکنن فعلا به این ورژن نرن.

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
              مشكل باطري واقعا تو ٤ اس وحشتناكه !!!! اميدوارم تو اين ٥.١ درست بشه اين مشكل
              وقتي صبح ١٠٠ ٪ ميشه و از شارژ درش ميارم بدون هيچ استفاده اي يعني حتي روشن نميكنم ببينم ساعت چنده ، چند ساعت بعد كه سراغ گوشي ميرم باطري ٦٠٪ شارژ داره يعني بدون هيچ استفاده ٤٠٪ ميره ديگه بازي و وبگردي به كنار كه باطري رو ميخوره !!! به هر حال خدا كنه اين ٥.١ عالي بشه و از دست اين مشكل راحت بشيم !!! ؛) دوستاني كه ٤ اس دارن اگه ميتونن تست كنن ببينن مشكل باطري حل شده يا نه ( متاسفانه الان من خودم نميتونم تست كنم )
              دوستِ من،شما سيرى و تنظيم ساعت بر اساس محل رو خاموش كن،مصرفت خيلى مياد پايين.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

پس آپدیت نکنم

نظر

آیا این ورژن جلبریک tether تا حالا شده؟ چون شنیدم 5.1 اصلا به هیچ وجه حتی tether هم نمیشه جلبریکش کرد

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                    دوستِ من،شما سيرى و تنظيم ساعت بر اساس محل رو خاموش كن،مصرفت خيلى مياد پايين.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
                    ميدونم ... ولي 4S خريدم كه از سيري هم استفاده كنم ... به هر حال فعلا فقط location & time. رو قطع كردم خيلي خوب شده

نظر

صبر کنید ..
                    X