اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش سرویس نصب اپلیکیشن های کرک شده بدون جیلبرک برای کلیه iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
    ایمان جان من این سرویس رو خریداری کردم و با اموزش های شما برنامه رو هم بدون هیچ ارروری نصب میکنم
    فقط بعد از چند ثانیه از بازی میپره بیرون!!!
    این مشکل رو چه طوری میشه حل کرد؟

iPhone 5S
    iOS 7.0.2
    احتمالا بازی یا کرک بازی مشکل داره. از یه کرک دیگه استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
      احتمالا بازی یا کرک بازی مشکل داره. از یه کرک دیگه استفاده کنید.
      ایمان جان تست کردم!
      روی همه بازی ها همین مشکل رو داره

نظر

• من با ایتونز دو تا گوشی رو سینک می کنم. یکی جیلبریکه و اون یکی جیلبدیک نیست کلی هم برنامه کرک شده از قبل روی ایتونز دارم.
        حالا اگه بخوام این سرویس رو برای دیوایسی که جیلبریک نیست استفاده کنم باید تک تک برنامه ها رو مجددا با این روش ساین کنم؟
        تکلیف برنامه های کرک شده ای که از قبل روی اون دستگاه جیلبریک شده نصب هست (و حالا تو ایتونز ساین هستند) زمان سینک با ایتونز چی میشه؟

نظر

• من قبلا این سرویس رو واسه گوشی آیفون 5 از شما خریده بودم.حالا میخوام واسه آیپد بگیرم آیا واسه تنظیمات مک کارهایی رو که قبلا انجام دادم کافیست یا باید دوباره تنظیماتشو انجام بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها

ایمان جان تست کردم!
            روی همه بازی ها همین مشکل رو داره
            یه مشکلی از طرف خود شماست و الا کسی گزارش نداده چنین مشکلی رو.

نظر

• نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
              من قبلا این سرویس رو واسه گوشی آیفون 5 از شما خریده بودم.حالا میخوام واسه آیپد بگیرم آیا واسه تنظیمات مک کارهایی رو که قبلا انجام دادم کافیست یا باید دوباره تنظیماتشو انجام بدم؟
              اگه اسم دولپر همون قبلی باشه خیر نیازی نیست فقط پروفایل رو روی گوشی نصب میکنید.

نظر

• با سلام
                من مشکله سرتیفیکت روی گوشی حل شد روین ماعک هم ریختم و با برنامه اینستسیگن برنامه هارو ساین کردم ولی‌ زمانی‌ که می‌خوام برنامه هارو از توی ایتولس سینک کنم با ارور جیلبریک مواجه میشم
                ممنون میشم اگه راهنمایی‌ کنید
                http://www.8pic.ir/images/88376517358255356150.jpg

نظر

• با سلام

من مشکله سرتیفیکت روی گوشی حل شد روین ماعک هم ریختم و با برنامه اینستسیگن برنامه هارو ساین کردم ولی‌ زمانی‌ که می‌خوام برنامه هارو از توی ایتولس سینک کنم با ارور جیلبریک مواجه میشم
                  ممنون میشم اگه راهنمایی‌ کنید
                  http://www.8pic.ir/images/88376517358255356150.jpg

نظر

• سلام
                    دوستان من این سرویس رو خریداری کردم و بدون مشکل طبق راهنماییهای موجود نصب کردم.
                    الان هر برنامه ای رو sign میکنم روی گوشیم نصب نمیشه. آیتیونز کپیش میکنه رو دستگاه ولی آیکوناش تیره میمونن و روشون هم که کلیک کنیم میزنه installing و هر چی صبر کنیم هیچ اتفاقی نمیفته.
                    جال اینه که هر سری که به آیتیونز وصل میکنم دوباره همونا رو شروع میکنه ه ریختن روی گوشی و روز از نو شروع میشه....
                    ممنون میشم راهنمایی کنید
                    آیفون ۵ ورزن ۷.۰.۳

ویرایش توسط un4g1v3n : https://i-phone.ir/forums/member/2249-un4g1v3n در ساعت 31-10-2013, 03:13 AM

نظر

• مشکل برطرف شد

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط un4g1v3n نمایش پست ها
                        مشکل برطرف شد

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                        اگر میشه لطف کنید بفرمایید مشکل از کجا بود و چگونه مشکل حل شد. این به دیگر دوستان کمک خواهد کرد. آیا فایلی که واستون ارسال کردم رو تونستید نصب کنید روی دستگاهتون؟

نظر

• سلام
                          مشکل اساسی از خود من بود من فایل اشتباهی رو روی گوشی نصب کرده بودم و چون نصب هم شده بود و trust شده بود خیال میکردم درسته در حالیکه باید فایل دیگه ای رو نصب میکردم.

نظر

• ارور invalid profile میده وقتی میخوام فایل پروقایل رو تو دیواس ادد کنم با ایتیونز هم انجام دادم نشد مطمنید فایل مخصوص پروفایل دیوایس درسته؟ چون چند نفر دیگه هم این مشکلو دارن !

نظر

• سلام استاد
                              بنده یه سئوال داشتم خدمتتون
                              یعنی اگر بنده بیام مبلغ 25000 تومن رو پرداخت کنم و اون فایل هایی رو که فرمودید بهم میدید و روی گوشی نصب کنم هر نرم افزاری که بصورت Free توی اپ استور هست رو میتونم نصب کنم؟ همچنین از هر سایتی که برنامه ها و بازی های کرک شده مربوط به آیفون رو گذاشته میتونم روی آیفون 5 خودم که جیلبریک نیست و ios 6.1.4 هست نصب کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
                                ارور invalid profile میده وقتی میخوام فایل پروقایل رو تو دیواس ادد کنم با ایتیونز هم انجام دادم نشد مطمنید فایل مخصوص پروفایل دیوایس درسته؟ چون چند نفر دیگه هم این مشکلو دارن !
                                هیچ کس تا خودش یودید اشتباه نده مشکلی واسش پیش نمیاد. همه فایلها و مراحل هم درست و بدون مشکل می باشد.

نوشته اصلی توسط Continue نمایش پست ها
                                سلام استاد
                                بنده یه سئوال داشتم خدمتتون
                                یعنی اگر بنده بیام مبلغ 25000 تومن رو پرداخت کنم و اون فایل هایی رو که فرمودید بهم میدید و روی گوشی نصب کنم هر نرم افزاری که بصورت Free توی اپ استور هست رو میتونم نصب کنم؟ همچنین از هر سایتی که برنامه ها و بازی های کرک شده مربوط به آیفون رو گذاشته میتونم روی آیفون 5 خودم که جیلبریک نیست و ios 6.1.4 هست نصب کنم؟
                                بلی میتونید

نظر

صبر کنید ..
                                X