اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش سرویس نصب اپلیکیشن های کرک شده بدون جیلبرک برای کلیه iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایمان جان،هنوز از دیشب چیزی برای من ارسال نشده.

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
      ایمان جان،هنوز از دیشب چیزی برای من ارسال نشده.
      دیروز ارسال کردم. الان دوباره واست فوروارد کردم.

نظر

• یه سوال داشتم چجوری میشه فهمید udid ثبت شده یا نه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط erfanking نمایش پست ها
          یه سوال داشتم چجوری میشه فهمید udid ثبت شده یا نه؟؟
          اون پروفایل که بهتون دادن رو اگه بتونی نصب کنی روی دستگاه یعنی ثبت شده

نظر

• سلام
            من اکانت را تصب کردم اما روی نرم افزار اثری از آپشن apptracker نیست!؟
            مشکل کجاست ممنون

نظر

• سلام آقا من دو تا اکانت گرفتم که یکیش کاملاٌ کار میکنه و به راحتی هم برنامه ها رو با آیتوز میریزم و لی اون یکی برنامه هایی رو که واسه این گوشه ریساین شده هرکاری میکنم با آیتونز سینک نمیکنه که بریزه تو گوشی دلیلش چی میتونه باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bigonah_666 نمایش پست ها
                سلام آقا من دو تا اکانت گرفتم که یکیش کاملاٌ کار میکنه و به راحتی هم برنامه ها رو با آیتوز میریزم و لی اون یکی برنامه هایی رو که واسه این گوشه ریساین شده هرکاری میکنم با آیتونز سینک نمیکنه که بریزه تو گوشی دلیلش چی میتونه باشه؟
                حتما از دو تا اکانت متفاوت داری استفاده میکنی. پس نباید قبلی هارو که ساین کردی بریزی روی جدیده. باید دوباره با سرتیفیکیت جدید ساین کنی.

نظر

• Instasing یوزر و پسورد می خواد

نظر

• نوشته اصلی توسط king1001 نمایش پست ها
                    Instasing یوزر و پسورد می خواد
                    یوزر پسورد ادمین مکتون رو میخواد که تایید کنه. و الا خودش یوزر/پسورد نداره.

نظر

• من پسورد رو واسه فایل های سرتیفیکیشن که باید تو کیچین اد بشنو می زنم iphone.ir اما میگه اشتباهه!*هر چی زدم نشد که نشد ! پسورد چنده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها

1. با استفاده از این سرویس میتونید کلیه اپلیکیشنهای کرک شده رو (مثلاApptrackr.org) بدون نیاز به جیلبرک بروی کلیه دیوایس های خودتون نصب کنید.
                        2. با این سرویس در واقع شما به عنوان یک بتا تستر اپل شناخته میشید که دولپر, دستگاه شما رو ثبت کرده ولی خب شما بجای اینکه نسخه بتا تست کنید برنامه های اصلی رو نصب می کنید
                        3. استفاده از این سرویس منوط به ورژن سیستم عامل و دستگاه شما نمی باشد. شما هر دستگاه با هر ورژن ios که داشته باشید میتوانید این سرویس را استفاده کنید.
                        4. پس از خرید ۳ فایل برای شما ارسال میشه که طبق آموزش که واستون همراه با فایلها میفرستم خیلی راحت میتونید توسط نرم افزار مربوط, کلیه App ها رو sign کنید و روی دیوایس خودتون نصب کنید.

نکات قبل از خرید:
                        ۱- قابل توجه کاربرانی که مک ندارند: شما حداقل لازم هست برای بار اول و نصب Certificate مک داشته باشید.سپس برنامه هایی که قبلا آماده کردید رو Sign میکنید و به PC خودتون انتقال میدین و Sync میکنید. در واقع برای Sign کردن به مک نیاز هست و برای انتفال دادن به گوشی, با هر سیستمی امکان پذیر هست.
                        ۲- لطفا اگه متوجه نشدین یکم بیشتر تحقیق کنید سپس خریداری کنید. فکر کنید ببینید واستون به صرفه تره ۳۰ هزار تومن گیفت کارت بخرید یا این اکانت رو ! مثلا برای بنده که باید فقط برای یه برنامه tomtom مبلغی بالغ بر ۵۰ پاوند(۲۵۰ هزار تومن) پول بپردازم ۱۰۰٪ توجیح اقتصادی داره. به طور خلاصه این سرویس برای کسایی که خوره اپ استو هستن و یا اینکه فروشنده موبایل و نرم افزار هست ۱۰۰٪ ایده آل هستش
                        ۳- این سرویس هیچ ربطی به جیلبرک نداره, لطفا بعد از خرید تقاضا یا ادعای Cydia نکنید
                        ۴-نصب این سرویس به جرأت میگم کمتر از ۲ دقیقه هست (کلا در حد دوتا کلیک کردن هستش) و ۱۰۰٪ هم عملی و شدنی هستش پس خواهشا اگه قبلا به Keychainتون ور رفتین و دستکاری کردین و Certificate نصب و حذف کردید از الان میگم یا مکتون رو دوباره نصب کنید و یا خریداری نکنید چون با مشکل مواجه میشین.
                        ۵- فایلها همراه با آموزش و ویدئو برای خریدارن ارسال میشه
                        ۶- اگر هکینتاش هم نصب کنید میتونید از این سرویس استفاده کنید
                        ۷- این Certificate فقط برای یک iDevice می باشد و برای هر دستگاه باید یک نسخه مخصوص خریداری کنید.
                        ۸- این سرویس همونطور که مستحضر هستید از نظر اپل غیر قانونی هستش و ممکنه توی یکسالی که وقت داره متوجه نشه و دوام داشته باشه, ممکن هم هست متوجه بشه و قطع کنه. اکانتهای قبلی ما یکسالش تمام شد و هیچ اتفاقی هم نیوفتاد ولی کلا بنده مسؤلیتی ندارم در قبال بن شدن اکانت دولپرم.
                        این تاپیک, تاپیک فروش هست. لطفا سؤالات فنی خودتون رو در تاپیک زیر مطرح کنید
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread47302.html
                        موارد خرید:
                        شما باید UDID دستگاه خودتون رو برای من ارسال کنید.
                        تقریبا بین ۱۵ دقیقه تا ۲ ساعت طول میکشه فایلها واستون ارسال بشه و سرویستون وصل بشه
                        برای خرید میتونید به من پیام شخصی ارسال کنید یا به فروشگاه اینترنتی سیدیا استور مراجعه کنید.

برای جستجو و ذخیره UDID میتونید از آی تیونز این برنامه رودانلود کنید و UDID خودتون رو واسم ایمیل کنید
                        http://itunes.apple.com/app/id385936840?mt=8

و یا بروی آیکن زیر کلیک کنید.
                        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

آموزش تصویری (با تشکر از Arianismmm)
                        iResign , install cracked app with out jailbreak - YouTube

ویدیو آموزشی را از اینجا دانلود کنید

دانلود جدیدترین ورژن Instasign از اینجا

نمونه اپلیکیشن ریساین شده را از اینجا دانلود کنید

با سلام با توجه به دستوری که شما فرمودی بودید اینجانب برنامه ی ریساین شده موجود در پست را نصب کردم و با موفقیت برنامه Hookahشما نصب شد. اما هنوز تمام برنامه های که خودن سایت می کنند اجرا نمی شود . راهنماییم کنید .

نظر

• با سلام . آقا ایمان شما فرمودید که من برنامه ی موجود در این تاپیک را در گوشی نصب کنم و نتیجه را اطلاع بدم . من برنامه را نصب کردم (Hookah) و با موفقیت در گوشیم نصب و اجرا شد .
                          اما هنوز تمام برنامه هایی که خودم ساین میکنم را نمی توانم اجرا کنم .
                          برای اطلاع :
                          گوشی :*iphone 4s
                          مک بوک شیر کوهی
                          instasign ver3,8

نظر

• نوشته اصلی توسط behnood991 نمایش پست ها
                            با سلام . آقا ایمان شما فرمودید که من برنامه ی موجود در این تاپیک را در گوشی نصب کنم و نتیجه را اطلاع بدم . من برنامه را نصب کردم (Hookah) و با موفقیت در گوشیم نصب و اجرا شد .
                            اما هنوز تمام برنامه هایی که خودم ساین میکنم را نمی توانم اجرا کنم .
                            برای اطلاع :
                            گوشی :*iphone 4s
                            مک بوک شیر کوهی
                            instasign ver3,8
                            مشکل حل شد . ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط behnood991 نمایش پست ها
                              مشکل حل شد . ممنونم
                              حالا متوجه شدید مشکل از طرف خودتون بود؟ ده ها بار عرض کردم یه جایی از کار خودتون ایراد داره ولی متاسفانه بجای اینکه دنبال مشکل بگردید فقط ایمیل میزدید و وقت ساپورت رو میگرفتید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Moein3000 نمایش پست ها
                                من پسورد رو واسه فایل های سرتیفیکیشن که باید تو کیچین اد بشنو می زنم iphone.ir اما میگه اشتباهه!*هر چی زدم نشد که نشد ! پسورد چنده ؟
                                خواهشا ایمیل که واستون ارسال شده رو به دقت هرچه تمام تر بخونید

Certificate Password: cydiastore.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X