اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش سرویس نصب اپلیکیشن های کرک شده بدون جیلبرک برای کلیه iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamiid_1367 نمایش پست ها
    اعصاب مصاب نداری اااا داوش

داوشی من دارم برنامه نویسی میکنم واسه دستگاهم
    زیاد هم نیاز ندارم که بخوام تو استور شیر کنم. فقط میخوام برنامه ای که نوشتم رو روی دستگاه خودم بتونم تست و اجراش کنم و کلا روی اون نصبش کنم. الان این سرویس و از شما بخرم امکان تست برنامه ها توسط ایکس کود هم میتونم راه بندازم دیگه. درسته؟

ممنونم
    خیر. با این سیستم شما نمیتونید تست کنید

نظر

• یعنی بعد از نصب این برنامه تمام برنامه ها و بازی های کرک شده در اینترنت رو می تونم روی Ipad2 نصب کنم ؟

نظر

• دوست خوبم این سرویس رو new ipad هم جواب میده ؟
        اگه آره شرایط رو برام پ خ کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط stifler.68t
          دوست خوبم این سرویس رو new ipad هم جواب میده ؟
          اگه آره شرایط رو برام پ خ کنید
          بلی جواب میده

نظر

• رو 5.1 هم جواب میده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط R$p نمایش پست ها
              رو 5.1 هم جواب میده؟؟
              بله جواب میده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من مک ندارم و از VMware Workstation برای اینکار استفاده میکنم
                تمامی مراحل رو رفتم و همه چیز ردیفه ولی این برنامه iResign هیچ ورژنیش رو این لئوپارد من کارنمیده
                دو برنامه ای گرفتم به نامهای
                imodsign که کار میکنه ولی آخر ساین کردن ارور میده و دیگری هم
                instasign هست که این هم کار میده ولی موقعیکه برنامه ها رو تو دراگ میکنم و دکمه ساین رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته
                مراحل رو هم همش درست رفتم و همه چیز اوکی هست فقط گیرم تو همین برنامه هست اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم
                و اگه برنامه دیگه ای هم هست معرفی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ebiverdi نمایش پست ها
                  من مک ندارم و از VMware Workstation برای اینکار استفاده میکنم
                  تمامی مراحل رو رفتم و همه چیز ردیفه ولی این برنامه iResign هیچ ورژنیش رو این لئوپارد من کارنمیده
                  دو برنامه ای گرفتم به نامهای
                  imodsign که کار میکنه ولی آخر ساین کردن ارور میده و دیگری هم
                  instasign هست که این هم کار میده ولی موقعیکه برنامه ها رو تو دراگ میکنم و دکمه ساین رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته
                  مراحل رو هم همش درست رفتم و همه چیز اوکی هست فقط گیرم تو همین برنامه هست اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم
                  و اگه برنامه دیگه ای هم هست معرفی کنید
                  از mac lion روی vmware استفاده کنید:
                  پکیج مک Lion آماده برای ویندوز

نظر

• ببخشید من یه سوال دارم این سیستم رو که بار اول با مک راه میندازیم رو دستگاه تغیر خاصی ایجاد میکنه که میشه از اون به بعد هر برنامه ی کرکی رو نصب کرد ؟ یا باید هر برنامه ای کی میخوایم نصب کنیم رو تو مک باهاش کاری انجام بدیم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                      ببخشید من یه سوال دارم این سیستم رو که بار اول با مک راه میندازیم رو دستگاه تغیر خاصی ایجاد میکنه که میشه از اون به بعد هر برنامه ی کرکی رو نصب کرد ؟ یا باید هر برنامه ای کی میخوایم نصب کنیم رو تو مک باهاش کاری انجام بدیم ؟
                      شما واسه نصب هر برنامه جديد بايد اونو تو مك يا هكينتاش ساين كنىد اول بعد به ديوايستون انتقال بدىن

نظر

• سلام من pc دارم سوالم اینه که با نصب هکینتاش بدون هیچ مشکلی و کامل میتونم از این سیستم استفاده کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
                          سلام من pc دارم سوالم اینه که با نصب هکینتاش بدون هیچ مشکلی و کامل میتونم از این سیستم استفاده کنم؟
                          بله.به طور کامل میتوانید استفاده کنید.

برای اطلاع(بر روی یک هارد ،ویندوز و هکینتاش نصب نکنید یا حد عقل از یکی از این دو استفاده کنید)

نظر

• شما گفتید ممکن هست که اپل زود تر از یک سال udid رو بن کنه، حالا چه مسائلی رو باید رعایت کنیم تا احتمالش کمتر بشه؟ لطفا شرایط رو برای من هم بفرستید ممنون میشم

نظر

• من این سرویس رو میخوام تهیه کنم پیغم خصوصی هم دادم ولی خبری نشد

نظر

صبر کنید ..
                              X