اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش سرویس نصب اپلیکیشن های کرک شده بدون جیلبرک برای کلیه iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام دوستان بنده سوالاتی داشتم قبل خرید که ممنون میشم جواب بدید تا من خریدمو انجام بدم
    من مک رو مجازی روی ویندوز 8.1 میخوام بزنم مشکلی که نیست ؟؟؟ و اینکه این روش هنوز کار میکنه من خرید کنم دیگه ؟؟؟؟؟ 5s ios 8.1 هستم
    یه تایید بکنید من خرید کنم لطفا
    و اینکه برنامه ها مثل tangbu و 25pp دم به دیقه کرش اینا که نخواهد کرد ؟؟؟ کاملا اصولی هستش و عین ارجینال نصب میشه دیگه ؟؟؟؟
    ویرایش توسط iMorteza : https://i-phone.ir/forums/member/75095-imorteza در ساعت 30-10-2014, 12:44 PM

نظر

• من همچنان منتظر دریافت جواب سوال خود میباشم :
      متاسفانه بحش ساپورت جواب ندادن و گفتن اینجا بپرسم اینم سوالم فقط یک جا و منتظر جواب شما انشالا :
      برنامه هایی که به این روش نصب میشن ارجینال هستش ؟؟ قابلیت آپدیت از طریق ایتونز رو دارن ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iMorteza نمایش پست ها
        من همچنان منتظر دریافت جواب سوال خود میباشم :
        متاسفانه بحش ساپورت جواب ندادن و گفتن اینجا بپرسم اینم سوالم فقط یک جا و منتظر جواب شما انشالا :
        برنامه هایی که به این روش نصب میشن ارجینال هستش ؟؟ قابلیت آپدیت از طریق ایتونز رو دارن ؟؟؟؟
        خیر ...

نظر

• سلام ، میخواستم بپرسم این سرویس همین الان قابل راه اندازی هست یا نه ؟ با ios8 هم سازگاری لازم داره ی اشرایط خاصی داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aliansari777 نمایش پست ها
            سلام ، میخواستم بپرسم این سرویس همین الان قابل راه اندازی هست یا نه ؟ با ios8 هم سازگاری لازم داره ی اشرایط خاصی داره ؟

استفاده از این سرویس منوط به ورژن سیستم عامل و دستگاه شما نمی باشد. شما هر دستگاه با هر ورژن ios که داشته باشید میتوانید این سرویس را استفاده کنید.
            فرقی نداره ورژن چند باشه

نظر

• سلام .
              من 2 3 ماهی ساین نکرده بودم ، آبان خریدم چند تا ساین کردم تا الان ، الان که اومده ساین کنم ارور میده Unable to Sign ؟!
              چرا ؟
              همه تنظیمات و .... درسته

نظر

• من هم تازه سرویس رو خریداری کردم. به تنظیمات هم دست نزدم. توی ساین کردن با مک مشکلی ندارم. اما از وقتی به 8.1.3 آپدیت کردم، برنامه ها توی آیفون ناقص اینستال میشن و آیکونشون تیره باقی میمونه. برای اطمینان برنامه هایی که قبلا ساین کرده بودم رو هم تست کردم و بازم همین داستان بود. با iPhone Configuration Utility هم توی iOS 8.1.3 نمیتونم profile ها رو ادیت کنم و از ابتدا نصب کنم تا ببینم مشکل از کجاست. فقط وضعیت پروفایل رو نشون میده که ظاهرا همچنان نصب هست توی گوشی. توی 8.1.2 من مشکلی نداشتم. هم برنامه های ساین شده بدون مشکل نصب میشدند، هم با iPhone Configuration Utility میتونستم پروفایل ها رو remove یا install کنم.

نظر

• دوستان عزیز توجه داشته باشن فعلا سیستم ریساین با ورژن 8.1.3 مشکل داره و ما هم منتظر خبر جدید هستیم. به محض پیدا کردن راه مطمئن شما عزیزان رو در جریان قرار میدیم

نظر

• راه حلی ارائه نشد برای 8.1.3 ؟
                    مشکل unable to sing چی ؟

نظر

• دوستان با خرید iresign میشه فریمور های بتا رو هم زد؟مثلا ios 8.2 یا 8.3 ,....?!!

نظر

• نوشته اصلی توسط salarzarepoor نمایش پست ها
                        دوستان با خرید iresign میشه فریمور های بتا رو هم زد؟مثلا ios 8.2 یا 8.3 ,....?!!
                        بله . (به مدت یکسال)

نظر

• سلام و خسته نباشید ، پس از اجرای تمام مراحل برنامه نصب میشه اما آیکون تاریک میمونه و وقتی اجرا میکنم تبیدل میشه بهwiting یا installing لطفا راهنمایی کنید

نظر

• هنوز راه حلی برای استفاده از سرویس روی 8.2 پیدا نشد ؟

نظر

• با استفاده از InstaSign میشه نرم افزارهای موجود در بکیجهای فروشی ایفون و همچنین نرم افزارهای سدیا رو نصب کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                              X