اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کار افتادن ای پد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از کار افتادن ای پد

با سلام
    ای پد2 من یک دفعه قاطی کرد ایکونها به طور عجیبی پخش شدن روی هرکدوم کلیک میکنم دستگاه رست میشه

خواهش میکنم به دادم برسید

آیپدت جیلبریک شدس؟ برنامه خاصی نصب کردی؟

نظر

جیل بریک شده خواستم تیم ویور ست کتم اینجوری شد

نظر

اینجا رو ببینید:
        نوشته اصلی توسط moosavir
        راهش خیلی ساده س: شما باید دستگاهتون رو تو همین حالت "ریسپرینگ" کنید، نه ریستور! این هم راهش. پ خ تون روهم چک کنید:

نظر

man restore kardam va ba fixrecovery ham try kardam
          mizane ke device is not compatible with this jailbreak
          chikar konam?

نظر

نوشته اصلی توسط ladeffense نمایش پست ها
            man restore kardam va ba fixrecovery ham try kardam
            mizane ke device is not compatible with this jailbreak
            chikar konam?
            دوست خوبم، برای اینکه این مشکل شما جنبه ی آموزشش برای کاربرای دیگه رو از دست نده:
            ۱- مشکل اول شما به راحتی با ریسپرینگ حل می شد. بهترین راهش هم نصب اکتیویتور و استفاده از ترفندهای این برنامه است
            ۲- وقتی اس اچ اس اچ فرمویری رو ندارید، نمی تونید به همون فرمویر ریستور کنید، مگر اینکه تصادفاً همون فرمویر آخری باشه. الآن شما نمی تونید (و نتونستید) به ۴.۳.۳ برگردید و با ریستور فقط می تونید به ورژن ۵.۰.۱ یعنی آخرین ورژن برید
            ۳- و کلا ریستور کردن به ورژنهای پایین تر از ورژن فعلی در آیپد ۲ تری جی - حتی با وجود داشتن اس اچ اس اچ - کار خیلی سخت و غیرقابل پیش بینی ایه. گمونم بهتره به افراد خوش شانسی که آیپد ۲ با ورژن ۴.۳.۳ دارن توصیه کنیم که از نصب برنامه های مشکوک خودداری کنن. به قول ناپلئون بناپارت:

!Cydia is amazing, but should be used sparingly

ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 29-11-2011, 03:17 AM

نظر

آقا اين team viewer خيلي نرم افزار به درد نخوريه و اصلا دستگاه خراب كنه ٠ من هم يه با team viewer نصب كردم وقتي اجرا كردم و وارد ويندوز شد دستگاه به مدت ٤ ساعت هنگ بود ٠ و خود به خود هم درست شد

نظر

نوشته اصلی توسط saeidta نمایش پست ها
                آقا اين team viewer خيلي نرم افزار به درد نخوريه و اصلا دستگاه خراب كنه ٠ من هم يه با team viewer نصب كردم وقتي اجرا كردم و وارد ويندوز شد دستگاه به مدت ٤ ساعت هنگ بود ٠ و خود به خود هم درست شد
                دوسته عزیز

برای من که خیلی به درد بخور بوده ، بارها دستگاهم مشکل پیدا کرده و یه IT Man از اون سره دنیا با این نرم افزار ، دستگاهم رو چک آپ کرده و مشکلش رو حل کرده ، حالا کاربردهای دیگه که به کنار ، مخصوصا وقتی آدم میره مسافرت و میخواد ریموت با دستگاهش کار کنه ... کلا برای من یکی از حیاتی ترین ها ست.

نظر

صبر کنید ..
                X