اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش سرویس نصب اپلیکیشن های کرک شده بدون جیلبرک برای کلیه iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    روي ios7.0.3 هم جواب ميده؟
    براي اينكار فقط بايد udid دستگاه رو براي شما آقاي ايمان بفرستم؟

نظر

• آقا یه سئوال دیگه
      فرمودید که فقط روی سیستم عامل مکینتاش میشه از این روش استفاده کرد میخواستم بدونم اگر ویندوز مک رو بصورت VMware هم اجرا کنیم میشه از این روش استفاده کرد یا خیر!!!
      مرسی.

نظر

• نوشته اصلی توسط Continue نمایش پست ها
        آقا یه سئوال دیگه
        فرمودید که فقط روی سیستم عامل مکینتاش میشه از این روش استفاده کرد میخواستم بدونم اگر ویندوز مک رو بصورت VMware هم اجرا کنیم میشه از این روش استفاده کرد یا خیر!!!
        مرسی.
        بله. خودم از همین ماشین مجازی ساین میکنم.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
          اگه من از این روش برنامه های کرک شده رو ساین کنم و با آیتونز نصب کنم، بعدا وقتی جیلبریک اومد میتونم دوباره از نسخه های ساین شده برنامه ها استفاده کنم یا باید از کرک شده ها استفاده کنم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
            سلام
            اگه من از این روش برنامه های کرک شده رو ساین کنم و با آیتونز نصب کنم، بعدا وقتی جیلبریک اومد میتونم دوباره از نسخه های ساین شده برنامه ها استفاده کنم یا باید از کرک شده ها استفاده کنم؟!
            می تونید مشکلی نداره. من الان رو دوتا دیوایس ریختم یکی جیلبریک شده و یکی عادی.

نوشته اصلی توسط Madmazel نمایش پست ها
            سلام
            روی تمامی فریمورها جواب میده دوست عزیز.
            ویرایش توسط XmkZ : https://i-phone.ir/forums/member/6601-xmkz در ساعت 04-11-2013, 10:01 PM

نظر

• ظاهرا برای بار اول باید با Itunes تو مک سینک بشه! چون باید provision داده شده رو به آیتونز انتقال بدیم. درسته؟ من itunes ام به همراه app هام رو ویندوزه و اگه با مک برا بار اول سینک کنم که نمیشه! همه چیز میپره. نمیشه تو مک فقط ساین کرد و تو آیتیونز ویندوز نصب کنم؟
              ویرایش توسط David_Soheil : https://i-phone.ir/forums/member/14664-david_soheil در ساعت 05-11-2013, 05:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
                ظاهرا برای بار اول باید با Itunes تو مک سینک بشه! چون باید provision داده شده رو به آیتونز انتقال بدیم. درسته؟ من itunes ام به همراه app هام رو ویندوزه و اگه با مک برا بار اول سینک کنم که نمیشه! همه چیز میپره. نمیشه تو مک فقط ساین کرد و تو آیتیونز ویندوز نصب کنم؟
                کسی نیست جواب بده؟

نظر

• سلام دفتر انجمن هم این خدمات (فروش سرویس نصب App های کرک شده بدون جیلبرک برای کلیه idevice) را حضوری ارائه می‌دهد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Madmazel نمایش پست ها
                    سلام
                    بروی کلیه ورژنها جواب میده. برای خرید به لینک برید متوجه میشید: فروشگاه ثبت UDID و پروفایل دولپر iResign اپل
                    نوشته اصلی توسط Continue نمایش پست ها
                    آقا یه سئوال دیگه
                    مرسی.
                    بلی امکان پذیره!
                    نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
                    سلام
                    این سرویس هیچ ربطی به اپل آی دی و جیلبرک نداره و هیچ تداخلی با برنامه های کرک شده و برنامه های خریداری شده شما نخواهد داشت.
                    نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
                    ظاهرا برای بار اول باید با Itunes تو مک سینک بشه! چون باید provision داده شده رو به آیتونز انتقال بدیم. درسته؟ من itunes ام به همراه app هام رو ویندوزه و اگه با مک برا بار اول سینک کنم که نمیشه! همه چیز میپره. نمیشه تو مک فقط ساین کرد و تو آیتیونز ویندوز نصب کنم؟
                    فایلی که باید روی گوشی بریزید رو با خود برنامه mail ایفون که بزنید رووش, خودش نصبش میکنه. با آیتیونز هم میشه نصبش کرد. این دیگه بستگی به خود طرف داره با کدوم راحت تره ولی خب کلا توی خود گوشی بزنی رووش ۳ سوت نصبش میکنه

نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                    سلام دفتر انجمن هم این خدمات (فروش سرویس نصب App های کرک شده بدون جیلبرک برای کلیه idevice) را حضوری ارائه می‌دهد؟
                    نیازی به مراجعه حضوری نیست. شما فقط کافیه سرویس رو آنلاین خریداری کنید و طبق آموزش ازش استفاده کنید.

نظر

• سلام
                      من تمامی مراحل رو درست میرم. تو instasign هم اسم developer رو درست نشون میده. بعد یه برنامه کرک شده را که بازی pou بود از سایت appaddict دانلود کردم و با instasign هم ساین کردم . بعد وقتی با itools برنامه رو خواساتم منتقل کنم به آیپد اخطار داد که دستگاه جیلبریک نیست! با چند تا فایل ipa دیگه هم امتحان کردم باز همینطور میشه! لطفا یه راهنمایی بفرمایید!
                      ورژن ios 7.0.3 و دستگاه iPad 2 هست!
                      ویرایش توسط smartbuy63 : https://i-phone.ir/forums/member/18240-smartbuy63 در ساعت 12-11-2013, 09:57 PM

نظر

• آقا پس چرا کسی جواب نمی ده؟! این که نشد! من علاوه بر هکینتاش، روی vmware و یه مک هم امتحان کردم نمیشه!!! با آیتونز، IExplorer ، iTools هم امتحان کردم همشون می گن این برنامه های ساین شده نصب بشو نیستن! باید جیلبریک بشه دستگاه! لطفا یه نفر جواب بده! الان احساس می کنم پولم رو دور ریختم!

نظر

• با سلام .
                          بنده پرداخت رو انجام دادم ، و منتظر ایمیل هستم .

نظر

• نوشته اصلی توسط smartbuy63 نمایش پست ها
                            آقا پس چرا کسی جواب نمی ده؟! این که نشد! من علاوه بر هکینتاش، روی vmware و یه مک هم امتحان کردم نمیشه!!! با آیتونز، IExplorer ، iTools هم امتحان کردم همشون می گن این برنامه های ساین شده نصب بشو نیستن! باید جیلبریک بشه دستگاه! لطفا یه نفر جواب بده! الان احساس می کنم پولم رو دور ریختم!
                            برنامه ای که ساین شده باشه رو نمیشه دوباره ساین کرد و برنامه ای که کرک نشده باشه رو هم نمیشه ساین کرد

نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
                            با سلام .
                            بنده پرداخت رو انجام دادم ، و منتظر ایمیل هستم .
                            ارسال شد

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                              برنامه ای که ساین شده باشه رو نمیشه دوباره ساین کرد و برنامه ای که کرک نشده باشه رو هم نمیشه ساین کرد

ارسال شد
                              خوب من هم دهها برنامه کرک شده رو با برنامه instasign ساین کردم نشد. شما اگه یه فایل نمونه دارید لینک بزارید من ساین کنم تا امنحان کنم ببینم میشه یا نه!

نظر

• ارسال شد
                                ممنون ، الان تست کردم و Okay بود .( 20 گیگ برنامه و بازی ریختم روی iPhone 5s - iOS 7.0.3)
                                ممنون .
                                فقط یه سوال : ؟
                                این پروفایل رو من پس از ریستور و .... میتونم دوباره رو همون دستگاهم نصب کنم و .... و همچنین این نرم افزار هارو که ساین کردم ، بعد از اینکه یکسالم گذشت نصب میشن یا باید حتما تمدید کنم تا نصب بشن .
                                ویرایش توسط Amanita : https://i-phone.ir/forums/member/42799-amanita در ساعت 14-11-2013, 02:45 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X