اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کار با iCloud از ابتدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام خدمت دوستان ی سوال داشتم من میخام icloud ک روی مک و ایفونم هس رو اپگرید کنم فضاشو اصلا ما ک داخل ایرانیم میتونیم از طریق این گیفت کارتا ک توی خود اپلیکشین سایت اقدام کنیم؟؟ چجوری میشه خریدشون؟؟ چجوری میشه ارتقا داد ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان ی سوال داشتم من میخام icloud ک روی مک و ایفونم هس رو اپگرید کنم فضاشو اصلا ما ک داخل ایرانیم میتونیم از طریق این گیفت کارتا ک توی خود اپلیکشین سایت اقدام کنیم؟؟ چجوری میشه خریدشون؟؟ چجوری میشه ارتقا داد ممنون میشم راهنمایی کنین
      بله میشه با گیفت کارت ارتقا داد، باید خریداری کنید، کدش رو وارد اپل آیدی کنید، بعد از تنظیمات iCloud اقدام به خرید حجم کنید

نظر

• سلام
        ببخشيد به سوْال
        من پسند ايپد فراموش كردم و مجبور شدم إز طريق ايتونز ريستارت كنم
        جون بك أپ نگرفته بودم بعضي إز اطلاعاتم پاك شده
        وقتي وارد عكس هام شدم اول عكس هام بود ولي دوباره كله رفتم نبود
        يادمه به ايكلود وصل بودم
        چطوري ميتونم عكس هام إز ايكلود به ايپد منتقل كنم
        متشكر ميشم جواب بدهيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Elaheh.Alimirza نمایش پست ها
          سلام
          ببخشيد به سوْال
          من پسند ايپد فراموش كردم و مجبور شدم إز طريق ايتونز ريستارت كنم
          جون بك أپ نگرفته بودم بعضي إز اطلاعاتم پاك شده
          وقتي وارد عكس هام شدم اول عكس هام بود ولي دوباره كله رفتم نبود
          يادمه به ايكلود وصل بودم
          چطوري ميتونم عكس هام إز ايكلود به ايپد منتقل كنم
          متشكر ميشم جواب بدهيد
          ذرود
          اگر از اطلاعاتتون در آی کلود بکاپ گرفتید میتوند بعد از ریستور و موقع اکتیو کردن دستگاه ریستور فرام آی کلود رو انتخاب کنید تا اطلاعات ای کلود روی دستگاهتون ریستور بشه .

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز.
            یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید بنده رو. چجوری میشه آهنگ هایی که توی آیکلود هستن رو توی اپ موزیک پلی کرد. آپل موزیک فعال نیستم و همینطور گرینه iCloud Library توی تنظیمات موزیک هم ندارم. iTunes Sharing هم ندارم.

نظر

• درود
              اقا من یه ایمیل در دیتا بیس خود ای کلاد ساختم(@icloud) .. حالا چطور میتونم این ایمیل رو جایگزین جی میل قبلی که درواقع اپل ایدی م بود کنم؟ البته بدون از دست رفتن اطلاعات ؟

نظر

صبر کنید ..
              X