اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش سرویس نصب اپلیکیشن های کرک شده بدون جیلبرک برای کلیه iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
    خب شما واسه مشتری بریزی، بره با سیستم خودش سینک کنه همش پاک میشه.
    در ضمن اینطوری طرف هر appی که بخواد نصب میکنه
    به عبارتی دیگه دست مشتری توی نصب کردن app بازه.
    یعنی پس از نصب برنامه ها مشتری گوشی ببر با کامپیوتر سینک کنه برنامه ها پاک میشه

نظر

• ١سوالي دارم. برا استفاده همين ٣٠ تومان رو بديم كافيه يا بايد ١٠٠ هم بديم برا دلوپر كردن سريال؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
        ایمان جان شرایط و نحوه خرید رو لطفا برای من بفرست.ممنونم.
        نوشته اصلی توسط mahyar1386 نمایش پست ها
        برای منم بفرستید لطفا
        سپاس
        ارسال شد

نوشته اصلی توسط mobile ashkan نمایش پست ها
        یعنی پس از نصب برنامه ها مشتری گوشی ببر با کامپیوتر سینک کنه برنامه ها پاک میشه
        بلی, کرک شده که نیست !
        نوشته اصلی توسط ho33einf نمایش پست ها
        ١سوالي دارم. برا استفاده همين ٣٠ تومان رو بديم كافيه يا بايد ١٠٠ هم بديم برا دلوپر كردن سريال؟
        بلی همین ۳۰ تومن کافیه

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
          بلی, کرک شده که نیست !
          اگر برنامه های مشتری با سینک شدن با آیتنز پاک بشه پس فقط به در کسانی میخورد که گوشی مال خودشان باشد
          اگه برنامه با سینک کردن پاک میشه چطور میگید میشه برنامه ها را با مک sign و با ویندوز نصب کرد

نظر

• من دوتا ipad 2 دارم براي هر كدوم بايد يه اكانت بخرم؟
            تو هر دوتا apple id يكي هست

نظر

• سلام
              آقا ايمان دستت درد نكنه.٣ تا دستگاه من رديف شد.تازه فهميدم آيپد ٢ يعني چي
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط nimaghkh نمایش پست ها
                من دوتا ipad 2 دارم براي هر كدوم بايد يه اكانت بخرم؟
                تو هر دوتا apple id يكي هست
                براي هر دستگاه نياز به يك اكانت هست. شماره سريال هر دستگاه جداگانه ثبت ميشه و كاري به اپل آي دي نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط mobile ashkan نمایش پست ها
                  اگر برنامه های مشتری با سینک شدن با آیتنز پاک بشه پس فقط به در کسانی میخورد که گوشی مال خودشان باشد
                  اگه برنامه با سینک کردن پاک میشه چطور میگید میشه برنامه ها را با مک sign و با ویندوز نصب کرد
                  شما عمل ساين كردن رو با يك برنامه جدا انجام ميديد و بعد برنامه ساين شده رو با آيتونز ميريزيد داخل دستگاه. ولي اگر باز طرف بخوات با آيتونز خودش كار كنه برنامه هاش پاك ميشن.اين خصوصيت خوده آيتونزه مگر اينكه يا برنامه ها رو بهش بدي يا بگي تيكه سينك برنامه ها رو از داخل آيتونز برداره و فقط از عكس و آهنگ و فيلم استفاده كنه

نظر

• ببخشيد من مك ندارم لپتاپ ويندوز دارم بايد چيكار كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
                      ببخشيد من مك ندارم لپتاپ ويندوز دارم بايد چيكار كنم؟
                      باید هکینتاش نصب کنی یا از طریق وی ام ور.ولی وی ام ور خیلی خوب نیست.

بخش هکینتاش - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• سلام.لطفا واسه منم شرایط رو بفرست.یه سوال.میشه روی ویندوز 7 pc مک نصب کتم؟
                        یه سوال دیگه.از چه سایتی میشه برنامه دانلود کنم.
                        اینم میلم : senator_parsi_2010@yahoo.com
                        مرسی ایمان جان

یه سوال دیگه: من میخوام از طریق ویندوز مک دوستم برنامه ها رو ساین کنم.آیا بعدش می تونم برنامه ها رو بردارم ببرم رو ویندوز7 خودم با آیتونز سیستم خودم سینک کنم برنامه ها رو؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aremoh نمایش پست ها
                          سلام.لطفا واسه منم شرایط رو بفرست.یه سوال.میشه روی ویندوز 7 pc مک نصب کتم؟
                          یه سوال دیگه.از چه سایتی میشه برنامه دانلود کنم.
                          اینم میلم : senator_parsi_2010@yahoo.com
                          مرسی ایمان جان
                          نوشته اصلی توسط aremoh
                          یه سوال دیگه: من میخوام از طریق ویندوز مک دوستم برنامه ها رو ساین کنم.آیا بعدش می تونم برنامه ها رو بردارم ببرم رو ویندوز7 خودم با آیتونز سیستم خودم سینک کنم برنامه ها رو؟
                          همان طور که در پست اول گفتند، شما حتما و حتما باید سیستم عامل مک را چه در مک بوک چه در پی سی و ... داشته باشید تا فایل certificate را سیو کنید و از کدی که برنامه به شما می دهد برای resign برنامه ها استفاده کنید، شما می توانید از سایت apptrackr.org برنامه های کرک شده دانلود کنید،* با مک resign کنید و سپس به ویندوز ۷ خود جهت سینک منتقل کنید
                          with

نظر

• مرسی دوست عزیز

دوستان عزیز یه سوال.من اگه مک رو روی vmware نصب کنم آیا این چند تا فایلی که قراره به من داده بشه توی این محیط مجازی می تونم نصبش کنم؟راستی پسوند فایلها چیه چون فکر کنم توی سیستم عامل مک exe رو نمی شناسه.ممنون میشم یکی جواب بده بهم

کسی نیست جواب ما رو بده

سلام.آقا ایمان کجایی؟لطفا یکی شرایط خرید رو واسه منم بفرسته.نیاز دارم

نظر

• چون ما udid دستگاه رو میدیم بعدا واسه ipad مشکلی پیش نمیاد ؟
                              خیالمون راحت باشه ؟
                              بلاک کردن و ... از طرف اپل در کار نباشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aremoh نمایش پست ها
                                مرسی دوست عزیز

دوستان عزیز یه سوال.من اگه مک رو روی vmware نصب کنم آیا این چند تا فایلی که قراره به من داده بشه توی این محیط مجازی می تونم نصبش کنم؟راستی پسوند فایلها چیه چون فکر کنم توی سیستم عامل مک exe رو نمی شناسه.ممنون میشم یکی جواب بده بهم

کسی نیست جواب ما رو بده

سلام.آقا ایمان کجایی؟لطفا یکی شرایط خرید رو واسه منم بفرسته.نیاز دارم
                                ارسال شد

نوشته اصلی توسط mahyar1386 نمایش پست ها
                                چون ما udid دستگاه رو میدیم بعدا واسه ipad مشکلی پیش نمیاد ؟
                                خیالمون راحت باشه ؟
                                بلاک کردن و ... از طرف اپل در کار نباشه ؟
                                خیر. نهایتا پروفایل که بهتون میدم بلاک میشه نه دستگاه

نظر

صبر کنید ..
                                X