اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Multi connections دانلودر مانند idm,

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
    عزیزان این مقوله تو مک هم صادقه و افت سرعت دانلود با مقایسه با idm ویندوز زیاده.من راه حلی ندیدم واسه این قضیه
    راه حلش ایجاد تعاد زیاد کانکشن هست که ای دی ام و مثلا fastdownloader در اندروید انجام می ده.واقعا چیز زیاد پیچیده ای نیست نمی دونم چرا واسه ای او اس نیستش

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

دوستان كسي موردي پيدا كرد همينجا اعلام كنه. واقعاً نرم افزار مفيدي ميتونه باشه اگه پيىا بشه همچين چيزي

نظر

ببخشید اگه می پرسم
        مگه شما چه دانشگاهی می رید؟

نظر

نوشته اصلی توسط mrakkas نمایش پست ها
          ببخشید اگه می پرسم
          مگه شما چه دانشگاهی می رید؟
          خواهش می کنم.امیرکبیر

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

هیچکدوم از نرم افزارهای معرفی شده قابلیت زمان بندی مثل idm ندارند. اگر کسی چنین نرم افزاری سراغ داره ممنون میشم اونو معرفی کنه.

نظر

منم خيلي به اين برنامه احتياج دارم. ادم يه بار كه با سرعت idm دانلود كنه ديگه با هيچي لذت نميبره.منم دنبالش گشتم چيزي پيدا نكردم اما الان كه فهميدم واسه اندرويد وجود داره شوكه شدم!!!!!!!!!! واقعا عجييييييييبه و خيلي حيف 

نظر

جديداً يه برنامه رو app store آمريكا اومده بود به اسم Fast Downloads HD كه تو توضيحاتش گفته بود مولتي كانكشن دانلود ميكنه به قيمت 0.99 دلار ! من خريدم اما نه تنها مولتي كانكشن نبود حتي دانلود معمولي هم نميكرد. منم پسش دادم. فكر كنم در حال حاضر همون Download HD بهترين برنامه دانلود باشه متاسفانه

نظر

هنوز در آیپد جای همچین برنامه ای واقعا خالی هستش

نظر

ولی سرعت دانلود من با idownload گاهی اوقات بیشتر از idm کامپیوتره

نظر

خیلی بده...
                      مم سرعتم روی کامپیوتر با idm بین ۳۴۰ تا ۳۸۰ هست. ولی روی آیپاد همش بین ۹۰ تا ۱۰۰ هست .

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                      X